Ważne: Ta strona jest za pomocą plików cookie (cookies). Za pomocą tej strony internetowej bez wyłączania plików cookie w przeglądarce, oznacza to, że użytkownik zgadza się za to.
Kup Teraz! Funkcje Pliki do pobrania

Zarabiaj z nami!

Jeśli chcieliby Państwo rozpocząć zarabianie pieniędzy z vBET dołączyć do Program partnerski.
Strona 3 z 3 FirstPierwszy 123
Wyniki 21 do 29 z 29

Wątek: Aktualizacja do najnowszej wersji 4101BF (dzisiaj dla lang link rel= " alternate " hreflang)

  1. #21
    Senior Member
    Zarejestrowany
    Czerwiec 2010
    Wiadomości
    276

    Default

    Myślałem, że ważka jest jedyną opcją po vbseo. Pozwól, że zbadam, usuwając wszystkie razem

  2. #22
    Senior Member
    Zarejestrowany
    Czerwiec 2010
    Wiadomości
    276

    Default

    Szybki Q .. Patrząc na budowaną wersję w vb 4.5 i można zatrzymać wszystkie adresy URL tak jak są, ale nie dodając .html domyślnie i widzę, że gere Twojego adresu URL dodaje .html Każda pomoc w tym byłoby wspaniale, jak wygląda, że nie jest to opcja w sekcji przyjaznego adresu URL.

    K2-Nadal jestem związany z funkcjami VBSEO z VBET, nie pamiętam, czy istnieje mod/ustawienie do USE VBSEO z VBET, że nie mogę zlokalizować również wyłączyć, jak również.

    Mam nadzieję, że wyczyścimy to wszystko i szybko tu pracowimy! Dziękujemy

  3. #23
    Michał Podbielski (vBET pracowniczego) vBET's Avatar
    Zarejestrowany
    Październik 2009
    Wiadomości
    3,037

    Default

    Na tym forum nadal mamy vBSEO. Używamy rodzimej wersji vBulletin SEO na naszym forum testów, a tam nie dodaliśmy .html
    W internecie można znaleźć artykuły o przeprowadzce z vBSEO do rodzimego vBulletin SEO. Jeden z nich: https://www.vbulletin.com/forum/foru...and-fixing-url
    Ten nie jest doskonały-sugeruje to 301 przekierowanie do starego adresu URL, ale po tym, biuletyn powinien używać siebie kolejne 301 przekierowanie do jego nowego adresu URL optymalizacji SEO. Nie jest to idealne miejsce na wydajność (1 dodatkowe przekierowanie), ale będzie to miało miejsce tylko w przypadku osób, które pochodzą ze starego adresu URL z niektórych odsyłaczy lub ze stron indeksowanych. Z czasem Google będzie indeksować je i jeśli 301 jest używane, nie powinno być szkodliwe dla SEO (Google będzie po prostu wiedzieć, że strona ma nowy adres URL). Możesz szukać innych artykułów, może znajdziesz sposób przekierowania bezpośrednio do nowego adresu URL. W każdym razie-to jest jedno z rozwiązań.

    Konfiguracja funkcji vBBS i innych modów jest poza zasięgiem. Pomożemy Ci w konfiguracji vBET. Można zapytać zespół vBulletin o rodzimą konfigurację SEO, ponieważ jest to ich funkcjonalność i wiedzą, że najlepiej.

  4. #24
    Senior Member
    Zarejestrowany
    Czerwiec 2010
    Wiadomości
    276

    Default

    Więc nie obawiasz się, że VBSE wyda ci ochronę? Mam pełne prawo jazdy z VBSEO nadal nie jestem pewien, czy mogę już DL kod już,.

  5. #25
    Senior Member
    Zarejestrowany
    Czerwiec 2010
    Wiadomości
    276

    Default

    To byłby lód, aby przekierować wszystkie adresy do nowych, jako przyjazne adresy URL, myślę, trochę obawa o masowy ruch, choć

  6. #26
    Michał Podbielski (vBET pracowniczego) vBET's Avatar
    Zarejestrowany
    Październik 2009
    Wiadomości
    3,037

    Default

    Nie mieliśmy żadnych problemów z bezpieczeństwem w VBSEO i nie jesteśmy tego świadomi.

    W przypadku zmiany połączeń z optymalizacją SEO należy wprowadzić przekierowanie. W przeciwnym razie można utracić ruch z połączeń zewnętrznych (który wskazuje na nie istniejące adresy URL) i będzie można utracić w wyszukiwarkach, które będą widzieć, że cała już poindeksowana treść zniknie. Strony w nowych adresach URL będą indeksowane jako nowa treść, a nie tylko reindeksowane pod nowym adresem URL. Dlatego też mamy 301 przekierowanie-nie tylko do przekierowania, ale również do tego, że stara treść zmieniła się na stałe pod adresem. Jest to jeden z powodów, dla których nie chcemy zmieniać mechanizmu SEO, ale jeśli już to zrobiłeś, należy zwrócić uwagę na przekierowanie ze starych adresów URL do nowych.

  7. #27
    Senior Member
    Zarejestrowany
    Czerwiec 2010
    Wiadomości
    276

    Default

    Nie chcę tego zmieniać, ale muszę się rozgnić. VBSEO ma 2 poważne wyczyny i dlatego zostały zamknięte. Byłem mocno uderzony jednym ładnym miejscem, gdzie przekierowuję cały ruch google.

  8. #28
    Michał Podbielski (vBET pracowniczego) vBET's Avatar
    Zarejestrowany
    Październik 2009
    Wiadomości
    3,037

    Default

    Dziękujemy za informacje. Moim zdaniem głównym powodem zamknięcia vBSEO jest to, że funkcjonalność jest już zawarta w biuletynie od 4.0, więc ludzie przestają kupować vBSEO. Nie ma sensu wydawać kolejnych dolarów na coś, co już masz. W przeciwnym razie zespół vBSEO tylko dokonać aktualizacji i pozbyć się wybuchowoby. Ale to jest tylko moja opinia.

    W tym momencie zaznaczam ten wątek jako rozwiązany, ponieważ dowiadujemy się, że nie ma nic złego w vBET w tym obszarze, po prostu używać nie jest obsługiwany mechanizm SEO. Istnieje możliwość użycia rodzimego mechanizmu BEBBS z mechanizmem SEO z vBET bez dodatkowych wtyczek. W przypadku, gdy użytkownik zdecyduje się to zrobić i nadal będzie mieć problemy, należy pisać tutaj lub otworzyć nowy wątek.

  9. #29
    Senior Member
    Zarejestrowany
    Czerwiec 2010
    Wiadomości
    276

    Default

    VBSEO zamknął swoje drzwi, gdy exploit hit, nie ma aktualizacji! Szukam, aby usunąć wszystko razem i iść z vb zbudowany w, ale trzeba go wolno.

Strona 3 z 3 FirstPierwszy 123

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Państwo nie może wysyłać nowe wątki
  • Państwo nie może odpowiedzi po
  • Państwo nie może załączników postu
  • Państwo nie może edytować swoich postów
  •