Important: Această pagină este folosind cookie-uri (cookies). Folosind acest site fără a opri cookie-urile în browser, înseamnă că sunteți de acord pentru utilizarea acestuia.
Cumpara acum! Caracteristici Descărcări

Câştigaţi cu noi!

Dacă doriţi să începe să câştigaţi bani cu alătura vBET să Programul de afiliere.
Pagina 2 de 2 FirstPrimul 12
Rezultate 11 a 17 de 17

Thread: Htaccess ar trebui să fie?

  1. #11
    Michał Podbielski (vBET Personal) vBET's Avatar
    Alăturaţi-vă Data
    Octombrie 2009
    Mesaje
    3,037

    Default

    Vă trimitem ceva timp în urmă PM informaţii că problema a fost că server-ul dvs. a fost blocarea cererile trimise în Google. Ne-am nici un răspuns de atunci. Am executat doar googletest.php pe server-ul dvs. şi văd că acest lucru este deja rezolvată.

    Pentru că ați plătit pentru serviciul de instalare am verificat nu traducere vBET este, de asemenea, de lucru - vBET a fost dezactivat. Am activat-o pe forum și am verificat traducerea. Este de lucru bine De asemenea, obţinute URL-ul este de lucru bine

    Deci, Bucurați-vă de vBET!
    Ultima modificare făcută de vBET; 09-06-11 la 18:58.

  2. #12
    Junior Member
    Alăturaţi-vă Data
    Mai 2011
    Mesaje
    6

    Default Uneori lucrări, uneori nu funcţionează

    Text automatically translated from: Turkish to: Romanian
    Translated text
    http://www.vbenterprisetranslator.co...1d% C4% B1r.html

    açmıstım.Daha subiect în acest fel înainte de a mă după instalare, taxa de serviciu, şi aţi setat să vină.

    Dar, uneori, de lucrări şi, uneori, nu locul de muncă am observat bb.
    Original text

  3. #13
    Michał Podbielski (vBET Personal) vBET's Avatar
    Alăturaţi-vă Data
    Octombrie 2009
    Mesaje
    3,037

    Default

    OK am fuzionat thread nou cu vechi - deoarece aceasta este în continuare aceeaşi problemă.

    Vă rugăm să fiţi mai specific - ceea ce nu este de lucru? Ce sunt mesajele de eroare? Cum de a reproduce? În cazul în care o putem vedea pe forum? In acest moment eu nu ştiu ce nu este de lucru. Vă rugăm să URL-ul exact, care nu este de lucru.

  4. #14
    Junior Member
    Alăturaţi-vă Data
    Mai 2011
    Mesaje
    6

    Default

    Text automatically translated from: Turkish to: Romanian
    Translated text
    http://ressim.net/s/upload/faa4dfe9.png

    Când m-am selectaţi limbi diferite se întâmplă în acest mod.
    Original text

  5. #15
    Michał Podbielski (vBET Personal) vBET's Avatar
    Alăturaţi-vă Data
    Octombrie 2009
    Mesaje
    3,037

    Default

    OK am vedea imaginea. Încă nu văd URL-ul aşa că nu ştiu cum să se reproducă. Vă rugăm să PM-mi acces la detaliile dvs. Admin CP şi FTP + exact URL-ul pentru pagina sa prăbuşit. Eu va verifica-l pe loc

  6. #16
    Michał Podbielski (vBET Personal) vBET's Avatar
    Alăturaţi-vă Data
    Octombrie 2009
    Mesaje
    3,037

    Default

    Ai problemă foarte aceleaşi ca ai avut înainte de a - conexiunile de ieşire în Google sunt blocate. Vă rugăm să consultaţi: http://YOUR_DOMAIN/googletest.php

    Ai avut înainte de: http://www.vbenterprisetranslator.co....html # post8889

    Vă rugăm să contactaţi furnizorul dvs. de găzduire şi asiguraţi-vă că conexiunile dvs. Google sunt bine. Apoi verificati problema şi în cazul în care încă există, atunci vă rugăm să ne scrieţi.

    Vă rugăm să reţineţi că, dacă astfel de lucruri se va întâmpla din nou, verificaţi mai întâi googletest.php utilizând nu furnizorul tau de gazduire nu limităm conexiunile de ieşire în Google.

    Vă rugăm să spuneţi atunci când conexiunile dvs. va fi bine.

  7. #17
    Michał Podbielski (vBET Personal) vBET's Avatar
    Alăturaţi-vă Data
    Octombrie 2009
    Mesaje
    3,037

    Default

    Nici un răspuns - considerat rezolvat. În cazul în care alte vă rugăm să scrieţi doar aici - vom schimba starea.

Pagina 2 de 2 FirstPrimul 12

Tag-uri pentru acest subiect

Permisiuni postare

  • Tu nu pot posta subiecte noi
  • Tu nu pot mesaj raspunsuri
  • Tu nu pot adăuga ataşamente
  • Tu nu pot edita mesajele tale
  •