Important: Această pagină este folosind cookie-uri (cookies). Folosind acest site fără a opri cookie-urile în browser, înseamnă că sunteți de acord pentru utilizarea acestuia.
Cumpara acum! Caracteristici Descărcări

Câştigaţi cu noi!

Dacă doriţi să începe să câştigaţi bani cu alătura vBET să Programul de afiliere.
Rezultate 1 a 3 de 3

Thread: Întrebările la care inainte de a cumpara vBET versiunea 3.x

  1. #1
    Banned
    Alăturaţi-vă Data
    Noiembrie 2010
    Mesaje
    1

    Default Întrebările la care inainte de a cumpara vBET versiunea 3.x

    1) Tocmai am instalat produsul gratuit după ce a urmat firul de produs în vb.org pentru o lungă perioadă de timp. Dar eu sunt inconfortabil de a avea link-ul înapoi la site-ul dumneavoastră în partea de jos. Cât de mult trebuie să donez pentru a elimina linkul în versiunea gratuită? Dacă nu doriți să împărtășiți acest detaliu aici, PM mine.

    2) Sunt folosind Vbulletin 3.8.x versiune şi nu intenţionaţi să faceţi upgrade în viitorul apropiat. Am înţeles că am pentru a instala vBET versiunea 3.x.
    Cât timp ai de gând să sprijine această versiune?

    3) pe forum pentru meu este în limba engleză. Atunci când un vizitator dintr-o ţară străină (să zicem Rusia) vizite pagina Rusă tradus, nu Viewcount pentru creşterea fir?

    Apropo, pavilion Malay este greşită. Ar putea să doriţi să-l schimbe.

    Mulţumiri

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET Personal) vBET's Avatar
    Alăturaţi-vă Data
    Octombrie 2009
    Mesaje
    3,037

    Default

    1) Donaţia este o donatie. Deci, în versiunea gratuit puteţi dona orice sumă. Dupa donare vă vom răspunde cu instrucţiuni.

    2) Nu. Trebuie să instalaţi versiunea vBET 2.3.x. Acesta este unul gratuit. vBET 3.x se plăteşte o. Si o vom sprijini pentru mult timp - mai multe clientii nostri sunt încă utilizaţi vBulletin 3.

    3) Da, vor. Pentru vBulletin va fi generaţia de vârstă doar normal. vBET se traduce după generaţie pagina vBulletin termina.

    Despre pavilion Malay - noi o vom verifica - mulţumesc pentru aviz

    Bucuraţi-vă de vBET!

  3. #3
    Banned
    Alăturaţi-vă Data
    Noiembrie 2010
    Mesaje
    95

    Default

    Informaţii despre pavilion este confirmată (a se vedea acest subiect)

Tag-uri pentru acest subiect

Permisiuni postare

  • Tu nu pot posta subiecte noi
  • Tu nu pot mesaj raspunsuri
  • Tu nu pot adăuga ataşamente
  • Tu nu pot edita mesajele tale
  •