Ważne: Ta strona jest za pomocą plików cookie (cookies). Za pomocą tej strony internetowej bez wyłączania plików cookie w przeglądarce, oznacza to, że użytkownik zgadza się za to.
Kup Teraz! Funkcje Pliki do pobrania

Zarabiaj z nami!

Jeśli chcieliby Państwo rozpocząć zarabianie pieniędzy z vBET dołączyć do Program partnerski.
Wyniki 1 do 10 z 10

Wątek: vBET 3.0.0 już dostępny dla wybranych forach

Widok hybrydowy

Poprzedni Post Previous Post   Next Post Następny Post
  1. #1
    Michał Podbielski (vBET pracowniczego) vBET's Avatar
    Zarejestrowany
    Październik 2009
    Wiadomości
    3,037

    Default vBET 3.0.0 już dostępny dla wybranych forach

    Cześć

    Może nie wiesz, ale vBET jest już używany przez wiele miesięcy przez setki forów Wielu właścicieli forum korzysta z niego i korzysta z zalet tego wyjątkowego produktu. Wiele z nich obsługiwał również vBET, gdy był on jeszcze wolny (należy pamiętać, że vBET 2.x jest nadal darmowy-po prostu mają o wiele mniej funkcji niż vBET 3.x).

    I chcę podziękować wszystkim właścicielom forum, którzy wspierali ten produkt. Od dziś vBET 3.0.0 jest dostępna dla:
    imported_silkroad, Megatr0n, Krisp, nectons, CareyCrew, ghisirds, vitoreis, dai-kun, cyc, Mosz, CThiessen, actolearn, jaconi, andie215, yahoooh, bollie, chick

    Tych użytkowników są od vbulletin.org i jeśli są Państwo zainteresowani o szczegóły patrz tutaj: vBulletin.org Forum - View Single Post - BB Enterprise Tłumacz

    Dziękujemy wszystkim ponownie i baw się świetnie z vBET 3.0.0
    Ostatnio edytowane przez vBET; 23-10-09 W 17:01.

  2. #2
    Zakazany
    Zarejestrowany
    Październik 2009
    Wiadomości
    4

    Default Kiedy 3.0.0 będzie dostępne w sprzedaży?

    Witam,

    Czy istnieje szacuje czasu na dostępność vBET3.0.0 jest w sprzedaży? Mam klienta, który jest bardzo zainteresowany wykorzystaniem funkcjonalności, i chciałbyś dać im oszacować na osi czasu i kosztów.

    Dzięki,
    -Ray

  3. #3
    Michał Podbielski (vBET pracowniczego) vBET's Avatar
    Zarejestrowany
    Październik 2009
    Wiadomości
    3,037

    Default

    Chcielibyśmy, aby była dostępna w ciągu 2 tygodni coś między 2-4 tygodni jest bardziej bezpieczne oszacowanie

  4. #4
    Zakazany
    Zarejestrowany
    Październik 2009
    Wiadomości
    4

    Default Szacunkowa wycena?

    Dzięki za odpowiedzi. Każde słowo na temat ustalania cen, które będą pobierane w tej wersji?

  5. #5
    Michał Podbielski (vBET pracowniczego) vBET's Avatar
    Zarejestrowany
    Październik 2009
    Wiadomości
    3,037

    Default

    Ostateczne ceny nie jest jeszcze ustalone, ale dodam, że planujemy świetna promocja dla pierwszego miesiąca sprzedaży - 50% zniżki

  6. #6
    Michał Podbielski (vBET pracowniczego) vBET's Avatar
    Zarejestrowany
    Październik 2009
    Wiadomości
    3,037

    Default

    Nie jest łatwo powiedzieć, dla mnie, i nigdy nie myślałem, że to będzie miało miejsce, ale: Przepraszam, że dałem wolne licencje do ludzi, którzy bezinteresownie pomagali mi przez darowizn

    I po prostu post (przeniósł to do PM) z szantażem od jednego faceta, który nie stosuje się do wspomnianej grupy, że albo dam mu pewne specjalne oferty lub będzie pisać źle o mnie vbulletin.org ... Byłem bardzo szczęśliwy, aby dać prezent, niestety teraz zaczynam żałować z powodu działania niektórych ludzi, którzy chcą mi się nieuczciwym z mojego ogłoszenia, a nawet są threating mnie do tego ...

    To nie była moja intencja, żeby niektórzy ludzie się tak zachowali. Przykro mi, że nie jestem szczęśliwy z powodu mojego daru. I przykro mi, że to popycha niektórych ludzi do takich zachowań. To naprawdę brzmi okropnie, że bycie wdzięcznym dla ludzi, którzy nie podobno mi pomogli, to był mój największy błąd w zarządzaniu vBET. Niestety w tym samym momencie czuję, że to prawda ...

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Państwo nie może wysyłać nowe wątki
  • Państwo nie może odpowiedzi po
  • Państwo nie może załączników postu
  • Państwo nie może edytować swoich postów
  •