PDA

View Full Version: întrebări de sprijin



cosy
12-01-10, 18:35
Vreau să ştiu cu privire la sprijinul:
ceea ce interval de timp se referă la sprijin?
cât de multe PPL poate oferi sprijin în caz vBET se imbolnavesc? sau nu este în măsură să răspundă în forumuri

vBET
13-01-10, 22:39
Nu există nici un interval de timp pentru sprijin. Când sunteţi clientul nostru va primi sprijin pentru noi. Desigur, atunci când o versiune vBET vor fi depăşite (foarte vechi), atunci vom sfaturi pentru a actualiza făcut ca noi versiuni au soluţii pentru probleme vechi.

Vă rugăm să descrieţi "PPL".

Konstantin
19-02-10, 14:21
Vă rugăm să descrieţi "PPL".



PPL - persoane

vBET
19-02-10, 15:12
Evident, nu suntem la fel de mare ca Jelsoft, al echipei vBSEO încă;) În acest moment, eu sunt vocea suport oficial şi am posibil ajutor în acest domeniu, în cazul în care va fi nevoie.

Cea mai mare parte se acordă sprijin în fiecare zi, nu, 24 / 7, dar de zi cu zi. Am scris cea mai mare parte, deoarece se poate întâmpla ca în concediu sau weekend-uri o dată pe cateva posturi va aştepta puţin mai mult.

Sper ca acest răspuns vă satisface:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vBET Translator 4.10.1