Important: Această pagină este folosind cookie-uri (cookies). Folosind acest site fără a opri cookie-urile în browser, înseamnă că sunteți de acord pentru utilizarea acestuia.
Cumpara acum! Caracteristici Descărcări

Câştigaţi cu noi!

Dacă doriţi să începe să câştigaţi bani cu alătura vBET să Programul de afiliere.
Pagina 1 de 3 123 UltimulLast
Rezultate 1 a 10 de 24

Thread: VB 4.1.4 si 4.2.3 vBET - mizerie

  1. #1
    Senior membre
    Alăturaţi-vă Data
    Februarie 2011
    Mesaje
    138

    Default VB 4.1.4 si 4.2.3 vBET - mizerie

    Doar modernizate pentru a vBET 4.3.0 şi au o mulţime de probleme cu "Reply to thread" pagina editorul, "editaţi post", "du-te avansat", atunci când trec la orice implicit pe forum pentru altă limbă. Pagina este dat peste cap şi nu pare să fie limba engleză şi în alte limbi amestecate pe butoane.

    Am încercat să încărcaţi un ataşament, astfel că problema poate fi vizualizat aici, dar nu reuşeşte, indiferent de ceea ce fac.
    Ultima modificare făcută de norku; 15-06-11 la 15:50.

  2. #2
    Senior membre
    Alăturaţi-vă Data
    Februarie 2011
    Mesaje
    138

    Default

    Foarte ciudat. Acest lucru pare să se întâmple numai pe contul meu de admin. Am testat un cuplu de conturi alias şi sunt bine ....

  3. #3
    Michał Podbielski (vBET Personal) vBET's Avatar
    Alăturaţi-vă Data
    Octombrie 2009
    Mesaje
    3,037

    Default

    Am verificat aceasta folosind datele de cont pe care îl PM şi am găsit nici o problemă. Vă rugăm să descrieţi exact pas cu pas cum sa-l reproduca pe forum.

  4. #4
    Senior membre
    Alăturaţi-vă Data
    Februarie 2011
    Mesaje
    138

    Default

    Da, problema pare să afecteze numai conturile admin. Vă rugăm să verificaţi PM dvs.

    Mulţumiri

  5. #5
    Michał Podbielski (vBET Personal) vBET's Avatar
    Alăturaţi-vă Data
    Octombrie 2009
    Mesaje
    3,037

    Default

    Verificată din nou şi a constatat doar o problemă - atunci când eu sunt pe pagina tradusă şi au unele răspuns rapid, apoi după ce a avansat văd conţinutul tradus. O putem reproduce pe forumul nostru asa ca vom avea grijă de el.

    Încă nu am găsit nici problema cu "post editaţi" sau "Reply to thread". Vă rugăm să dea instrucţiuni exacte cum să-l reproducă - pas cu pas, din cu cont, incepand de la care URL-ul.

    PS.
    Vă rugăm să curăţaţi mesajelor noastre de testare în / forum/f6/sidecap-good-bad-5103 /

  6. #6
    Senior membre
    Alăturaţi-vă Data
    Februarie 2011
    Mesaje
    138

    Default

    Multumesc Michal.

    Voi da paşi precise cu privire la modul în care să se reproducă în câteva minute

  7. #7
    Senior membre
    Alăturaţi-vă Data
    Februarie 2011
    Mesaje
    138

    Default

    Dacă vă conectaţi utilizând contul manechinului admin am trimis şi apoi efectuaţi următoarele ar trebui să vedeţi ce vreau să spun:

    1.
    deschide orice subiect
    faceţi clic pe "răspuns la firul" şi apoi "du-te avansat" - CSS este în regulă.

    2.
    Schimbaţi limba pentru orice altă limbă, făcând clic pe steagurile de mai jos navbar
    deschide orice subiect
    faceţi clic pe "răspuns la firul" şi apoi "du-te avansat" - CSS este dat peste cap (în special sub caseta ckeditor)
    Ultima modificare făcută de norku; 15-06-11 la 17:26.

  8. #8
    Michał Podbielski (vBET Personal) vBET's Avatar
    Alăturaţi-vă Data
    Octombrie 2009
    Mesaje
    3,037

    Default

    Eu nu-l vezi. Dar nu a dat instrucţiuni exacte. Care fir vă răspundeţi - poate conteaza. Tu nu ai spus la ce limbă ar trebui să fac trecerea. EXACT înseamnă exact - nu există nici o cameră pentru cuvântul "orice". Poate ai ceva probleme cu rezultate obţinute greşit la cache sau ceva de genul asta. Apoi am nu vor vedea ceea ce vedeţi fiind în fir şi alte altă limbă.

  9. #9
    Senior membre
    Alăturaţi-vă Data
    Februarie 2011
    Mesaje
    138

    Default

    Eu a fost exact

    se intampla numai pe conturile admin

    se intampla pe toate subiectele de

    se intampla indiferent de limba pe care aţi stabilit în usercp dvs.

    se intampla indiferent de pavilionul pe care faceţi clic pe sub navbar

    Văd aceeaşi problemă dacă mă conectez utilizând contul manechinului ţi-am dat. Am setat ta de a poloneză astfel încât nu veţi vedea nici o problemă până când faceţi clic pe unul dintre steagurile (nu pavilion poloneză evident) sub navbar şi apoi vizualizaţi un fir, faceţi clic pe răspuns, du-te apoi pe avansat.

  10. #10
    Michał Podbielski (vBET Personal) vBET's Avatar
    Alăturaţi-vă Data
    Octombrie 2009
    Mesaje
    3,037

    Default

    Quote Iniţial Adăugată pe site de norku View Post
    Eu a fost exact
    ...
    se intampla indiferent de pavilionul pe care faceţi clic pe sub navbar

    Am setat ta de a poloneză astfel încât nu veţi vedea nici o problemă până când faceţi clic pe unul dintre steagurile (nu pavilion poloneză evident)
    Si asta este un lucru - am fost verificarea polonez După cum vedeţi - nimic nu este evident ... Mai ales atunci când se scrie în acelaşi post de faptul că se întâmplă pentru toate traducerile şi, evident, nu pentru traducere poloneză

    Am 3 la noapte acum, aşa că am să-l verificaţi din nou mai târziu. Speranţa este OK pentru tine

Pagina 1 de 3 123 UltimulLast

Tag-uri pentru acest subiect

Permisiuni postare

  • Tu nu pot posta subiecte noi
  • Tu nu pot mesaj raspunsuri
  • Tu nu pot adăuga ataşamente
  • Tu nu pot edita mesajele tale
  •