Important: Această pagină este folosind cookie-uri (cookies). Folosind acest site fără a opri cookie-urile în browser, înseamnă că sunteți de acord pentru utilizarea acestuia.
Cumpara acum! Caracteristici Descărcări

Câştigaţi cu noi!

Dacă doriţi să începe să câştigaţi bani cu alătura vBET să Programul de afiliere.
Rezultate 1 a 7 de 7

Thread: Când m-am curat cache-ul I a lua unele erori

  1. #1
    Junior Member
    Alăturaţi-vă Data
    Decembrie 2009
    Mesaje
    21

    Default Când m-am curat cache-ul I a lua unele erori

    în partea de sus a paginii în Vbulletin


    Atenţie: tipul ilegale de compensare în isset sau gol în [cale] / include / vbenterprisetranslator_functions_lang.php pe linia 107

    Atenţie: tipul ilegale diferenţa în [cale] / include / vbenterprisetranslator_functions_lang.php pe linia 109

    Atenţie: tipul ilegale diferenţa în [cale] / include / vbenterprisetranslator_functions_lang.php pe linia 114

  2. #2
    Senior membre
    Alăturaţi-vă Data
    Noiembrie 2009
    Mesaje
    168

    Default

    Ai clar cache-ul utilizând scriptul panoul de administrare? Acest avertisment este aruncat atunci când o cheie matrice nu este setat.

  3. #3
    vBulletin Enterprise Traducator (vBET) Personal
    Alăturaţi-vă Data
    Mai 2010
    Mesaje
    1,000

    Default

    Buna ziua,
    Am verificat si acest avertisment este de la această funcţie:
    vbet_useCache
    În mod normal, vom trece la această funcţie numai un elenent - de exemplu, "PL"
    dar după curăţarea cache - aceasta este o matrice, dar Array nu poate fi o cheie în tabel.
    Acum suntem de lucru pe solutie pentru tine.

  4. #4
    vBulletin Enterprise Traducator (vBET) Personal
    Alăturaţi-vă Data
    Mai 2010
    Mesaje
    1,000

    Default

    Buna ziua,
    Aşa cum am scris in postul anterior - Ştim unde este problema, dar ar trebui să facă o corecţie în puţine locuri din dosar.
    Vom face acest corectii, dar vor fi incluse în DISEMINAREA următoare.

    Eu am o solutie pentru tine de a ascunde doar această "avertismente", astfel:
    1. editaţi pe forum pentru root / include / vbenterprisetranslator_functions_lang.php fişier
    2. găsi şi în comentariu:
    PHP Code:
    define('VBET_USE_CACHE_FOR_ACTUAL'vbet_useCache($_REQUEST['language'])); 
    3. pastă după care:
    PHP Code:
    define('VBET_USE_CACHE_FOR_ACTUAL', @vbet_useCache($_REQUEST['language'])); 
    4. salvaţi fişierul

    Amintiţi-vă - aceasta nu este o soluţie - doar tu poţi ascunde această avertismente acum.

    vă rugăm să verificaţi după care site-ul dvs. (traduceri, linkuri, etc) şi confirmaţi aici.
    Voi muta acest thread pentru a Bug zona de raportare.
    Confirmate şi vor fi stabilite în DISEMINAREA următoare.

  5. #5
    vBulletin Enterprise Traducator (vBET) Personal
    Alăturaţi-vă Data
    Mai 2010
    Mesaje
    1,000

    Default

    Efectuat. Am editat două vBET files.it Va fi includet în DISEMINAREA următoare.

  6. #6
    Membru
    Alăturaţi-vă Data
    Decembrie 2010
    Mesaje
    36

    Default

    În timp ce se ascunde avertismentele aceasta nu se rezolvă problema ca cache-ul nu este eliminat.

  7. #7
    Banned
    Alăturaţi-vă Data
    Noiembrie 2010
    Mesaje
    95

    Default

    Quote Iniţial Adăugată pe site de kamilkurczak
    Amintiţi-vă - acest lucru nu este o solutie - aveţi posibilitatea să ascundeţi aceste avertismente acum
    Aceste avertismente sunt afişate, deoarece setările de server sunt setate pentru a le afişa.
    Avem o soluţie pregătită pentru această problemă, dar va fi aplicat în următoarea lansare.

Tag-uri pentru acest subiect

Permisiuni postare

  • Tu nu pot posta subiecte noi
  • Tu nu pot mesaj raspunsuri
  • Tu nu pot adăuga ataşamente
  • Tu nu pot edita mesajele tale
  •