Ważne: Ta strona jest za pomocą plików cookie (cookies). Za pomocą tej strony internetowej bez wyłączania plików cookie w przeglądarce, oznacza to, że użytkownik zgadza się za to.
Kup Teraz! Funkcje Pliki do pobrania

Zarabiaj z nami!

Jeśli chcieliby Państwo rozpocząć zarabianie pieniędzy z vBET dołączyć do Program partnerski.
Wyniki 1 do 10 z 10

Wątek: Błędy po aktualizacji:

  1. #1
    Senior Member
    Zarejestrowany
    Listopad 2009
    Wiadomości
    168

    Default Błędy po aktualizacji:

    Jestem występują następujące drobne błędy po aktualizacji do 3.3:

    1. Otrzymasz błąd 404 po złożeniu nowego wątku w języku obcym (temat jest złożony, jednak) (np. zostanie przeniesiony http://www.pentaxforums.com/404.php # post886866)-być może jest brakuje slash w przekierowany URL?

    2. Translated URL forum są niepoprawne. http://www.pentaxforums.com/forums/da/site-suggestions-forum-help/??f=3 pojawia się, gdy związek forum kliknięciu zamiast http://www.pentaxforums.com/forums/ da / site-sugestie-forum-help /

  2. #2
    Senior Member
    Zarejestrowany
    Listopad 2009
    Wiadomości
    168

    Default

    Kolejny błąd (który był obecny w 3,2 i): dostajesz 404 po próbuje zrobić PayPal opłacony abonament z przetłumaczoną stronę, adres URL forum jest dodawany do przodu PayPal url API.

  3. #3
    Michał Podbielski (vBET pracowniczego) vBET's Avatar
    Zarejestrowany
    Październik 2009
    Wiadomości
    3,037

    Default

    Quote Napisał moman View Post
    Jestem występują następujące drobne błędy po aktualizacji do 3.3:

    1. Otrzymasz błąd 404 po złożeniu nowego wątku w języku obcym (temat jest złożony, jednak) (np. zostanie przeniesiony Nie znaleziono strony - PentaxForums.com)-Być może brakuje pewnych slash w przekierowany URL?

    2. Translated URL forum są niepoprawne. PentaxForums.com pojawia się, gdy związek forum kliknięciu, zamiast PentaxForums.com
    1. Możesz wysłać do nas kod html przekierowanie strony?

    2. Czy się aktualizacji. Htaccess? Musisz usunąć index.php z pierwszą regułą vBET. Jak widzę linki są podzielone tylko na stronie głównej więc może być przyczyną.

  4. #4
    Michał Podbielski (vBET pracowniczego) vBET's Avatar
    Zarejestrowany
    Październik 2009
    Wiadomości
    3,037

    Default

    Quote Napisał moman View Post
    Kolejny błąd (który był obecny w 3,2 i): dostajesz 404 po próbuje zrobić PayPal opłacony abonament z przetłumaczoną stronę, adres URL forum jest dodawany do przodu PayPal url API.
    Proszę otworzyć nowy wątek na ten jeden - to będzie dużo łatwiejsze w obsłudze kwestii dla nas A jeśli można proszę pokazać nam, jak wygląda ten niedziałający link. Dzięki

  5. #5
    Senior Member
    Zarejestrowany
    Listopad 2009
    Wiadomości
    168

    Default

    1. Co masz na myśli? Mogę podać login test, jeśli chcesz przetestować ten problem od przodu.

    2. Wierzę, że tak. To jest mój htaccess:

    Code:
    RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|et|tl|fi|fr|gl|de|en|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/ [L,QSA]
    RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|et|tl|fi|fr|gl|de|en|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/$2 [L,QSA]
    
    RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|vbseo_sitemap/|cron)
    RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]
    
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !^(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
    RewriteRule $ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]
    
    #RULES for pages outside forum directory handled by vBulletin
    RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ index.php?language=$1&vbet_outside=true [L,QSA]
    RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ $2?language=$1&vbet_outside=true [L,QSA]
    
    #RewriteCond %{QUERY_STRING} !vbet_outside=true
    #RewriteRule ^(.*)$ $1?vbet_outside=true [L,QSA]
    
    RewriteRule ^((urllist|sitemap_).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 [L]
    
    RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|cron|vbseo_sitemap)
    RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbseo.php [L,QSA]
    
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !/(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
    RewriteRule ^(.+)$ vbseo.php [L,QSA]

  6. #6
    Senior Member
    Zarejestrowany
    Listopad 2009
    Wiadomości
    168

    Default

    Bump. Uprzejmie pomocy w szczególności w pierwszym numerze, ponieważ prawdopodobnie coś trywialne.

  7. #7
    Michał Podbielski (vBET pracowniczego) vBET's Avatar
    Zarejestrowany
    Październik 2009
    Wiadomości
    3,037

    Default

    Proszę PM mi to dane konta testowego i powiedzieć, gdzie mogę zrobić posty test / wątki.

  8. #8
    Michał Podbielski (vBET pracowniczego) vBET's Avatar
    Zarejestrowany
    Październik 2009
    Wiadomości
    3,037

    Default

    Quote Napisał moman View Post
    1. Co masz na myśli? Mogę podać login test, jeśli chcesz przetestować ten problem od przodu.

    2. Wierzę, że tak. To jest mój htaccess:
    1. Proszę mi to PM

    2.Your. Htaccess jest nie tak. Masz tam zasady, które powinny być stosowane tylko poza katalogu forum (proszę zwrócić uwagę, że trzeba osobno. Htaccess do tego w odpowiednim katalogu). Także Ty nie ad katalogu forum zasad.

    . Reguł w htaccess wewnątrz katalogu forum powinien wyglądać tak:
    Code:
    RewriteRule ^((urllist|sitemap_).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 [L]
    
    RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|et|tl|fi|fr|gl|de|en|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/forums/ [L,QSA]
    RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|et|tl|fi|fr|gl|de|en|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/forums/$2 [L,QSA]
    
    RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|vbseo_sitemap/|cron)
    RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]
    
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !^(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
    RewriteRule $ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]
    
    RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|cron|vbseo_sitemap)
    RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbseo.php [L,QSA]
    
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !/(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
    RewriteRule ^(.+)$ vbseo.php [L,QSA]
    Również - nie można ustawić katalogu postaci, w vBET główne opcje.

    2-ga także - przenieść go do rozwiązywania problemów, ponieważ wydaje się być tylko kwestie konfiguracji nie błąd.
    Ostatnio edytowane przez vBET; 22-01-10 W 00:00.

  9. #9
    Senior Member
    Zarejestrowany
    Listopad 2009
    Wiadomości
    168

    Default

    Htaccss zmienił stałe zarówno problem.

  10. #10
    Michał Podbielski (vBET pracowniczego) vBET's Avatar
    Zarejestrowany
    Październik 2009
    Wiadomości
    3,037

    Default

    Wielki W przypadku innych problemów proszę otworzyć nowe wątki

    Ciesz vBET!

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Państwo nie może wysyłać nowe wątki
  • Państwo nie może odpowiedzi po
  • Państwo nie może załączników postu
  • Państwo nie może edytować swoich postów
  •