Ważne: Ta strona jest za pomocą plików cookie (cookies). Za pomocą tej strony internetowej bez wyłączania plików cookie w przeglądarce, oznacza to, że użytkownik zgadza się za to.
Kup Teraz! Funkcje Pliki do pobrania

Zarabiaj z nami!

Jeśli chcieliby Państwo rozpocząć zarabianie pieniędzy z vBET dołączyć do Program partnerski.
Wyniki 1 do 6 z 6

Wątek: Ustawienia tak płacone tłumaczenia nie są usuwane

  1. #1
    Senior Member
    Zarejestrowany
    Grudzień 2009
    Wiadomości
    276

    Default Ustawienia tak płacone tłumaczenia nie są usuwane

    Nie jestem 100% pewien, że moje drogie zapłacony Tłumaczenia Google nie są usuwane z pamięci podręcznej bazy danych. Oczywiście nie chcę zwrotów, które zostały przetłumaczone kiedykolwiek być usunięte w tym momencie, ponieważ są one dość kosztowne.

    Wydaje się jednak, że tłumaczenia są nigdy nie "gotowy" Mimo że tylko 6 włączona jest obsługa języków. Każdego dnia Google tłumaczy 500.000 znaków (kwoty, które ustawiłem) aby nie wydać więcej niż 10 dolarów (USD) dziennie.

    To ustawienie jestem brakuje gdzieś, że jest przyczyną tłumaczenia mają być tłumaczone wiele razy? Może jakieś ulepszenia, być dokonywane w systemie aby zmniejszyć liczbę tłumaczeń, które są wymagane do przetłumaczy poprawnie? Na przykład jeśli wyrażenie jest tłumaczony w jednym poście, że samo wyrażenie istnieje w innym poście, że samo zdanie jest wysyłany jest do Google dwa razy?

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET pracowniczego) vBET's Avatar
    Zarejestrowany
    Październik 2009
    Wiadomości
    3,037

    Default

    To jest do konfiguracji czy pamięci podręcznej jest wyczyszczone lub nie. Po prostu wyłączyć czyszczenie pamięci podręcznej funkcji przez ustawienie Admin CP -> vBET Cache -> bazy danych pamięci podręcznej Time To Live (TTL) 0. Lub w samym miejscu Pamięć podręczna wyczyszczenie strategii do Wyłączone. Ponadto należy upewnić się, że Twoja baza danych jest)Użycie pamięci podręcznej bazy danych). Uwaga: Domyślnie pamięci podręcznej bazy danych jest na i rozliczeń jest wyłączony.

    Jeśli pamięć podręczną byłby być oczyszczony będzie można też zobaczyć logi o tym w Admin CP - > zaplanowane zadania - > zaplanowane zadanie dziennika.

    Prosimy pamiętać, że wszystkie treści, które nie są tłumaczone jeszcze mają do wypełnienia w pamięci podręcznej. Można wydawać mniej na dzień, to nie problem, tylko bufor zapełni się wolniej.

    Także zaproponować, aby skonfigurować Apertium tłumaczenia - które są bezpłatne. Nie wszystkie kierunki są obsługiwane, ale dla tych, które są Apertium zostanie wybrany przed Google do tłumaczenia. Apertium serwer nie zawsze jest osiągalny, ale vBET sobie z tym poradzić - po prostu zawsze spróbować pierwszy najtańsza i jeśli nie jest dostępna następnie przejść do następnej.

    I dlatego także zaproponować, aby skonfigurować Microsoft Tłumacz - są także bezpłatne tłumaczenia z 2 milionów znaków na miesiąc limitu. To nie jest dużo, ale to będzie również sprawi, że Twoje koszty wolniej - inne mądry ci będzie wypłacane Google dla tych znaków 2 miliony I tutaj również Microsoft zostanie wybrany po raz pierwszy, jeżeli dostępne. Tak Apertium, Microsoft, a następnie Google - jest to domyślna kolejność tłumaczenia, jeśli wszyscy dostawcy są skonfigurowane. Ta kolejność można zmienić, jeśli chcesz, aby w plikach konfiguracyjnych, ale nie jest to zalecane.

    Jeśli masz jakieś pytania proszę po prostu zapytaj.
    Ostatnio edytowane przez vBET; 15-09-12 W 09:56.

  3. #3
    Senior Member
    Zarejestrowany
    Grudzień 2009
    Wiadomości
    276

    Default

    Dzięki - wystarczy pobrać najnowszą wersję i dostał nowe rzeczy Microsoft pracuje. Niestety można używać znaków 2 mln o (Edytuj) 30 min. Yikes!
    Ostatnio edytowane przez tavenger5; 03-10-12 W 22:04.

  4. #4
    Senior Member
    Zarejestrowany
    Grudzień 2009
    Wiadomości
    276

    Default

    Także ja już zostały tłumaczenie około 500 k znaków na dobę za pośrednictwem Google przez prawie rok. Ma to kosztować dużo pieniędzy, niestety.

  5. #5
    Członek
    Zarejestrowany
    Maj 2010
    Wiadomości
    97

    Default

    Quote Napisał tavenger5 View Post
    Także ja już zostały tłumaczenie około 500 k znaków na dobę za pośrednictwem Google przez prawie rok. Ma to kosztować dużo pieniędzy, niestety.
    wow jesteś poważnie?
    365 dni x 10 dolarów (500 k znaków perday) = $3,650

    powinieneś mieć bardzo duże forum, że zarobił ponad $ 3,650/rok, a bardzo wiele post, aby przetłumaczyć
    lub średni forum i vbet cache nie wyznaczając prawo, sprawdź mój wątek zbyt http://www.vbenterprisetranslator.co...Ted-again.html , zawsze zrobić kopii zapasowej i zrobić z własnym ryzykiem, Pozdrawiam

  6. #6
    Zakazany
    Zarejestrowany
    Sierpnia 2012
    Wiadomości
    481

    Default

    Quote Napisał tavenger5 View Post
    Także ja już zostały tłumaczenie około 500 k znaków na dobę za pośrednictwem Google przez prawie rok. Ma to kosztować dużo pieniędzy, niestety.
    Koszty są zależne od Google i Microsoft, ale można zmniejszyć ilość tekstu wysłanymi do tłumaczenia.
    Aby zmniejszyć swoje wydatki poniesione tłumaczenia proszę zobaczyć tutaj.
    Najnowszą wersję wszelkie mają nową opcję, która zmniejsza koszt Tłumaczenia: Nie tłumaczyć numer. Znajdziesz tę opcję w AdminCP -> vBET tłumacz Opcje ->.
    Również upewnić się, że masz dobry zestaw pamięci podręcznej czyste.
    Ostatnio edytowane przez Marcin Kalak; 04-10-12 W 23:58.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Państwo nie może wysyłać nowe wątki
  • Państwo nie może odpowiedzi po
  • Państwo nie może załączników postu
  • Państwo nie może edytować swoich postów
  •