Ważne: Ta strona jest za pomocą plików cookie (cookies). Za pomocą tej strony internetowej bez wyłączania plików cookie w przeglądarce, oznacza to, że użytkownik zgadza się za to.
Kup Teraz! Funkcje Pliki do pobrania

Zarabiaj z nami!

Jeśli chcieliby Państwo rozpocząć zarabianie pieniędzy z vBET dołączyć do Program partnerski.
Wyniki 1 do 5 z 5

Wątek: Moja strona nie jest indeksowana x52?

  1. #1
    Senior Member
    Zarejestrowany
    Październik 2009
    Wiadomości
    142

    Exclamation Moja strona nie jest indeksowana x52?

    Witam Używam vbseo mapa generator bez vbseo, chciałem tylko wiedzieć, najlepsze ustawienia dla niego, gdyż zauważyłem, że moje posty nie są tłumaczone są indeksowane w google i mam sprawdzony i uznany wszystkich 52 językach w bazie są pełne (tłumaczenie robocze), tylko moje forum rodzimych języków są indeksowane w google.

    Czy ktoś może mi pomóc w skonfigurowaniu go, ponieważ może I zrobić coś złego, czy nie pisać?

    Czy mam problem gdzie indziej, bo nie rozumiem tego?

    Pozdrawiam

  2. #2
    Senior Member
    Zarejestrowany
    Październik 2009
    Wiadomości
    142

    Default

    Nikt nie?

    Z tych wszystkich sukcesów, dlaczego jestem taki pechowy?

    Mam zagranicznych gości przybywających (dużo) i zagranicznych Google dodaje (dużo), ale nie widzę języka tłumaczone indeksowania (brak)??

  3. #3
    Członek
    Zarejestrowany
    Październik 2009
    Wiadomości
    38

    Default

    Możesz opublikować url więc niektórzy mogą spojrzeć?

    Na co warto, stwierdziłem, że lepiej przetłumaczyć 10 lub tak najbardziej popularnych językach. Start z bogatych krajów, które mogą być zainteresowane tym zagadnieniem. Np.. na forum piłki nożnej Chciałbym przetłumaczyć języków europejskich (hiszpański i portugalski są również używane w Ameryce Południowej) Chciałbym również Japonii i Korei Południowej.

    Rozważ na Filipinach PKB per capita o 1.800 dolarów USD, porównać to do Norwegii, która jest około 94.000 dolarów USD. Wiele krajów afrykańskich o PKB per capita poniżej $ 500 p / a.

    Które kraje są bardziej skłonni zawierać użytkowników, którzy będą kupować i reklamodawców, którzy wydają?

    Jeśli Googlebot będzie indeksować 1000000 stronach witryny na miesiąc, co chcesz to indeksowania francuskiego lub norweskiego stron lub Filipino lub afrikaans stron?

    Nie widząc swojej stronie, sądzę, że większość ludzi jest szalony próbuje 52 językach indeksowane. Sprowadzić do kilku zamożnych gospodarek i skoncentrować się na tych.

  4. #4
    Senior Member
    Zarejestrowany
    Październik 2009
    Wiadomości
    142

    Default

    Moje strony o komórkowych.
    W każdym razie ten sukces ma je al na: http://www.vbenterprisetranslator.co...24200-day.html

    i jak powiedział, że poszedł do 12.000 adresów URL indeksowanych w google, a teraz ma ponad 130 tysięcy i stale rośnie, miałem 59100 przed vBET i teraz 61000 z 52x??

    http://www.vbenterprisetranslator.co...ess-story.html tutaj jest właścicielem, posiadania kolejnego sukcesu bez pomocy sitemap (to może być problem?), używam mapa strony, ponieważ już w mojej pamięci idzie to zawsze zalecane??

    PS. Może więcej szczegółów konfiguracji być wprowadzane do tych sukcesów, ponieważ wszystko jest trochę zbyt ogólne dla mnie?

    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez mario06; 28-06-10 W 06:45.

  5. #5
    Michał Podbielski (vBET pracowniczego) vBET's Avatar
    Zarejestrowany
    Październik 2009
    Wiadomości
    3,037

    Default

    Należy pamiętać, że proszą nas, dlaczego Google nie indeksowane jeszcze więcej stron - to jest pytanie do Google ...
    Wciąż możemy dać ci kilka wskazówek:
    1. Upewnij się, co ty blokowania w robots.txt i sprawdzić, kiedy ostatnio zmian dokonano tam. Jeśli zaczęły blokować niektóre witryny w ostatnim czasie (w ciągu ostatnich 2-3 miesięcy) - takie jak strony członkowskich, jak zaleca - to Google to nie tylko indeksowanie nowych stron, ale także usuwa zablokowany jeden z indeksu.
    2. Google indeksuje i stron indeksu z własnej nie wiem algorytmy - jeszcze kilka myśli o tym są znane. Tzn. Page Rank będzie określić, jak szybko Google aktualizuje indeksy o witrynach.
    3. nie ma oficjalnie obsługiwane przez vBET wersji vBulletin - 3.6.x oraz dlatego, że wszystkie strony Archiwum zostały zerwane po instalacji vBET. Rozwiązaliśmy ten problem niedawno - więc Archiwum pracuje ponownie na waszym forum. Nadal z powodu vBulletin błędów, które przetłumaczone forum Archiwum strony nie działają więc Google nie będzie indeksować tych, a także nie znajdą przetłumaczone strony Archiwum wątków (bo linki do tych są na forum Archiwum strony). Po prostu jako przypomnienie - Proszę zobacz tutaj: http://www.vbenterprisetranslator.co...bug-found.html

    O mapa strony - należy pamiętać, że posty napisane przez użytkowników są pisane przez naszych użytkowników Nie musi on reprezentować oficjalnych oświadczeń zespołu vBET. Bardzo dobrze jest mieć sitemap. Nie jest konieczne zintegrowanie vBET z generatorem Sitemap, ale jest on obsługiwany, jeśli chcesz to zrobić. Jeśli nie będziesz wtedy Google znajdzie linki do przetłumaczonych stron w każdym razie-po prostu przeszukając forum (masz linki do przetłumaczonych stron pod flagami-Google również to zobaczyć).

    O wprowadzenie Więcej szczegółów w sukcesy, ponownie: posty napisane przez użytkowników są pisane przez naszych użytkowników. Więc proszę zapytać autorów wątku o szczegóły. Można je PM lub poprosić lub więcej szczegółów w wątku interesuje Cię temat.

    Proszę powiedzieć, można się spodziewać trochę więcej informacji / wskazówek / pomocy na ten temat lub możemy go zamknąć.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Państwo nie może wysyłać nowe wątki
  • Państwo nie może odpowiedzi po
  • Państwo nie może załączników postu
  • Państwo nie może edytować swoich postów
  •