Ważne: Ta strona jest za pomocą plików cookie (cookies). Za pomocą tej strony internetowej bez wyłączania plików cookie w przeglądarce, oznacza to, że użytkownik zgadza się za to.
Kup Teraz! Funkcje Pliki do pobrania

Zarabiaj z nami!

Jeśli chcieliby Państwo rozpocząć zarabianie pieniędzy z vBET dołączyć do Program partnerski.
Wyniki 1 do 10 z 10

Wątek: Każdy dostał vBET pracy z nginx jako serwer proxy

  1. #1
    Członek
    Zarejestrowany
    Listopad 2009
    Wiadomości
    64

    Cool Każdy dostał vBET pracy z nginx jako serwer proxy

    jak na rekomendacje vb.com mam nginx zainstalowany na serwerze dodatnie to jest obciążenie jest w dół od 25 + do 5 złe jest witryny tłumaczenia przestały działać całkowicie, jestem zmuszony usunąć mod który kupiłem, aby poprawić mój ruch

    mojej stronie szczegóły: -

    vBulletin 4.0.3 ostatni
    vbseo 3.5.0 wersji pre
    apache 2.2.x
    ostatni proxy nginx służyć zawartości statycznej


    z góry dzięki

  2. #2
    Członek
    Zarejestrowany
    Listopad 2009
    Wiadomości
    64

    Default

    nie mówiąc mam go do pracy, niektóre zmiany wprowadzone w serwerze przez mojego admina serwera

  3. #3
    Michał Podbielski (vBET pracowniczego) vBET's Avatar
    Zarejestrowany
    Październik 2009
    Wiadomości
    3,037

    Default

    Cieszę się, że radził sobie z tym - tak dla innych: Tak vBET współpracuje z nginx (potwierdzone na forum klienta). W następnej wersji zasady będą stosowane w opakowaniu. Na razie korzystanie z tych (konieczność przyjęcia do katalogu forum):
    Code:
    location /forums/ {
    
    rewrite ^/forums/((urllist|sitemap_).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ /forums/vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 last;
    
    rewrite ^/forums/(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ /forums/vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/forums/ last;
    rewrite ^/forums/(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ /forums/vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/forums/$2 last;
    
    
    if (!-e $request_filename) {
    rewrite ^/forums/(.*)$ /forums/vbenterprisetranslator_seo.php last;
    }
    
    }
    
    if ($request_filename ~ "\.php$" ) {
    rewrite ^/forums/(.*)$ /forums/vbenterprisetranslator_seo.php last;
    }

  4. #4
    Członek
    Zarejestrowany
    Listopad 2009
    Wiadomości
    64

    Default

    jest to reguła dla nginx jako serwer proxy?

  5. #5
    Michał Podbielski (vBET pracowniczego) vBET's Avatar
    Zarejestrowany
    Październik 2009
    Wiadomości
    3,037

    Default

    Są to zasady nginx. Nie wiem, czy jest różnica, jeśli używasz go tylko jako proxy. Jak pisałem mamy formie potwierdzenia jednego z naszych klientów, że działa OK na nginx. Czy masz jakieś problemy z tymi zasadami?

  6. #6
    Członek
    Zarejestrowany
    Listopad 2009
    Wiadomości
    64

    Default

    Myślę, że te zasady są dla nginx jako serwer www, mamy nginx jako proxy do apache służyć statycznej zawartości, wcześniej, kiedy i uderzył tłumaczyć i używany do dostać błąd timeout bramki, mój techników mają stałe to

  7. #7
    Michał Podbielski (vBET pracowniczego) vBET's Avatar
    Zarejestrowany
    Październik 2009
    Wiadomości
    3,037

    Default

    OK, więc - przepraszam za zamieszanie i wielka, że sobie z nią. Można podzielić się rozwiązaniem z innymi?

  8. #8
    Członek
    Zarejestrowany
    Listopad 2009
    Wiadomości
    64

    Default

    to nginx czekać chwili wyemitować, przepraszam nie mogę ujawnić wiele, ponieważ jest traktowany spółki zarządzającej, którzy po prostu odpowiedział: "został ustalony" lol

  9. #9
    Członek
    Zarejestrowany
    Sierpień 2010
    Wiadomości
    83

    Default

    Text automatically translated from: Russian to: Polish
    Translated text
    Dzień dobry!

    U mnie Nginx jako proxy Apache, wymienione zasady nie działa, pojawia się błąd 500.
    Original text

  10. #10
    Michał Podbielski (vBET pracowniczego) vBET's Avatar
    Zarejestrowany
    Październik 2009
    Wiadomości
    3,037

    Default

    Proszę otworzyć nowy wątek w rozwiązaniu problemu i dać tam więcej szczegółów - które przepisy, używasz?
    Czy używasz stoisko - Nginx i Apache? Jeśli masz Apache czy próby użycia .htaccess?

    Proszę opisać go w osobnym wątku - to jest dla innych problem klienta i jest już rozwiązany.
    (w tej chwili widzę tłumaczenia są działa dobrze na forum - proszę podać również adres URL do strony złamane)

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Państwo nie może wysyłać nowe wątki
  • Państwo nie może odpowiedzi po
  • Państwo nie może załączników postu
  • Państwo nie może edytować swoich postów
  •