Important: Această pagină este folosind cookie-uri (cookies). Folosind acest site fără a opri cookie-urile în browser, înseamnă că sunteți de acord pentru utilizarea acestuia.
Cumpara acum! Caracteristici Descărcări

Câştigaţi cu noi!

Dacă doriţi să începe să câştigaţi bani cu alătura vBET să Programul de afiliere.
Rezultate 1 a 4 de 4

Thread: Integrarea cu MGC_Chatbox_Evo

  1. #1
    Senior membre
    Alăturaţi-vă Data
    Septembrie 2010
    Mesaje
    256

    Default Integrarea cu MGC_Chatbox_Evo

    Hi Am MGC_Chatbox_Evo pe site-ul meu, Mod de traducere traduce anunţurile de ... etc, dar nu se traduce textarea Chatbox pentru a intra mesajele dumneavoastră, de asemenea, nu se traduce mesajele în fereastra de mesaj, există oricum pentru a obţine aceste de a traduce prea ?

    Salutari,
    Simon

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET Personal) vBET's Avatar
    Alăturaţi-vă Data
    Octombrie 2009
    Mesaje
    3,037

    Default

    In acest moment nu ne sunt integrate cu acest mod. Noi va putem ajuta autor mod de integrarea făcute pe partea lui dacă el va fi interesat.

    In acest moment avem lista lunga de caracteristici pentru vBET native, care va fi utilizat de către toţi utilizatorii. Încă avem în vedere pentru a sprijini cel puţin unele mods pentru chat în cazul în care va fi posibil (se poate cere schimbări în codul lor).

    Integrarea pe forum pentru cazuri au separat aici - aşa că am muta în locul potrivit

  3. #3
    Senior membre
    Alăturaţi-vă Data
    Septembrie 2010
    Mesaje
    256

    Default

    Vă mulţumim şi scuzele mele

  4. #4
    Michał Podbielski (vBET Personal) vBET's Avatar
    Alăturaţi-vă Data
    Octombrie 2009
    Mesaje
    3,037

    Default

    Nimic nu-mi cer scuze - suntem aici pentru a vă ajuta să şi menţinerea ordinii pe forum

Tag-uri pentru acest subiect

Permisiuni postare

  • Tu nu pot posta subiecte noi
  • Tu nu pot mesaj raspunsuri
  • Tu nu pot adăuga ataşamente
  • Tu nu pot edita mesajele tale
  •