Ważne: Ta strona jest za pomocą plików cookie (cookies). Za pomocą tej strony internetowej bez wyłączania plików cookie w przeglądarce, oznacza to, że użytkownik zgadza się za to.
Kup Teraz! Funkcje Pliki do pobrania

Zarabiaj z nami!

Jeśli chcieliby Państwo rozpocząć zarabianie pieniędzy z vBET dołączyć do Program partnerski.
Wyniki 1 do 5 z 5

Wątek: Kanoniczne adresy URL różne w VBET tłumaczył adresy URL struktury różnych od zwykłych stron.

  1. #1
    Członek
    Zarejestrowany
    Sierpnia 2012
    Lokalizacja
    Atlanta
    Wiadomości
    39

    Default Kanoniczne adresy URL różne w VBET tłumaczył adresy URL struktury różnych od zwykłych stron.

    Mam problem gdzie vbet linków przetłumaczone są sprawozdawczości struktury różnych kanoniczny urls niż nie ulegający translacji adresów URL. W rzeczywistości tłumaczone URL są zgłoszenie domeny katalogu głównego, a nie w podkatalogu "pracy" w tym że powinny być włączone. To tylko wydaje się stało na stronach Tagi. Mam ponad 20k błędy. To wydaje się być powodem mojej stronie traci indeksowania. Jak to naprawić?

    Zobacz poniżej:

    prawo - wyniki wyszukiwania - MyModelTalk Darmowe rozmowy Casting na modele i aktorzy!
    Code:
    <base href="MyModelTalk Free Casting Calls for Models and Actors!" /><!--[if IE]></base><![endif]--><link rel="canonical" href="http://mymodeltalk.com/jobs/tags/law.html" />
    <---to jest poprawny


    Kanun - Arama Sonuçları - Modelarz ve Aktörler Aramalar MyModelTalk Ücretsiz Döküm!
    <--nieprawidłowe. brakuje miejsc pracy podkatalogu.

  2. #2
    Zakazany
    Zarejestrowany
    Sierpnia 2012
    Wiadomości
    481

    Default

    Dziękujemy za zgłoszenie. Pracuję w tej kwestii.

    Zaleca się zainstalowanie wersji PRO. Można odnowić licencję tylko 30$. Pełna wersja zawiera wiele więcej opcji konfiguracyjnych, które pozwalają lepiej dostosować produkt dla Ciebie.

  3. #3
    Zakazany
    Zarejestrowany
    Sierpnia 2012
    Wiadomości
    481

    Default

    Szybkie rozwiązanie tego problemu:
    • Edytować plugin AdminCP -> Plugins & Produkty -> Plugin Manager -> Cofnij ustawienie języka w zmiennej $_GET dla SEO linki
    • Wklej ten kod na początku:
      PHP Code:
      global $vbulletin;
      if(
      $vbulletin->options['vbenterprisetranslator_linkstype'] == 'VBSEO_URI' && $_REQUEST['language'] && strpos($_SERVER['VBSEO_URI'], $vbulletin->options['vbenterprisetranslator_forumdir']) !== 0) {
      $_SERVER['VBSEO_URI'] = $vbulletin->options['vbenterprisetranslator_forumdir'].$_SERVER['VBSEO_URI'];

    • Zapisz zmiany.

    Ten problem zostanie rozwiązany w następnym wydaniu.

  4. #4
    Członek
    Zarejestrowany
    Sierpnia 2012
    Lokalizacja
    Atlanta
    Wiadomości
    39

    Default

    Quote Napisał Marcin Kalak View Post
    Dziękujemy za zgłoszenie. Pracuję w tej kwestii.

    Zaleca się zainstalowanie wersji PRO. Można odnowić licencję tylko 30$. Pełna wersja zawiera wiele więcej opcji konfiguracyjnych, które pozwalają lepiej dostosować produkt dla Ciebie.
    Dzięki bardzo. Mam zamiar uzyskać wersja pro następnego miesiąca. Mam kupić więcej niż kilka wersji następnego miesiąca. I dziękuję za ten utrwaliæ! To było bardzo niesamowite brata.

  5. #5
    Zakazany
    Zarejestrowany
    Sierpnia 2012
    Wiadomości
    481

    Default

    Cieszę się, że mogłem pomóc.
    Pamiętaj, że jedna licencja pozwala ty wobec rata wszelki jeden produkt na domeny zarejestrowanej na tej licencji.
    Ostatnio edytowane przez Marcin Kalak; 16-06-15 W 11:07.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Państwo nie może wysyłać nowe wątki
  • Państwo nie może odpowiedzi po
  • Państwo nie może załączników postu
  • Państwo nie może edytować swoich postów
  •