Ważne: Ta strona jest za pomocą plików cookie (cookies). Za pomocą tej strony internetowej bez wyłączania plików cookie w przeglądarce, oznacza to, że użytkownik zgadza się za to.
Kup Teraz! Funkcje Pliki do pobrania

Zarabiaj z nami!

Jeśli chcieliby Państwo rozpocząć zarabianie pieniędzy z vBET dołączyć do Program partnerski.
Wyniki 1 do 4 z 4

Wątek: różnych db dla vBET

  1. #1
    Członek
    Zarejestrowany
    Styczeń 2010
    Wiadomości
    53

    Default różnych db dla vBET

    jak sais tytuł. inny db tylko dla pamięci podręcznej vBET. jak? Myślę, że musimy edytować plik z informacji db lub utworzyć patcha, gdzie możemy wybrać db z admincp

  2. #2
    vBulletin Enterprise Tłumacz (vBET) Personel
    Zarejestrowany
    Maj 2010
    Wiadomości
    1,000

    Default

    ok, mogę przenieść tego wątku do Prośby.
    Wniosek został przyjęty do rozpatrzenia. Pokażę tego wątku Michałowi, a on o tym myśleć. Jeśli przyjmiemy, że będziemy o tym pisać w tym wątku, a my ustawić odpowiedni status wątku.

    Dzięki,

  3. #3
    Członek
    Zarejestrowany
    Październik 2009
    Wiadomości
    38

    Default

    Quote Napisał kamilkurczak View Post
    ok, mogę przenieść tego wątku do Prośby.
    Wniosek został przyjęty do rozpatrzenia. Pokażę tego wątku Michałowi, a on o tym myśleć. Jeśli przyjmiemy, że będziemy o tym pisać w tym wątku, a my ustawić odpowiedni status wątku.

    Dzięki,
    Byłoby wspaniale, ponieważ oznaczałoby to mamy tylko do codziennych kopii zapasowych ok. 8 GB zamiast 30 GB +

    Edytuj: Twój wymiany charakter zastąpione 8-GB (bez myślnika) z ***
    Ostatnio edytowane przez steve; 28-07-10 W 13:12.

  4. #4
    Michał Podbielski (vBET pracowniczego) vBET's Avatar
    Zarejestrowany
    Październik 2009
    Wiadomości
    3,037

    Default

    Hello. Chcę tylko zwrócić uwagę, że zacząłem pracować w sprawie tego wniosku. Jeszcze kilka małych problemów związanych z zabezpieczeniem przeciw złej konfiguracji, ale to są szczegóły.

    W przypadku połączeń nie są wykorzystywane vBulletin klas dół, dodaliśmy możliwość konfiguracji i wsparcia w naszym kodzie. Jak napisałem trochę problemów na złe parametry połączenia pracujemy teraz, aby możliwe było czyszczenie łatwo bez wyłączania haki na całym świecie na chwilę.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Państwo nie może wysyłać nowe wątki
  • Państwo nie może odpowiedzi po
  • Państwo nie może załączników postu
  • Państwo nie może edytować swoich postów
  •