Ważne: Ta strona jest za pomocą plików cookie (cookies). Za pomocą tej strony internetowej bez wyłączania plików cookie w przeglądarce, oznacza to, że użytkownik zgadza się za to.
Kup Teraz! Funkcje Pliki do pobrania

Zarabiaj z nami!

Jeśli chcieliby Państwo rozpocząć zarabianie pieniędzy z vBET dołączyć do Program partnerski.
Wyniki 1 do 1 z 1

Wątek: Pytanie facebook

Widok hybrydowy

Poprzedni Post Previous Post   Next Post Następny Post
  1. #1
    Członek
    Zarejestrowany
    Grudzień 2009
    Wiadomości
    51

    Default Pytanie facebook

    Hi wszystkie;
    Jeden przyjaciel zapytał mnie do tworzenia kont facebook, ponieważ nie jest on w stanie nie (nie jest szef z PC…).
    OK, nie ma problemu, myślę: niektóre nowe e-mail kont, różne nazwy i nazwiska i wszystko jest ok.
    Po pierwszym facebook konta Pytaj o potwierdzenie z sms, być może jest mój adres IP?
    Zmienić e-mail, zmiana IP, Usuń pliki cookie, ale jest taki sam, to zawsze Pytaj numeru telefonu i potwierdzeniu przez Sms.
    Po wprowadzeniu zmian do przeglądarki, można utworzyć nową, ale na drugi problem pojawia się ponownie.
    Zresetować pc ale nic: Myślę, że być może zmienić pc I będą mieli ten sam problem.
    Na tym etapie jest kwestią osobiste dla mnie: jak można facebook zrozumieć że zawsze mnie, że utworzenie nowego konta i nie innej osobie, która jest tworzenie jego pierwszego rachunku?
    Czy wiesz, stosowanie facebook parametr poprosić lub nie ten numer telefonu?
    Innym wątpliwości: Jeżeli jesteś w punkt internet jak łączysz? Wszyscy należy wstawić jego numer telefonu komórkowego?
    Dziękujemy za pomoc.
    Ostatnio edytowane przez vBET; 19-10-11 W 10:05. Powód: reklamy usunięte

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Państwo nie może wysyłać nowe wątki
  • Państwo nie może odpowiedzi po
  • Państwo nie może załączników postu
  • Państwo nie może edytować swoich postów
  •