Important: Această pagină este folosind cookie-uri (cookies). Folosind acest site fără a opri cookie-urile în browser, înseamnă că sunteți de acord pentru utilizarea acestuia.
Cumpara acum! Caracteristici Descărcări

Câştigaţi cu noi!

Dacă doriţi să începe să câştigaţi bani cu alătura vBET să Programul de afiliere.
Rezultate 1 a 5 de 5

Thread: Mcached ca cache

  1. #1
    Junior Member
    Alăturaţi-vă Data
    Aprilie 2010
    Mesaje
    26

    Default Mcached ca cache

    Ştiu că a fost propus deja, dar as vrea sa scapam de acea idee. Pentru mine este absolut "must have" pentru astfel de facilitate pe forumuri mari. Am încercat să rescriu vBET să-l folosească, dar după o scurtă privire pe codul dvs. am renuntat. De ce nu utilizaţi programarea obiect? Este atât de mult mai uşor să modificaţi şi codul de script-uri cu ea. Cred că ar fi de 5 min. loc de muncă la un alt mecanism de caching cod atunci când acesta ar fi într-o clasă standardizată.

  2. #2
    vBulletin Enterprise Traducator (vBET) Personal
    Alăturaţi-vă Data
    Mai 2010
    Mesaje
    1,000

    Default

    Lucrăm acum pe această opţiune

  3. #3
    Michał Podbielski (vBET Personal) vBET's Avatar
    Alăturaţi-vă Data
    Octombrie 2009
    Mesaje
    3,037

    Default

    Aşa cum scria Kamil - lucram pe ea Mai exact lucrez la ea în acest moment foarte Vrem să sprijine:
    - Memcache
    - APC
    - Xcache
    - Eaccelerator

    În cazul în care va fi inclusă în versiunea următoare, atunci definitiv vor fi marcate ca funcţionalitate BETA. Aceasta nu este decis încă va fi în următoarea versiune sau una după care. De asemenea, în cazul în care va fi inclus în următoarea lansare noi încă nu am decis vor fi suportate integral sau doar pentru cache-ul clienţilor pentru inceput.

    În cuvinte scurte - vă vom oferi această funcţionalitate, încă nu sunt sigur va fi in urmatoarea versiune

  4. #4
    Junior Member
    Alăturaţi-vă Data
    Aprilie 2010
    Mesaje
    26

    Default

    Dacă aţi avut decent clasa obiect cache adăugarea de depozite lângă cacheing ar fi pace de tort.

  5. #5
    Banned
    Alăturaţi-vă Data
    August 2012
    Mesaje
    481

    Default

    Ne pare rău pentru întârziere răspuns. Această funcționalitate a fost adăugată în versiunea 4.3.0.

Tag-uri pentru acest subiect

Permisiuni postare

  • Tu nu pot posta subiecte noi
  • Tu nu pot mesaj raspunsuri
  • Tu nu pot adăuga ataşamente
  • Tu nu pot edita mesajele tale
  •