Important: Această pagină este folosind cookie-uri (cookies). Folosind acest site fără a opri cookie-urile în browser, înseamnă că sunteți de acord pentru utilizarea acestuia.
Cumpara acum! Caracteristici Descărcări

Câştigaţi cu noi!

Dacă doriţi să începe să câştigaţi bani cu alătura vBET să Programul de afiliere.
Pagina 3 de 3 FirstPrimul 123
Rezultate 21 a 24 de 24

Thread: VB 4.1.4 si 4.2.3 vBET - mizerie

  1. #21
    Senior membre
    Alăturaţi-vă Data
    Februarie 2011
    Mesaje
    138

    Default

    Deci, nu ai vazut nici o probleme de stil în afară de o mica eroare (....Textul este tradus în Ajax editor (cum am descris mai inainte, este deja rezolvată în 4.4.0, dar aspectul este în regulă - nici o problemă CSS.)? Mi se pare că greu de crezut. I-am văzut în Chrome, Opera, Safari, IE şi FF. M-am uitat la această oră înainte de a începe pentru firul.

    Nu ati spus dacă aţi fost capabil să reproducă simptomele am descris. Ai urmaţi paşii mei în post 19?
    Ultima modificare făcută de norku; 16-06-11 la 23:56.

  2. #22
    Senior membre
    Alăturaţi-vă Data
    Februarie 2011
    Mesaje
    138

    Thumbs up

    Trebuie să plec acum, dar tot pare a fi din nou de lucru. Voi monitoriza situaţia împreună cu cache-ul prin intermediul a doua zi de mâine (azi).

    Vă mulţumim pentru timpul pe care îl pune în această seară acest sprijin M. Excelent ca de obicei şi apreciat foarte mult!
    Ultima modificare făcută de norku; 17-06-11 la 00:02.

  3. #23
    Michał Podbielski (vBET Personal) vBET's Avatar
    Alăturaţi-vă Data
    Octombrie 2009
    Mesaje
    3,037

    Default

    Quote Iniţial Adăugată pe site de norku View Post
    Deci, nu ai vazut nici o probleme de stil în afară de o mica eroare (....Textul este tradus în Ajax editor (cum am descris mai inainte, este deja rezolvată în 4.4.0, dar aspectul este în regulă - nici o problemă CSS.)? Mi se pare că greu de crezut. I-am văzut în Chrome, Opera, Safari, IE şi FF. M-am uitat la această oră înainte de a începe pentru firul.

    Nu ati spus dacă aţi fost capabil să reproducă simptomele am descris. Ai urmaţi paşii mei în post 19?
    .
    Nu este greu de crezut, la toate - a fost suficient că m-am dus la firul care era deja în cache (si cred ca problema cu a fost rupt cu memorie cache). Deci, în acest fel am văzut totul aşa cum presupune a fi.

    Sincer -? Ce aş avea scopul de a mă face de locuri de muncă de 10 ori mai mult ... Sprijinul este gratuită - slujba mea este aici pentru a rezolva problema cât mai repede posibil. Nimeni nu ma plătit pentru a face TI de 10 ori mai mare Este simplu - nu am văzut nici o problemă. Vă rugăm să luaţi-o ca fapt.

  4. #24
    Michał Podbielski (vBET Personal) vBET's Avatar
    Alăturaţi-vă Data
    Octombrie 2009
    Mesaje
    3,037

    Default

    Quote Iniţial Adăugată pe site de norku View Post
    Trebuie să plec acum, dar tot pare a fi din nou de lucru. Voi monitoriza situaţia împreună cu cache-ul prin intermediul a doua zi de mâine (azi).

    Vă mulţumim pentru timpul pe care îl pune în această seară acest sprijin M. Excelent ca de obicei şi apreciat foarte mult!
    Mare - Presupun că cache-ul de curăţare rezolvat problema. Nu ştiu de ce memoria cache a fost rupt. Dacă se întâmpla din nou, atunci vom verifica de ce s-ar putea întâmpla - acum vă permite doar să presupunem că aceasta a fost rupt înainte de a vă actualizat la 4.3.0.

    Nu trebuie să monitorizați memoria cache tot timpul. vBET 4.3.0 nu ar trebui să memoreze în cache rezultatele care au mers cu eroare de la Google. Chiar dacă se întâmplă, atunci cel mai probabil utilizatorii vă vor nota și ne vom ocupa de acest lucru. Desigur, este înțelept să-l verificați o dată sau de două ori în timp scurt

    În acest moment, considerat rezolvat problema. Dacă se întâmpla din nou, vă rugăm sa scrieti aici si noi va vom redeschide.

    De asemenea, vă rugăm să actualizați la vBET 4.4.0 dacă doriți să evitați 3 probleme cu vBulletin 4.1.4 ckeditor nou (toate descrise în vBET 4.4.0 Note de lansare). vBET 4.3.0 a fost lansat înainte de vBulletin 4.1.4 și nu este pe deplin compatibil cu noul editor. vBET 4.4.0 este (după cum știm în acest moment )

Pagina 3 de 3 FirstPrimul 123

Tag-uri pentru acest subiect

Permisiuni postare

  • Tu nu pot posta subiecte noi
  • Tu nu pot mesaj raspunsuri
  • Tu nu pot adăuga ataşamente
  • Tu nu pot edita mesajele tale
  •