Ważne: Ta strona jest za pomocą plików cookie (cookies). Za pomocą tej strony internetowej bez wyłączania plików cookie w przeglądarce, oznacza to, że użytkownik zgadza się za to.
Kup Teraz! Funkcje Pliki do pobrania

Zarabiaj z nami!

Jeśli chcieliby Państwo rozpocząć zarabianie pieniędzy z vBET dołączyć do Program partnerski.
Wyniki 1 do 5 z 5

Wątek: Nie można odinstalować produkt

  1. #1
    Junior Member
    Zarejestrowany
    Maja 2014
    Wiadomości
    3

    Default Nie można odinstalować produkt

    Spróbuj i odinstalować vB Enterprise Tłumacz 3.3.6 daje mi następujący błąd:

    Błąd krytyczny: require_once() [function.require]: Nieudane otwarcia wymagany ' / xxxx/xxxx/public_html/includes/vbenterprisetranslator_functions_lang.php' (include_path ='.: /usr/lib/php: / usr/local/lib/php ') w /xxxx/xxxx/public_html/admincp/plugin.php(1556): (eval) to kod na linii 4

    Wygląda na to brakuje pliku. Jest to darmowa wersja i nie mam tam oryginalne pliki instalacyjne.

    Może ktoś pomóc?

    Dzięki.

  2. #2
    Zakazany
    Zarejestrowany
    Sierpnia 2012
    Wiadomości
    481

    Default

    Jeśli masz wolny wersja to wersja 2.3.6.
    Odinstalować produkt AdminCP -> Plugins & Produkty -> Zarządzanie produktami? Czy usunięto wszelkie reguły w .htaccess? Czy masz buforowania plugin? Jeśli tak, należy wyczyścić pamięć podręczną.
    Proszę wkleić link do strony z problemem.

  3. #3
    Junior Member
    Zarejestrowany
    Maja 2014
    Wiadomości
    3

    Default

    Następnie musi być zapłacony wersja. To na pewno 3.3.6. Tak czy inaczej trzeba go odinstalować.

    Tak to jest, jak odinstalować go w admincp.

    Błąd, co napisałem powyżej został podczas ja wypróbowany wobec uninstall ten produkt. Tu jest nie określonej strony z problemem.

    Może możesz mi link do instalacji plików więc można spróbować i zastąpić ten plik, który może pozwól mi odinstalować?

    Dzięki za pomoc.

  4. #4
    Zakazany
    Zarejestrowany
    Sierpnia 2012
    Wiadomości
    481

    Default

    Podobać się posyłać mi PM szczegóły dostępu do Admin CP i FTP. Będzie sprawdzić, co się tam dzieje

  5. #5
    Zakazany
    Zarejestrowany
    Sierpnia 2012
    Wiadomości
    481

    Default

    Problemem był brak pliku includes/vbenterprisetranslator_functions_lang.php. Ten problem został rozwiązany.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Państwo nie może wysyłać nowe wątki
  • Państwo nie może odpowiedzi po
  • Państwo nie może załączników postu
  • Państwo nie może edytować swoich postów
  •