Ważne: Ta strona jest za pomocą plików cookie (cookies). Za pomocą tej strony internetowej bez wyłączania plików cookie w przeglądarce, oznacza to, że użytkownik zgadza się za to.
Kup Teraz! Funkcje Pliki do pobrania

Zarabiaj z nami!

Jeśli chcieliby Państwo rozpocząć zarabianie pieniędzy z vBET dołączyć do Program partnerski.
Wyniki 1 do 6 z 6

Wątek: O tabel cache w bazie danych

  1. #1
    Członek
    Zarejestrowany
    Październik 2009
    Wiadomości
    77

    Question O tabel cache w bazie danych

    Tylko takie pytanie, co jeśli nie używam cache w ogóle vBET? Czy to zapisać, aby usunąć wszystkie tabele związane z cache? Zauważyłem wiele nowych tabel (156 tabel w porównaniu do 3 tabel w wersji 3.2.2!) Dodano w mojej bazie danych w stosunku do funkcji pamięci podręcznej ...

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET pracowniczego) vBET's Avatar
    Zarejestrowany
    Październik 2009
    Wiadomości
    3,037

    Default

    Nie ma sensu, aby ją usunąć. Nie można używać cache teraz, ale może będzie w przyszłości. Puste, nie używane tabele nie mają żadnego wpływu na wydajność systemu.

  3. #3
    Członek
    Zarejestrowany
    Październik 2009
    Wiadomości
    77

    Default

    I nie zamierzają w ogóle jej używać, nawet w przyszłości. Ale moje pytanie nie było zapytać, czy miał on wpływ na wydajność systemu lub wykonanie vBET lub nie, czego nie spierają się o ... Chciałem tylko prosta odpowiedź, czy mogę usunąć tabele, czy nie. Chcę tylko wiedzieć, czy to powstrzyma vBET działać, jeśli nie używają pamięci podręcznej w ogóle.

    Jest to z powodów osobistych i mojego rozeznania, to jest to. Mam powody, aby nie mając tak dużą ilość tabel w mojej bazy danych, można to zrozumieć?

  4. #4
    Członek
    Zarejestrowany
    Październik 2009
    Wiadomości
    77

    Default

    Tak, jest to bezpieczne? Wystarczy zwykły odpowiedź proszę?

  5. #5
    Michał Podbielski (vBET pracowniczego) vBET's Avatar
    Zarejestrowany
    Październik 2009
    Wiadomości
    3,037

    Default

    Nie spróbować, ale jak znam kod powinien być bezpieczny. Przed Pamięć ta jest używana zawsze jest zaznaczone to jest. Więc jeśli masz je wyłączone następnie vBET nigdy nie powinien iść do kodu zapytania pamięci podręcznej. Nie ma "powinien", bo jak napisałem nie spróbować.

  6. #6
    Członek
    Zarejestrowany
    Październik 2009
    Wiadomości
    77

    Default

    Dzięki. Powiem wam wiedzieć, jeśli kiedykolwiek spróbować.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Państwo nie może wysyłać nowe wątki
  • Państwo nie może odpowiedzi po
  • Państwo nie może załączników postu
  • Państwo nie może edytować swoich postów
  •