Ważne: Ta strona jest za pomocą plików cookie (cookies). Za pomocą tej strony internetowej bez wyłączania plików cookie w przeglądarce, oznacza to, że użytkownik zgadza się za to.
Kup Teraz! Funkcje Pliki do pobrania

Zarabiaj z nami!

Jeśli chcieliby Państwo rozpocząć zarabianie pieniędzy z vBET dołączyć do Program partnerski.
Wyniki 1 do 3 z 3

Wątek: Cześć

Widok hybrydowy

Poprzedni Post Previous Post   Next Post Następny Post
  1. #1
    Junior Member
    Zarejestrowany
    Listopad 2009
    Wiadomości
    8

    Default Cześć

    Jeśli mogę kupić vBET teraz, kiedy wydacie vBET dla vb4.0 będę musiał zapłacić dodatkową opłatę za upgrade?

    Dziękujemy zaawansowane

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET pracowniczego) vBET's Avatar
    Zarejestrowany
    Październik 2009
    Wiadomości
    3,037

    Default

    Przy zakupie vBET teraz masz prawa do wykonane bezpłatne aktualizacje przez 1 rok. Tak więc - nie, nie będzie musiał zapłacić dodatkową opłatę za upgrade.

    Nie określa szczegółowe daty vBET 4 wydania, ale zapewniam, że będzie to mniej niż rok. W tej chwili mamy tylko kilka wniosków o nowe funkcjonalności, które chcemy wprowadzić przed dokonaniem aktualizacji do vB4. Tak powinno być coś między 1-3 miesięcy zwolnić vBET 4.

    Tak więc zamiast czekać można zrobić inteligentny ruch i kupić go teraz w promocji za pół ceny, a następnie czekać na mail, że mamy vBET 4

  3. #3
    Junior Member
    Zarejestrowany
    Listopad 2009
    Wiadomości
    8

    Default

    Dziękuję za odpowiedź. Mam zamiar go kupić i mam nadzieję, że dobrze działać togheter.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Państwo nie może wysyłać nowe wątki
  • Państwo nie może odpowiedzi po
  • Państwo nie może załączników postu
  • Państwo nie może edytować swoich postów
  •