Important: Această pagină este folosind cookie-uri (cookies). Folosind acest site fără a opri cookie-urile în browser, înseamnă că sunteți de acord pentru utilizarea acestuia.
Cumpara acum! Caracteristici Descărcări

Câştigaţi cu noi!

Dacă doriţi să începe să câştigaţi bani cu alătura vBET să Programul de afiliere.
Pagina 1 de 2 12 UltimulLast
Rezultate 1 a 10 de 17

Thread: Ca Facebook buton

  1. #1
    Senior membre
    Alăturaţi-vă Data
    Februarie 2010
    Mesaje
    210

    Default Ca Facebook buton

    Am adaugat un buton cum ar fi Facebook pentru site-ul meu.

    Acesta funcţionează foarte bine cu excepţia cazului când i ca o pagină tradusă.

    URL-ul care se afişează în profilul meu Facebook este întotdeauna URL-ul pentru pagina de engleză (limba maternă pe forum pentru)

    Cum pot face de lucru butonul de pagini traduse.

    Aici este detaliile mod, Facebook "cum ar fi" buton pentru Vbulletin - vBulletin SEO Forum

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET Personal) vBET's Avatar
    Alăturaţi-vă Data
    Octombrie 2009
    Mesaje
    3,037

    Default

    Ceea ce văd nu există iframe nu un buton. Vă rugăm să descrieţi exact cum funcţionează, cum este prezentat pe forum (da URL-ul în cazul în care o putem vedea pe pe forum pentru dumneavoastră şi spuneţi care dintre ele e).

  3. #3
    Senior membre
    Alăturaţi-vă Data
    Februarie 2010
    Mesaje
    210

    Default

    lol, iframe încarcă butonul ca, în cazul în care ai fost in 2010, nu ştiţi ce este un buton este ca Facebook?

    Oricum, ceea ce nu-l adăuga pe site-ul de testare tine sau pe vBET, este nevoie de 2 secunde si multe dintre utilizatori il folosesc.

  4. #4
    Michał Podbielski (vBET Personal) vBET's Avatar
    Alăturaţi-vă Data
    Octombrie 2009
    Mesaje
    3,037

    Default

    Vă rugăm să reţineţi că timpul meu petrec în 2010, an este treaba mea personală. Dacă vă aşteptaţi sprijin sugerăm să răspundă la întrebări în loc de a scrie Exemple de care dă nimic pentru eliberarea şi ar putea fi tratate ca ofensator. Nu suntem interesaţi de ceea ce în opinia dumneavoastră ar trebui să fie cunoscute de către fiecare popor de pe lume (pentru aceasta va rugam sa folositi zona membrilor - aveţi acolo Off Topic pe forum pentru sub), dar în ajutându-vă. Şi pentru că avem nevoie de răspunsurile dumneavoastră.

    Vă rugăm să reţineţi faptul că noi nu instala orice mod unic, care este utilizat de fiecare din clienţii noştri. Vă rugăm să răspundeţi la întrebările dat astfel vom fi în măsură să analizeze problema şi să vă ajute

  5. #5
    Senior membre
    Alăturaţi-vă Data
    Februarie 2010
    Mesaje
    210

    Default

    Vă rugăm să descrieţi exact cum funcţionează
    Codul-am legat de, adaugă un buton de facebook ca la paginile de pe forum pentru vBulletin, atunci când faceţi clic pe el arată vi-a placut pagina Vb şi-l arată, de asemenea pe profilul dvs. Facebook.

    Acesta funcţionează foarte bine cu excepţia cazului când i ca o pagină tradusă.

    URL-ul care se afişează în profilul meu Facebook este întotdeauna URL-ul pentru pagina de engleză (limba maternă pe forum pentru)

  6. #6
    Michał Podbielski (vBET Personal) vBET's Avatar
    Alăturaţi-vă Data
    Octombrie 2009
    Mesaje
    3,037

    Default

    Quote Iniţial Adăugată pe site de vBET View Post
    da URL-ul în cazul în care o putem vedea pe pe forum pentru dumneavoastră şi spuneţi care dintre ele e
    Eu îmi va permite să-l vadă şi să înţeleagă mai bine. A se vedea, de asemenea, link-uri, ce schimbari, ceea ce nu în timpul obţinute, etc Acum, eu nu sunt capabili de a determina exact ceea ce se întâmplă. Vă rugăm să oferiţi de date a solicitat

  7. #7
    Senior membre
    Alăturaţi-vă Data
    Februarie 2010
    Mesaje
    210

  8. #8
    Michał Podbielski (vBET Personal) vBET's Avatar
    Alăturaţi-vă Data
    Octombrie 2009
    Mesaje
    3,037

    Default

    Vă rugăm să PM-mi acces la detalii pentru orice cont de test care va permite-mi să-l vezi (nu ne crea conturi false pe forumul dvs. clienţi). Sunt pe forum acum aşa că voi fi capabil să-l verifice rapid

  9. #9
    Michał Podbielski (vBET Personal) vBET's Avatar
    Alăturaţi-vă Data
    Octombrie 2009
    Mesaje
    3,037

    Default

    OK aşa că eu sunt acolo. Dar încă nu a scris ceea ce ar trebui să mă cauţi ...

    Încă o dată vă rugăm să spuneţi "care unul este" - ce buton despre care vorbim? Ce ar trebui să caut nu pe forum pentru dumneavoastră? Dă-mi un text, sau descrie imaginea ... Văd acum buton pentru dona si pentru căutare ...

  10. #10
    Senior membre
    Alăturaţi-vă Data
    Februarie 2010
    Mesaje
    210

    Default

    Facebook ca buton pe mijlocul ecranului.


Pagina 1 de 2 12 UltimulLast

Tag-uri pentru acest subiect

Permisiuni postare

  • Tu nu pot posta subiecte noi
  • Tu nu pot mesaj raspunsuri
  • Tu nu pot adăuga ataşamente
  • Tu nu pot edita mesajele tale
  •