Important: Această pagină este folosind cookie-uri (cookies). Folosind acest site fără a opri cookie-urile în browser, înseamnă că sunteți de acord pentru utilizarea acestuia.
Cumpara acum! Caracteristici Descărcări

Câştigaţi cu noi!

Dacă doriţi să începe să câştigaţi bani cu alătura vBET să Programul de afiliere.
Rezultate 1 a 1 de 1

Thread: Întrebare facebook

  1. #1
    Membru
    Alăturaţi-vă Data
    Decembrie 2009
    Mesaje
    51

    Default Întrebare facebook

    Bună tuturor;
    Un prieten mi-a crea unele conturi de facebook, pentru că el nu este în măsură să facă acest lucru (el nu este un şef cu PC…) cerut.
    Bine, nici o problema, cred că: unele e-mail noi conturi, diferite numele și prenumele şi totul este ok.
    După primul cont de facebook a intreba eu pentru confirmarea cu un sms, poate este IP-ul meu?
    Modifica e-mail, schimbarea IP, ştergeţi modulele cookie, dar este acelaşi, ea mereu mă întreabă un număr de telefon şi confirmarea prin Sms.
    Dacă modific browser-ul am putea crea unul nou, dar la a doua problema apare din nou.
    Am putea suporta-PC-ul dar nimic: cred că modificarea poate PC-ul va avea aceeaşi problemă.
    În acest moment este o problemă personală pentru mine: cum puteţi facebook înţelege că întotdeauna mi care creează un nou cont şi nu o altă persoană care este de a crea contul său primul?
    Ştii care parametru facebook utilizare a cere sau nu acest număr de telefon?
    Un alt îndoială: Dacă sunteţi într-un punct de internet cum vă conectați? toată lumea trebuie să inseraţi numărul său mobil?
    Vă mulţumim pentru ajutorul tău.
    Ultima modificare făcută de vBET; 19-10-11 la 10:05. Motivul: reclamă eliminate

Tag-uri pentru acest subiect

Permisiuni postare

  • Tu nu pot posta subiecte noi
  • Tu nu pot mesaj raspunsuri
  • Tu nu pot adăuga ataşamente
  • Tu nu pot edita mesajele tale
  •