Important: Această pagină este folosind cookie-uri (cookies). Folosind acest site fără a opri cookie-urile în browser, înseamnă că sunteți de acord pentru utilizarea acestuia.
Cumpara acum! Caracteristici Descărcări

Câştigaţi cu noi!

Dacă doriţi să începe să câştigaţi bani cu alătura vBET să Programul de afiliere.
Rezultate 1 a 4 de 4

Thread: Text titlu pop-up, oriunde în pagini traduse, nu sunt încă traduse

  1. #1
    Membru
    Alăturaţi-vă Data
    Mai 2010
    Mesaje
    97

    Default Text titlu pop-up, oriunde în pagini traduse, nu sunt încă traduse

    -De exemplu, du-te la forum tradus acasă vBulletin Empresa Traductor (VBET) (Español)

    -pune cursorul în fire mai recente arată că în forum acasă, în dreptul
    textul pop-up încă nu este tradus

    screenshot






    -Dacă există remedieri rapide în plugin/fişier, vă rugăm să ne anunţaţi baieti

    Am încercat deja temporară fix, wraping titlul codul şablon cu acest lucru dacă condiţionale

    < dacă condition="!isset($_REQUEST['language'])" >
    </ Dacă>
    dar eu sunt încă nu sunt sigur ce şablon pentru ultimele fire în forum acasă, am încercat forumhome_latestthreadbit şi forumhome_latestthreadbit_newestthreads, dar se pare ca inca nu le

  2. #2
    Banned
    Alăturaţi-vă Data
    August 2012
    Mesaje
    481

    Default

    Traducere de atributul titlu nu este acceptată în prezent. Am lucrat la ea dar a fost problema cu zona nu tradus şi s-a oprit lucrările.

  3. #3
    Membru
    Alăturaţi-vă Data
    Mai 2010
    Mesaje
    97

    Default

    Quote Iniţial Adăugată pe site de Marcin Kalak View Post
    Traducere de atributul titlu nu este acceptată în prezent. Am lucrat la ea dar a fost problema cu zona nu tradus şi s-a oprit lucrările.
    ok multumesc marcin,

    acest remediu temporar este de lucrări, wraping atributul title în şablon cu acest dacă condiţionată, dacă cineva nevoie de ea

    < dacă condition="!isset($_REQUEST['language'])" >
    titlu = "exemplu atribut titlu în şablon"
    </ Dacă>
    sau poate că puteţi crea un plug-in pentru a face acest lucru automat, deci nu este nevoie de traducerea atribut titlu în pagini traduse

  4. #4
    Banned
    Alăturaţi-vă Data
    August 2012
    Mesaje
    481

    Default

    Vă mulţumim pentru sugestia ta. Ne va rezolva această problemă, şi vom adăuga această funcţionalitate.

Tag-uri pentru acest subiect

Permisiuni postare

  • Tu nu pot posta subiecte noi
  • Tu nu pot mesaj raspunsuri
  • Tu nu pot adăuga ataşamente
  • Tu nu pot edita mesajele tale
  •