Ważne: Ta strona jest za pomocą plików cookie (cookies). Za pomocą tej strony internetowej bez wyłączania plików cookie w przeglądarce, oznacza to, że użytkownik zgadza się za to.
Kup Teraz! Funkcje Pliki do pobrania

Zarabiaj z nami!

Jeśli chcieliby Państwo rozpocząć zarabianie pieniędzy z vBET dołączyć do Program partnerski.
Strona 3 z 3 FirstPierwszy 123
Wyniki 21 do 24 z 24

Wątek: Wiele problemów z instalacją na vbulletin 5

  1. #21
    Junior Member
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Wiadomości
    13

    Default

    RewriteCond % {REQUEST_URI} należy dodać jeszcze jedno Marcin, na htaccess "|core"
    tak to powinno wyglądać tak:
    RewriteCond % {REQUEST_URI}! (admincp|modcpclientscript|cpstyles|images|css|js|login|auth|ajax|core)
    (edytowane mój poradnik powyżej)
    avatary jeszcze nie będą wyświetlane (odmowa dostępu)

    Dzięki
    Ostatnio edytowane przez rafail; 02-10-15 W 20:08.

  2. #22
    Zakazany
    Zarejestrowany
    Sierpnia 2012
    Wiadomości
    481

    Default

    Dziękuję bardzo za informacje.

  3. #23
    Junior Member
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Wiadomości
    13

    Default

    Tylko do informujemy, że po takich zmian forum wykonywał bardzo zły, niektóre strony pracował dobrze, jak powiedziałem, ale zauważyłem, że wielu db błędy i problemy na tłumaczenia. Wiele stron nie zostały jeszcze przetłumaczone. Tak więc usunąłem vbet (bardzo trudne do zrobienia, ponieważ miał wielu entried na bazie danych).

    Oczekiwanie na aktualizację, która będzie pełna praca na vb 5.1.9 i nie powodują takich problemów.

  4. #24
    Zakazany
    Zarejestrowany
    Sierpnia 2012
    Wiadomości
    481

    Default

    Bieżącej wersji vBET powinny działać dla vB 5.1.9. Nie tłumaczenie strony może być przyczyną wyczerpania limitów tłumaczenia. W powyższych konfiguracja testowałem vBET dla vB 5.1.9. Jeśli masz jeszcze jakieś problemy proszę Załóż nowy temat.

Strona 3 z 3 FirstPierwszy 123

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Państwo nie może wysyłać nowe wątki
  • Państwo nie może odpowiedzi po
  • Państwo nie może załączników postu
  • Państwo nie może edytować swoich postów
  •