Important: Această pagină este folosind cookie-uri (cookies). Folosind acest site fără a opri cookie-urile în browser, înseamnă că sunteți de acord pentru utilizarea acestuia.
Cumpara acum! Caracteristici Descărcări

Câştigaţi cu noi!

Dacă doriţi să începe să câştigaţi bani cu alătura vBET să Programul de afiliere.
Rezultate 1 a 6 de 6

Thread: Microsoft traducere API

  1. #1
    Membru
    Alăturaţi-vă Data
    Iunie 2010
    Mesaje
    90

    Default Microsoft traducere API

    Hallo, unde pot găsi corect API chei şi care i trebuie setată pentru a utiliza nou Azure de Microsoft?Nu înţeleg descrieri, sa bad englez cred. Cum să setez vBet pentru a utiliza Microsoft Azure (2 mio gratuit)?
    Ultima modificare făcută de vBET; 23-06-12 la 22:05. Motivul: bbcode corecţie

  2. #2
    Retrase;)
    Alăturaţi-vă Data
    August 2011
    Mesaje
    441

    Default

    Ar putea vă rugăm să citiţi acest post?
    http://www.vbenterprisetranslator.co...html#post12100

  3. #3
    Membru
    Alăturaţi-vă Data
    Iunie 2010
    Mesaje
    90

    Default

    Vă mulţumesc, thats excactly ceea ce am vrut (!) Sale de lucru acum, Multumesc.

  4. #4
    Retrase;)
    Alăturaţi-vă Data
    August 2011
    Mesaje
    441

    Default

    Bucuros să vă ajute

  5. #5
    Membru
    Alăturaţi-vă Data
    Iunie 2010
    Mesaje
    90

    Default

    Următoarea problemă, meu 2mio gratuit este gol şi nu vreau să plătească pentru Microsoft traduceri, dar vbet Arată "Microsoft traducere API disponibile"-> da. Deci aceasta nu va folosi Google plătit unul...
    Ultima modificare făcută de vBET; 23-06-12 la 22:05. Motivul: bbocde corecţie

  6. #6
    Retrase;)
    Alăturaţi-vă Data
    August 2011
    Mesaje
    441

    Default

    Pentru nou număr vă rugăm să deschideţi thread noi în secţiunea noastră de depanare

Tag-uri pentru acest subiect

Permisiuni postare

  • Tu nu pot posta subiecte noi
  • Tu nu pot mesaj raspunsuri
  • Tu nu pot adăuga ataşamente
  • Tu nu pot edita mesajele tale
  •