Ważne: Ta strona jest za pomocą plików cookie (cookies). Za pomocą tej strony internetowej bez wyłączania plików cookie w przeglądarce, oznacza to, że użytkownik zgadza się za to.
Kup Teraz! Funkcje Pliki do pobrania

Zarabiaj z nami!

Jeśli chcieliby Państwo rozpocząć zarabianie pieniędzy z vBET dołączyć do Program partnerski.
Wyniki 1 do 2 z 2

Wątek: Polecany hosting

  1. #1
    Zakazany
    Zarejestrowany
    Marzec 2013
    Wiadomości
    1

    Default Polecany hosting

    Przed zakupem vBET chcę mieć pewność że nie problemów z firmą hostingową. Na moje żądanie biletu, jeden z czołowych vBulletin hosting provider odpowiedział: "vBET nie naprawdę naprawdę nadaje się do udostępnionych aplikacji...Dla kilku powodów."nie bardzo rozumiem, co to znaczy. Moglibyście mi polecić wszelkie wiarygodne vBulletin hosting provider, które nie mają problemów z vBET?

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET pracowniczego) vBET's Avatar
    Zarejestrowany
    Październik 2009
    Wiadomości
    3,037

    Default

    Cześć. Nie wykonujemy reklamy dla każdego dostawcy usług hostingowych. Istnieje wiele dostawców na rynku, którzy będą odpowiednie. Również pytanie nie dotyczy vBET, ale o vBulletin, więc byłoby lepiej zapytać zespół vBulletin. Jeśli chcesz możemy PM ci firmy, który jest naszym dostawcą. Nadal nie uważam, że nasz jeden jest najlepszy i ma najlepszą ofertę. To również nie oznacza, że nasz dostawca jest złe. Po prostu musimy skupić się na rozwijaniu naszych wyrobów nie porównanie firm hostingowych.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Państwo nie może wysyłać nowe wątki
  • Państwo nie może odpowiedzi po
  • Państwo nie może załączników postu
  • Państwo nie może edytować swoich postów
  •