Important: Această pagină este folosind cookie-uri (cookies). Folosind acest site fără a opri cookie-urile în browser, înseamnă că sunteți de acord pentru utilizarea acestuia.
Cumpara acum! Caracteristici Descărcări

Câştigaţi cu noi!

Dacă doriţi să începe să câştigaţi bani cu alătura vBET să Programul de afiliere.
Rezultate 1 a 3 de 3

Thread: Evitaţi greşelile de scriere

  1. #1
    Michał Podbielski (vBET Personal) vBET's Avatar
    Alăturaţi-vă Data
    Octombrie 2009
    Mesaje
    3,037

    Default Evitaţi greşelile de scriere

    Un lucru important este de a evita greşelile de scriere. Umane pot afla ce este scris în limba lui. Dar de boot obţinute (chiar de la Google ) Nu este atât de inteligent la ipotezele emise cu faptul că el ştie ce ar trebui să fie scris, dar nu este. Deci, ceea ce subliniază editori cuvintelor greşite sunt foarte utile pentru a menţine conţinutul la dispoziţia traduce în calitate de înaltă

  2. #2
    Junior Member
    Alăturaţi-vă Data
    Octombrie 2009
    Mesaje
    21

    Default

    Hm .. Cum faci utilizatorii de tip corect? Ştiu că unii dintre utilizatorii mei folosi cuvinte ca "ur" şi "afaik", etc .. Cred că ar fi greu să pună în aplicare ceva ce corectează asta.

  3. #3
    Michał Podbielski (vBET Personal) vBET's Avatar
    Alăturaţi-vă Data
    Octombrie 2009
    Mesaje
    3,037

    Default

    Nu e greu. Browsere deja corecta ortografia. Când am scris acest mesaj văd roşu subliniez fiecare cuvânt pe care este scris greşit. Şi am chiar au sugestii pentru corecturi la fel ca în Word

    Despre specifice "dialecte", sau sub-cultura cuvinte - la fel ca în fiecare cultură sub-oamenii invata cuvinte noi atunci când acestea devin parte a acestei culturi sub-(indiferent că acest lucru este în limba lor maternă sau nu). Astfel, utilizatorii straini vor recunoaşte astfel de cuvinte foarte repede - poate cere ceea ce înseamnă că la cersit, dar ei vor înţelege

Tag-uri pentru acest subiect

Permisiuni postare

  • Tu nu pot posta subiecte noi
  • Tu nu pot mesaj raspunsuri
  • Tu nu pot adăuga ataşamente
  • Tu nu pot edita mesajele tale
  •