Important: Această pagină este folosind cookie-uri (cookies). Folosind acest site fără a opri cookie-urile în browser, înseamnă că sunteți de acord pentru utilizarea acestuia.
Cumpara acum! Caracteristici Descărcări

Câştigaţi cu noi!

Dacă doriţi să începe să câştigaţi bani cu alătura vBET să Programul de afiliere.
Rezultate 1 a 2 de 2

Thread: întrebare

  1. #1
    Junior Member
    Alăturaţi-vă Data
    Mai 2011
    Mesaje
    25

    Default întrebare

    Am citit pe forumuri VBSEO că acest mod va afecta de fapt, forumuri meu în modul în care l-au descris?
    Ştiu că peste un an, Şi tu Guy au făcut-o dracu 'de tona de lucru pe el de atunci, şi deşi ar fi trebuit să le fixe, dacă acestea au existat.

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET Personal) vBET's Avatar
    Alăturaţi-vă Data
    Octombrie 2009
    Mesaje
    3,037

    Default

    Bună. Da, ştim că vBSEO descrise mai multe puncte de ce vBET vechi ar putea răni SEO. De aceea am avut grijă de fiecare argument amintit de echipa de vBSEO şi vom scăpa de problemă, prin îmbunătăţirea vBET.

    Asa cum ati observat ca a fost o discutie veche si nu mai este reala. vBET este SEO prietenos. Noi sprijinim link-uri SEO. Noi sprijinim link-uri de traducere . Cred că ar trebui chiar să mulțumim echipei vBSEO pentru că ne-a arătat cum să ne îmbunătățim produsul

    Din acest moment, page rank-ul principal al formei noastre principale cresc de la 0 la 5 și am primit trafic din întreaga lume. Deci, eu sunt definitiv sigur că vBET nu a rănit forumul nostru

    De asemenea, vă rugăm să rețineți că, din acel moment, nu numai că am îmbunătățit vBET în zona SEO, adăugăm, de asemenea, o mulțime de caracteristici noi și performanțe îmbunătățite prin adăugarea de suport pentru memoria cache completă a fișierelor pentru oaspeți și memoria cache

    Dacă aveţi orice întrebări suplimentare, vă rugăm doar întreb, noi va vom ajuta cu placere

Tag-uri pentru acest subiect

Permisiuni postare

  • Tu nu pot posta subiecte noi
  • Tu nu pot mesaj raspunsuri
  • Tu nu pot adăuga ataşamente
  • Tu nu pot edita mesajele tale
  •