Ważne: Ta strona jest za pomocą plików cookie (cookies). Za pomocą tej strony internetowej bez wyłączania plików cookie w przeglądarce, oznacza to, że użytkownik zgadza się za to.
Kup Teraz! Funkcje Pliki do pobrania

Zarabiaj z nami!

Jeśli chcieliby Państwo rozpocząć zarabianie pieniędzy z vBET dołączyć do Program partnerski.
Strona 1 z 2 12 OstatniLast
Wyniki 1 do 10 z 18

Wątek: Linki Forum = awaria

Widok hybrydowy

Poprzedni Post Previous Post   Next Post Następny Post
  1. #1
    Senior Member
    Zarejestrowany
    Listopad 2009
    Wiadomości
    168

    Default Linki Forum = awaria

    Mam kilka forów, które służą jako odnośniki, na przykład jeden z moich forum linki do pentaxforums.com / lensreviews /.

    Po przetłumaczeniu na język obcy, łącze jest przepisany z językiem w adresie URL, tj. pentaxforums.com / sv / lensreviews /, co oczywiście zwraca błąd. Czy istnieje fix na to? Wolałbym uniknąć 301 trasy htaccess.

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET pracowniczego) vBET's Avatar
    Zarejestrowany
    Październik 2009
    Wiadomości
    3,037

    Default

    Proszę być spokojni. Dobrze znamy tę sytuację-wystarczy odpowiednio skonfigurować vBET

    Proszę ustawić w opcjach vBET katalogu forum i upewnij się, że właściwe. Reguł htaccess (w katalogu należy dodać w sposób opisany w instrukcji).

  3. #3
    Senior Member
    Zarejestrowany
    Listopad 2009
    Wiadomości
    168

    Default

    Nie jestem pewien co masz na myśli. AFAIK wszystko jest poprawnie skonfigurowane na instrukcji.

  4. #4
    Michał Podbielski (vBET pracowniczego) vBET's Avatar
    Zarejestrowany
    Październik 2009
    Wiadomości
    3,037

    Default

    Idź do Admin CP -> vBET -> Main i ustaw "Forum katalogu"

  5. #5
    Senior Member
    Zarejestrowany
    Listopad 2009
    Wiadomości
    168

    Default

    To jest już ustawiony. Nie sądzę, zrozumieć mój problem.

    To tylko stosuje się do forów, które działają jako linki. Jeśli forum łączy się z folderem na mojej stronie internetowej, które znajduje się poza katalogiem forum, to/lang/ jest nadal dodawany między, co skutkowa-nie błąd 404. Oczywiście, że obszar serwisu nie może być przetłumaczony za pomocą vBET.

  6. #6
    Michał Podbielski (vBET pracowniczego) vBET's Avatar
    Zarejestrowany
    Październik 2009
    Wiadomości
    3,037

    Default

    OK - przepraszam za zamieszanie. I naprawdę nie rozumie problemu.

    Jak widzę na stronach forum są tłumaczone dobrze.

    Teraz obszar poza katalogu forum. Jak widać na tym forum vBET umożliwia tłumaczenie z obszaru poza katalogu forum - oczywiście te strony muszą być uzyskane przez vBulletin. Więc jeśli obszarach poza katalog forum są również generowane przez vBulletin jesteś w stanie przetłumaczyć.

    Co jest potrzebne:
    1. Oddzielne. Htaccess w katalogu, w którym są strony do przetłumaczenia (znajdziesz odpowiednie przepisy do-not-upload katalogu)
    2. Wszystkie adresy URL na stronach przetłumaczone na zewnątrz katalogu forum musi być bezwzględne (zaczynające się od http), w przeciwnym razie możesz mieć problemy ze śledzeniem tłumaczenie.
    3. Jeśli te strony są w jakimś innym katalogu (nie w katalogu głównym domeny), to będziesz musiał skonfigurować "Keep Katalogi w AdminCP-> vBET-> Strona główna

    W przypadku jakichkolwiek przyszłych pytania - zapytaj

  7. #7
    Senior Member
    Zarejestrowany
    Grudzień 2009
    Wiadomości
    276

    Default

    Moman - Mam niestandardowe rozszerzenie, które przetłumaczone grzywny. I dodaje go do "Keep Katalogi"

  8. #8
    Senior Member
    Zarejestrowany
    Listopad 2009
    Wiadomości
    168

    Default

    Postaram się to z htaccess, ale pięć dolców, że nie będzie działać. Dany odcinek nie jest konieczne tłumaczenie na wszystkich, ponieważ jest bardzo techniczny, więc chcę, żeby obejść błąd w vBET który tłumaczy zewnętrznych linków, które niekoniecznie są częścią BB.

  9. #9
    Michał Podbielski (vBET pracowniczego) vBET's Avatar
    Zarejestrowany
    Październik 2009
    Wiadomości
    3,037

    Default

    Quote Napisał moman View Post
    Postaram się to z htaccess, ale pięć dolców, że nie będzie działać. Dany odcinek nie jest konieczne tłumaczenie na wszystkich, ponieważ jest bardzo techniczny, więc chcę, żeby obejść błąd w vBET który tłumaczy zewnętrznych linków, które niekoniecznie są częścią BB.
    Sprawdziłem witryny. To działa bez zarzutu - wystarczy wejść na forum, umieścić kilka tłumaczeń i zobaczyć, że śledzenia nie jest dodany do lensreviews ...

  10. #10
    Senior Member
    Zarejestrowany
    Listopad 2009
    Wiadomości
    168

    Default

    I stosowane htaccess przepisami określonymi w readme.

    Code:
    RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ index.php?language=$1&vbet_outside=true [L,QSA]
    
    RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ $2?language=$1&vbet_outside=true [L,QSA]
    
    RewriteCond %{QUERY_STRING} !vbet_outside=true
    
    RewriteRule ^(.*)$ $1?vbet_outside=true [L,QSA]
    Podczas Nie znaleziono strony - PentaxForums.com nie zwrócił 404, strona nie została przetłumaczona (oczywiście, ponieważ nie ma vbet init tam), i, co więcej, wszystkie linki z tej strony zwrócił 404 jako vBSEO CRR przestała działać.

    Dlatego też, po prostu się prostsze rozwiązanie i zapisać się na ból głowy:

    Jak mogę zapobiec linki forum od tłumaczenia?

    Obecnie Pentax Obiektyw recenzji i bazy danych Specyfikacja - Strona główna (Link) zostanie przepisany do http://www.pentaxforums.com/forums/pl/lensreviews/ (404).

    Chcę link do pozostaną niezmienione.

Strona 1 z 2 12 OstatniLast

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Państwo nie może wysyłać nowe wątki
  • Państwo nie może odpowiedzi po
  • Państwo nie może załączników postu
  • Państwo nie może edytować swoich postów
  •