Ważne: Ta strona jest za pomocą plików cookie (cookies). Za pomocą tej strony internetowej bez wyłączania plików cookie w przeglądarce, oznacza to, że użytkownik zgadza się za to.
Kup Teraz! Funkcje Pliki do pobrania

Zarabiaj z nami!

Jeśli chcieliby Państwo rozpocząć zarabianie pieniędzy z vBET dołączyć do Program partnerski.
Wyniki 1 do 8 z 8

Wątek: PHP Przestroga: preg_replace_callback(): wymaga argumentu 2, 'vbet_createURLForAddressNoReplaceHref', includes/vbenterprisetranslator_functions.php na linii 222

  1. #1
    Junior Member
    Zarejestrowany
    Lipca 2018 r.
    Wiadomości
    8

    Default PHP Przestroga: preg_replace_callback(): wymaga argumentu 2, 'vbet_createURLForAddressNoReplaceHref', includes/vbenterprisetranslator_functions.php na linii 222

    Code:
    PHP Warning: preg_replace_callback(): Requires argument 2, 'vbet_createURLForAddressNoReplaceHref', to be a valid callback in ..../includes/vbenterprisetranslator_functions.php on line 222

    Drugi błąd:


    podczas tłumaczenia na inne języki znikają użytkowników online:

    https://gyazo.com/fc645acdda225e65bc648469b29b1f96


    Myślę, że są tylko dwa błędy, które pozostają ustalanych dla produktu pracy w zarządzie na żywo przez użytkownika.

    ja jestem przy pomocy nowej wersji.
    Ostatnio edytowane przez Matt; 25-07-18 W 10:19.

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET pracowniczego) vBET's Avatar
    Zarejestrowany
    Październik 2009
    Wiadomości
    3,037

    Default

    Dzięki, zapomnieliśmy dodać jedną rzecz. Będzie to poprawione w wersji czyć.

    Na szybkie ustalenie, proszę:
    1. Otwórz plik includes\vventerprisetranslator_functions.php
    2. Znajdź:
      Code:
      function vbet_createURLForAddressNoReplace($language, $address) {
    3. Ciasto przed nim:
      Code:
      function vbet_createURLForAddressNoReplaceHref($what) {
      	return 'href="'.vbet_createURLForAddressNoReplace($_REQUEST['language'], $what[1]).'"';
      }


    Proszę daj nam znać, to naprawić Twój problem.

  3. #3
    Michał Podbielski (vBET pracowniczego) vBET's Avatar
    Zarejestrowany
    Październik 2009
    Wiadomości
    3,037

    Default

    Brak odpowiedzi - zakładamy, że problemu nie ma.

  4. #4
    Junior Member
    Zarejestrowany
    Lipca 2018 r.
    Wiadomości
    8

    Default

    Przepraszam, byłem na wycieczce przez 10 dni.

    Zastosowałem twoją edycję i to niczego nie zmieniło.

    nadal mieć ten sam błąd: Ostrzeżenie PHP: preg_replace_callback (): Wymaga argumentu 2, 'vbet_createURLForAddressNoReplaceHref', aby być poprawnym wywołaniem zwrotnym w pliku ..../includes/vbenterpriselaclor_functions.php w wierszu 222


    także nazwa użytkownika online jest nadal ukryta podczas translacji.

  5. #5
    Michał Podbielski (vBET pracowniczego) vBET's Avatar
    Zarejestrowany
    Październik 2009
    Wiadomości
    3,037

    Default

    Przenoszmy teraz nasz serwer, więc najpierw musimy dokończyć, a potem zajmiemy się tą sprawą. Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.
    W międzyczasie możesz spróbować zainstalować najnowszą wersję-to ta sama zmiana, ale może ustawić coś złego.

  6. #6
    Michał Podbielski (vBET pracowniczego) vBET's Avatar
    Zarejestrowany
    Październik 2009
    Wiadomości
    3,037

    Default

    Aby ułatwić rozwiązanie problemu, rozwiązujemy tę sprawę po twojej stronie. Proszę o dostęp do szczegółowych informacji na temat FTP i CP (ze względów bezpieczeństwa zalecamy wysłanie nam tymczasowych haseł lub kont).

  7. #7
    Junior Member
    Zarejestrowany
    Lipca 2018 r.
    Wiadomości
    8

    Default

    Quote Napisał vBET View Post
    Aby ułatwić rozwiązanie problemu, rozwiązujemy tę sprawę po twojej stronie. Proszę o dostęp do szczegółowych informacji na temat FTP i CP (ze względów bezpieczeństwa zalecamy wysłanie nam tymczasowych haseł lub kont).
    Już to zrobiłem, sir! Dziękujemy!

    To są dwa robaki.

  8. #8
    Michał Podbielski (vBET pracowniczego) vBET's Avatar
    Zarejestrowany
    Październik 2009
    Wiadomości
    3,037

    Default

    Jak widzę, nie pozwoliłeś dokładnie ustalić naszych instrukcji szybkiej poprawki i wkleić kod BEFORE, ale kod PO w pkt 3. To dlatego to dla ciebie nie zadziałało. Ustaliłem to dla ciebie, wysyłając plik FTP z ostatniej wersji. Nie to działa tak, jak ja widzę.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Państwo nie może wysyłać nowe wątki
  • Państwo nie może odpowiedzi po
  • Państwo nie może załączników postu
  • Państwo nie może edytować swoich postów
  •