Ważne: Ta strona jest za pomocą plików cookie (cookies). Za pomocą tej strony internetowej bez wyłączania plików cookie w przeglądarce, oznacza to, że użytkownik zgadza się za to.
Kup Teraz! Funkcje Pliki do pobrania

Zarabiaj z nami!

Jeśli chcieliby Państwo rozpocząć zarabianie pieniędzy z vBET dołączyć do Program partnerski.
Wyniki 1 do 2 z 2

Wątek: Użytkownicy będą przekierowywane Hiszpański Tłumacz

  1. #1
    Członek
    Zarejestrowany
    Listopad 2009
    Wiadomości
    75

    Default Użytkownicy będą przekierowywane Hiszpański Tłumacz

    Text automatically translated from: German to: Polish
    Translated text
    Witam,

    Mam następujący problem i pomimo że mam użytkownika z Hiszpanii, który mówi po niemiecku.
    Dlatego, że chce patrzeć na forum w języku niemieckim, nie hiszpański (wybrałem przekierowanie do vBET userLanguage wzmocniony) w zakresie kontroli ma on domyślny język ustawiony na niemiecki. Ale wciąż jest na hiszpańskim, a nie przekazane tłumaczenie?
    Original text

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET pracowniczego) vBET's Avatar
    Zarejestrowany
    Październik 2009
    Wiadomości
    3,037

    Default

    Kiedy zmuszeni przekierowania na to jest dokonane przed użytkownika jest zaznaczone - to dlatego, że pracuje dla pierwszego wniosku - zanim użytkownik jest zalogowany nie jesteśmy w stanie zobaczyć domyślny język użytkownika, jeśli użytkownik nie jest zalogowany jeszcze, bo zachowuje się jak gości czasu.

    Wymuszone przekierowanie działa według ustawień przeglądarki użytkownika. Więc można wyłączyć zmuszeni przekierowania lub poprosić użytkownika, aby zmienić ustawienia języka przeglądarki. Również przekierowanie odbywa się tylko na początku - po pierwszym użytkownika życzenie iść tam, gdzie chce.

    To nie jest błąd - po prostu działa ten sposób.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Państwo nie może wysyłać nowe wątki
  • Państwo nie może odpowiedzi po
  • Państwo nie może załączników postu
  • Państwo nie może edytować swoich postów
  •