Ważne: Ta strona jest za pomocą plików cookie (cookies). Za pomocą tej strony internetowej bez wyłączania plików cookie w przeglądarce, oznacza to, że użytkownik zgadza się za to.
Kup Teraz! Funkcje Pliki do pobrania

Zarabiaj z nami!

Jeśli chcieliby Państwo rozpocząć zarabianie pieniędzy z vBET dołączyć do Program partnerski.
Wyniki 1 do 3 z 3

Wątek: Sugestie

  1. #1
    Senior Member
    Zarejestrowany
    Listopad 2009
    Wiadomości
    168

    Default Sugestie

    Są to raczej sugestie niż propozycje nowych funkcji, ale myślę, że będą miłym dodatkiem.

    1. Widzę, że jeśli to samo słowo pojawia się wiele razy na stronie, wysyłany jest do tłumaczenia dwa razy.
    Na przykład, dla dwóch wybrać rozwijanego menu, można to zobaczyć w URL: & q = Wybierz & q = Wybierz

    Sposób tłumaczenia są pobierane należy ponownie pracował tak, że wniosek nie został złożony dwukrotnie (obecnie, że zarówno Google i Bing API podlegają surowym ograniczeniom i płatności)

    2. Jeśli tłumaczenie nie działa, ponieważ użycie limit zostanie osiągnięty, pokaż tekst oryginalny zamiast pustych strun.

    3. Nie należy wyjmować karty i wgniecenia z kodu źródłowego. To nie zwiększa wydajności, a tylko sprawia, że źródła trudniejsze do modyfikacji lub opierać się na tych z nas, którzy lubią się babrać w PHP.

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET pracowniczego) vBET's Avatar
    Zarejestrowany
    Październik 2009
    Wiadomości
    3,037

    Default

    Cześć

    1. Tak masz prawo o tym. To nie był problem przed i ponieważ nie było wspólnego przypadku było to nawet lepiej dla wydajności nie sprawdzić, czy świat jest już w kolejce tłumaczenie. Teraz to może bezpieczne niektórych centów. Przyjrzymy się bliżej naszego algorytmu.

    2. To daje niewielki wpływ na wydajność, ale nie powinny być dobrze widoczne. Będziemy upgrade.

    3. Nie chcemy, aby zachęcić do zmian w kodzie - to prowadzi tylko do problemów.

  3. #3
    Senior Member
    Zarejestrowany
    Listopad 2009
    Wiadomości
    168

    Default

    Brzmi dobrze! Jestem nadal używa 3.3.3 i niestandardowej integracji z reviewpost i PhotoPlog musiałem dokonać pewnych zmian w kodzie ... już wspomniałem to jako kolejny sugestie, choć.

    Inna propozycja:

    4. Ustaw CURL timeout na zlecenia. Wszystko, co trwa dłużej niż 1 sekundę należy prawdopodobnie zabity (ta zmiana się dobrze razem z # 2, nawet jeśli nie cache oryginalnego tekstu).

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Państwo nie może wysyłać nowe wątki
  • Państwo nie może odpowiedzi po
  • Państwo nie może załączników postu
  • Państwo nie może edytować swoich postów
  •