Ważne: Ta strona jest za pomocą plików cookie (cookies). Za pomocą tej strony internetowej bez wyłączania plików cookie w przeglądarce, oznacza to, że użytkownik zgadza się za to.
Kup Teraz! Funkcje Pliki do pobrania

Zarabiaj z nami!

Jeśli chcieliby Państwo rozpocząć zarabianie pieniędzy z vBET dołączyć do Program partnerski.
Wyniki 1 do 4 z 4

Wątek: Prace DBSEO

  1. #1
    Junior Member
    Zarejestrowany
    Luty 2012
    Wiadomości
    12

    Default Prace DBSEO

    tylko w przypadku ktoś jest zainteresowany.

    Dostać dbseo instalacji i pracy pierwszy

    następnie zainstalować vbet i używać normalnych url, jakie ustawienia nie wybrać niczego wspólnego z vbseo

    Moje problemy, gdzie puste wyniki i różne inne wierdness był do starszych instalacji więc upewnij się, że masz usunąć go całkowicie

    następnie upewnij się, że masz pracy tłumacza, to był mój kolejny problem. podczas badania i użył pełnej kwoty z yandex w dniu ro soemthing więc był widząc dziwne problemy po tym

    VBET zespołu można prosić o jakieś zgłoszenie / informacje Strona gdzie jest napisane, co została przetłumaczona i co będzie ytranslated (czyli jest w kolejce itp) jak miałem twardy czas dowiedzieć się dlaczego tylko wydawało się EN FR pamięci podręcznej pozycje tylko (mimo, że francuski nie działa)

    basiclaly jeżeli masz problem wrócić do podstaw i zacząć od nowa

    Dodać wszelkie ostatnio i nie bałagan z niczego po.

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET pracowniczego) vBET's Avatar
    Zarejestrowany
    Październik 2009
    Wiadomości
    3,037

    Default

    Należy pamiętać, że wszelkie pozwala skonfigurować jakie języki powinny być buforowane. Jeśli cache tylko pl i FR, to prawdopodobnie masz wyłączony pamięci podręcznej dla innych języków. Również ręcznie można przejść do strony przetłumaczony w innym języku i jeśli to jest przetłumaczone (można również poza kontyngentem w dostawcy tłumaczenia) a następnie sprawdzić, czy go do pamięci podręcznej. Również w przypadku pamięci podręcznej Gości należy ustawić odpowiednie uprawnienia do katalogu (szczegóły w opisie pamięci podręcznej Gości).

  3. #3
    Junior Member
    Zarejestrowany
    Listopada 2014
    Wiadomości
    4

    Default

    Hej faceci napisałem w innym wątku na ten temat. Nie jestem widząc mój wątek, więc zastanawiam się, czy jest to martwy produkt?

  4. #4
    Zakazany
    Zarejestrowany
    Sierpnia 2012
    Wiadomości
    481

    Default

    Twój post ma zniknąć z umiarem. On został zatwierdzony i wyświetla je. vBET działa i rozwija się.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Państwo nie może wysyłać nowe wątki
  • Państwo nie może odpowiedzi po
  • Państwo nie może załączników postu
  • Państwo nie może edytować swoich postów
  •