Ważne: Ta strona jest za pomocą plików cookie (cookies). Za pomocą tej strony internetowej bez wyłączania plików cookie w przeglądarce, oznacza to, że użytkownik zgadza się za to.
Kup Teraz! Funkcje Pliki do pobrania

Zarabiaj z nami!

Jeśli chcieliby Państwo rozpocząć zarabianie pieniędzy z vBET dołączyć do Program partnerski.
Strona 2 z 2 FirstPierwszy 12
Wyniki 11 do 14 z 14

Wątek: Tłumaczenie flagi nie pojawia się

  1. #11
    Członek
    Zarejestrowany
    Sierpnia 2012
    Lokalizacja
    Atlanta
    Wiadomości
    39

    Default

    i trzeba go używać na więcej niż jeden styl, jednocześnie. Mobilny styl jest dla telefonów komórkowych i wyświetla się tylko po wykryciu smartphone, gdy użytkownik odwiedza witrynę. Inaczej widzą vB4 domyślny styl.

    Jak zrobic zeby to na jeszcze więcej niż jeden naraz?

    Quote Napisał Marcin Kalak View Post
    Aby dodać flagę do mobilnego stylu:
    1. Otwarte AdminCP -> style i Szablony -> styl Manager -> domyślny styl - > Edytuj Szablony -> vbenterprisetranslator_flags.
    2. zmiana wartości Styl z Domyślny styl do styl mobilnych.
    3. Zapisz szablon.
    Jeśli chcesz dodać inne vBET szablon (np. dodać flagi do wiadomości przetłumaczone) a przywozowe inne potrzebne style vbenterprisetranslator.

  2. #12
    Członek
    Zarejestrowany
    Sierpnia 2012
    Lokalizacja
    Atlanta
    Wiadomości
    39

    Default

    Nieważne, którą ja wyobrażał ono na zewnątrz. Ja skopiowany styl vbenterprisetranslator nad do mobilnego stylu bez przełączania go. Teraz wszelkie prace w obu stylach. Dzięki pod kątem ten koniuszek. Może chcesz dodać to do dokumentacji, tak inni wiedzą.

  3. #13
    Zakazany
    Zarejestrowany
    Sierpnia 2012
    Wiadomości
    481

    Default

    Po zaimportowaniu szablonu vBET do mobilnego stylu, można ustawić wartość {vb: surowego vbenterprisetranslatorflags} zarówno w przenośne stylu i styl domyolny. Flagi nie pojawiają się w przenośne stylu, bo w mobilny styl nie był szablonu vbenterprisetranslator_flags.

  4. #14
    Zakazany
    Zarejestrowany
    Sierpnia 2012
    Wiadomości
    481

    Default

    Quote Napisał mykkal View Post
    Nieważne, którą ja wyobrażał ono na zewnątrz. Ja skopiowany styl vbenterprisetranslator nad do mobilnego stylu bez przełączania go. Teraz wszelkie prace w obu stylach. Dzięki pod kątem ten koniuszek. Może chcesz dodać to do dokumentacji, tak inni wiedzą.
    Cieszę się, że mogłem pomóc.

Strona 2 z 2 FirstPierwszy 12

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Państwo nie może wysyłać nowe wątki
  • Państwo nie może odpowiedzi po
  • Państwo nie może załączników postu
  • Państwo nie może edytować swoich postów
  •