Important: Această pagină este folosind cookie-uri (cookies). Folosind acest site fără a opri cookie-urile în browser, înseamnă că sunteți de acord pentru utilizarea acestuia.
Cumpara acum! Caracteristici Descărcări

Câştigaţi cu noi!

Dacă doriţi să începe să câştigaţi bani cu alătura vBET să Programul de afiliere.
Rezultate 1 a 8 de 8

Thread: Foarte ciudat problemă

  1. #1
    Membru
    Alăturaţi-vă Data
    Ianuarie 2010
    Mesaje
    53

    Default Foarte ciudat problemă

    În timp ce am avut cateva încărcare server pentru server, brusc Primesc o avertizare de la vb care le-am câmpuri incomplet profil pentru a umple. care într-adevăr un sunet ciudat, deoarece i dont au toate câmpurile din moment ce toate au fost deja completate.

    i du-te la cp utilizator şi văd că ceea ce a fost plasată în mea "despre mine", a fost schimbat în italiană. La inceput am crezut ca am luat hack-uite sau ceva, gazda mea a examinat, dar nu a aflat, si mai tarziu am verificat ceea ce înseamnă acest cuvânt în italiană şi acesta este un termen tradus de ceea ce am avut deja în profilul meu.

    Acest lucru este foarte ciudat, deoarece se pare că într-un fel a fost cauzată de vBET. Nu ştiu de ce şi i-am perturbe într-adevăr să afle că astfel de lucruri ar fi putut afecta alte date prea. lucrul cel mai ciudat însă, este că am avut cache-ul de baze de date este oprit.

    orice idei de ce este întâmplă?

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET Personal) vBET's Avatar
    Alăturaţi-vă Data
    Octombrie 2009
    Mesaje
    3,037

    Default

    vBET nu trebuie să îşi schimbe datele. vBET nu traduce informaţii care vine prin POST. Poate că aţi comis informaţii traduse - în cazul în care astfel de ai trimite astfel de date la server si vBET nu-şi schimbă meciului POST astfel încât acesta a plecat la PB. Aceasta este doar ipoteză. Şi ipoteza săptămâni, deoarece vBET nu se traduce în interiorul valori de câmpuri de intrare ... Deci, într-adevăr motiv numai eu o văd acum este că astfel de date a fost trimis la server.

    In acest moment eu nu sunt sigur că nu te-am înţeles bine. Deci, vă rugăm să oferi informaţii exacte:
    - Pe care pagina nu vedeţi aceste date (URL)
    - Care este numele câmpului
    - Puteţi reproduce problema?

    Noi vom verifica după ce ne vom fi sigur ce pentru a verifica

  3. #3
    Membru
    Alăturaţi-vă Data
    Ianuarie 2010
    Mesaje
    53

    Default

    domeniul userprofile "despre mine", acesta a fost schimbat. Am avut ceva scris acolo, apoi pentru un motiv oarecare am primit un avertisment pe care am mai multe date incomplete, câmpuri, deşi toate au fost ocupate. apoi i du-te pentru a vedea şi văd că, în acest domeniu, mai multe date "despre mine" de intrare a fost în limba italiană: /

  4. #4
    Membru
    Alăturaţi-vă Data
    Ianuarie 2010
    Mesaje
    53

    Default

    De asemenea, am văzut că unele caractere non engleză în cazul în care sa schimbat la ?????????? de exemplu, în descrierea meta: /

  5. #5
    Michał Podbielski (vBET Personal) vBET's Avatar
    Alăturaţi-vă Data
    Octombrie 2009
    Mesaje
    3,037

    Default

    OK aşa - sunteţi capabil să-l reproduce? Nu am înţeles corect că am să editaţi profil la pagina tradusă şi provoca erori de formă, şi după ce că va fi tradus? Da? Vă rog să-mi la punctele ce să fac - vom lucra pentru a reproduce pe forumuri testul nostru si corecta
    Ultima modificare făcută de vBET; 25-09-11 la 22:21.

  6. #6
    Michał Podbielski (vBET Personal) vBET's Avatar
    Alăturaţi-vă Data
    Octombrie 2009
    Mesaje
    3,037

    Default

    Quote Iniţial Adăugată pe site de tsak76 View Post
    De asemenea, am văzut că unele caractere non engleză în cazul în care sa schimbat la ?????????? de exemplu, în descrierea meta: /
    Este aceasta este aceeaşi problemă - profil de editare sau altceva? Pentru o nouă emisiune va rugam sa fir deschide noi şi să dea mai multe informaţii

  7. #7
    Retrase;)
    Alăturaţi-vă Data
    August 2011
    Mesaje
    441

    Default

    Am încercat să reproducă această problemă în testul nostru de pe forum pentru editarea / salvarea / traduceri de date in "despre mine", dar nu am putut să facă acest lucru. Îmi pare rău că trebuie să aibă mai multe indicii

  8. #8
    Retrase;)
    Alăturaţi-vă Data
    August 2011
    Mesaje
    441

    Default

    Nici un răspuns, considerăm că este rezolvat, dacă aveţi orice întrebare despre acest subiect vă rugăm să cereţi, voi redeschide, pentru orice alte probleme va rugam sa filet deschide noi

Tag-uri pentru acest subiect

Permisiuni postare

  • Tu nu pot posta subiecte noi
  • Tu nu pot mesaj raspunsuri
  • Tu nu pot adăuga ataşamente
  • Tu nu pot edita mesajele tale
  •