Ważne: Ta strona jest za pomocą plików cookie (cookies). Za pomocą tej strony internetowej bez wyłączania plików cookie w przeglądarce, oznacza to, że użytkownik zgadza się za to.
Kup Teraz! Funkcje Pliki do pobrania

Zarabiaj z nami!

Jeśli chcieliby Państwo rozpocząć zarabianie pieniędzy z vBET dołączyć do Program partnerski.
Wyniki 1 do 7 z 7

Wątek: Zdjęć flagi innych opcji

  1. #1
    Senior Member
    Zarejestrowany
    Luty 2010
    Wiadomości
    210

    Default Zdjęć flagi innych opcji

    Witam,

    Ponieważ Google jest coraz tak gorąco na szybkość strony internetowej i prowadzę badania na mojej stronie.

    40% czas ładowania jest w dół do ładowania około 30 zdjęć flaga tłumacz.

    To nie jest błąd lub usterka tylko poszukiwanie mieć szybki strony.

    Jakie alternatywy są nie do walki z tym?

    Próbowałem rozwijanego menu, ale nie wierzę, Google może indeksować linków.

    Czy możemy / konwertować bieżącego flagi CSS sprites więc obciążenie jako jeden obraz, a nie 30 obrazów oddzielne?

    Wszystkie inne opcje Witamy proszę.

    Dzięki.
    Ostatnio edytowane przez Snake; 29-04-10 W 21:21.

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET pracowniczego) vBET's Avatar
    Zarejestrowany
    Październik 2009
    Wiadomości
    3,037

    Default

    Należy pamiętać, że wyniki nie są reprezentatywne. Każda przeglądarka po pierwszej wizycie na forum są buforowane zdjęć i nie przyjmować tych ponownie (tylko wtedy, gdy jego zewnętrznych upłynie, albo zmusić go jak shift + F5 w IE). Więc co mierzony jest czas pierwszej wizyty. Po zdjęcia nie mają wpływu na czas reakcji następne żądania.

    Więc flagi ma 0% czasu ładowania strony dla większości wniosek, który przychodzi na forum.

    Google może indeksować linki w opadać w dół menu, bo te są po prostu wliczone w HTML wyjście (można sprawdzić) - tak Google to zobaczyć i czołga się po prostu jak każdy z linków.

    Już się wniosek funkcji wsparcia CSS sprites - patrz tutaj dyskusji na ten temat: http://www.vbenterprisetranslator.co...ss-sprite.html

    W przypadku innych opcji - można po prostu usunąć wszystkie flagi zdjęć i pokazać linki test. Aby to zrobić wystarczy, aby edytować szablon dla flagi. Należy pamiętać, że opadać w dół menu nie używać szablonów i w tej chwili wymaga modyfikacji kodu. Możemy dać wam dane, jeśli jesteś zainteresowany

    PS.
    Czy na pewno robotów Google są pobieranie obrazów, a nie tylko sprawdzić wyświetlić tekst strony?

  3. #3
    Senior Member
    Zarejestrowany
    Luty 2010
    Wiadomości
    210

    Default

    Ive got rozwijanej wyświetlane w stopce szablonu.

    To, co pokazuje kod w źródle.

    Czy googlebot otworzyć javascript się? Nie, to nie może.

    Jest to duży problem, te flagi dodać 50% do ładowanie stron w prawdziwym słowa, ze względu na wielkość zdjęć, 50 dziwne połączenia, wyszukiwania itp.

    Web Page Analyzer - bezpłatne narzędzie do optymalizacji strony internetowej prędkość badania sprawdź stronę raportu skuteczności z optymalizacji strony internetowej

    Tej stronie testy html tylko wyjście, etc prędkości serwer nie jest wliczony w cenę.


    Mam 7s bez flagi włączona, 14s, jeśli mam je włączone.

    To jest ogromny, że są złe i naprawdę trzeba lepsze rozwiązanie.

    <td class="vbmenu_control"> <a id="vbettranslations" href="http://www.computer-juice.com/forums/$show[nojs_link]#vbettranslations" accesskey="5"> Tłumaczenia </ a > <script type="text/javascript"> vbmenu_register ("vbettranslations"); </ script> </ td>
    Ostatnio edytowane przez Snake; 30-04-10 W 00:25.

  4. #4
    Michał Podbielski (vBET pracowniczego) vBET's Avatar
    Zarejestrowany
    Październik 2009
    Wiadomości
    3,037

    Default

    Należy pamiętać, że już dał ci link do strony na ten temat i informacji, że jesteśmy świadomi o innych flag możliwości rozwiązań i uważają, że już. Dzięki, że chcesz pokazać nam, jak ważne uważasz, że jest

    Ponadto należy pamiętać, że Google nie musi otwierać żadnych javascript i zobacz wszystkie flagi, które są w rozwijanym menu. Kod, który podałeś jest dla przeglądarek i zmienia menu rozwijanego aby był on widoczny dla użytkowników. Wszystkie boty zobaczyć natychmiast, ponieważ menu rozwijane jest w HTML wyjście (nie podjęte przez Ajax) - po prostu należy znaleźć w kodzie HTML wyjście to:
    Code:
    <div class="vbmenu_popup" id="vbettranslations_menu" style="display:none;margin-top:3px" align="left">
    I widać, że rozwijane jest w HTML produkcji i robotów zobaczyć wszystkie flagi, tylko przeglądarki nie pokazać się na początku ze względu na styl display: none i skrypt, który wskazał pan jest tylko dla przeglądarek aby był on widoczny.

    Sprawdziłem stronę analizator sieci, które podałeś, a wyniki są drastycznie odmienne, co dałeś tutaj.
    Obciążenia HTML: 0.46 sekund
    Łączne obciążenie zdjęć: 3.51 sekund (W tym wszystkie obrazy nie tylko flagi).

    I proszę pamiętać, raz jeszcze, że jesteś interpretacji wyników w niewłaściwy sposób, ponieważ brakuje koncepcji cache przeglądarek internetowych. Przeglądarki internetowe są buforowanie obrazów i nie pytaj dla tych, którzy obok żądań. Tak więc czas dodawane przez pobrać flagi jest minimalny dla użytkowników, którzy oglądają setki stron i wziął flagi na początku. I już w punkcie swoją uwagę na tym i może sprawdzić to sam tylko będzie własne forum i widząc, że nie czeka sekundy dla każdego obrazu, ale nie natychmiast.

    Wciąż jesteśmy świadomi, że nasi użytkownicy chcieliby mieć również inne opcje na flagi i testujemy rozwiązanie zaproponowane w wątku pokazałem wam wcześniej.

  5. #5
    Junior Member
    Zarejestrowany
    Kwiecień 2010
    Wiadomości
    18

    Default

    Quote Napisał Snake View Post
    Witam,

    Ponieważ Google jest coraz tak gorąco na szybkość strony internetowej i prowadzę badania na mojej stronie.

    40% czas ładowania jest w dół do ładowania około 30 zdjęć flaga tłumacz.

    To nie jest błąd lub usterka tylko poszukiwanie mieć szybki strony.

    Jakie alternatywy są nie do walki z tym?

    Próbowałem rozwijanego menu, ale nie wierzę, Google może indeksować linków.

    Czy możemy / konwertować bieżącego flagi CSS sprites więc obciążenie jako jeden obraz, a nie 30 obrazów oddzielne?

    Wszystkie inne opcje Witamy proszę.

    Dzięki.
    Mogę zmniejszyć flagi z ogólnej 18KB wielkości 6KB, tylko zapisać obrazy o wyższej ustawienia kompresji.

  6. #6
    Michał Podbielski (vBET pracowniczego) vBET's Avatar
    Zarejestrowany
    Październik 2009
    Wiadomości
    3,037

    Default

    Quote Napisał Ramses View Post
    Mogę zmniejszyć flagi z ogólnej 18KB wielkości 6KB, tylko zapisać obrazy o wyższej ustawienia kompresji.
    Co narzędzie pan proponuje?

  7. #7
    Junior Member
    Zarejestrowany
    Kwiecień 2010
    Wiadomości
    18

    Default

    Quote Napisał vBET View Post
    Co narzędzie pan proponuje?
    Kiedyś Photoshop.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Państwo nie może wysyłać nowe wątki
  • Państwo nie może odpowiedzi po
  • Państwo nie może załączników postu
  • Państwo nie może edytować swoich postów
  •