Ważne: Ta strona jest za pomocą plików cookie (cookies). Za pomocą tej strony internetowej bez wyłączania plików cookie w przeglądarce, oznacza to, że użytkownik zgadza się za to.
Kup Teraz! Funkcje Pliki do pobrania

Zarabiaj z nami!

Jeśli chcieliby Państwo rozpocząć zarabianie pieniędzy z vBET dołączyć do Program partnerski.
Strona 2 z 2 FirstPierwszy 12
Wyniki 11 do 15 z 15

Wątek: vBET 3.4.0 autorskich

  1. #11
    Michał Podbielski (vBET pracowniczego) vBET's Avatar
    Zarejestrowany
    Październik 2009
    Wiadomości
    3,037

    Default

    Quote Napisał meto View Post
    Are We There Yet? Jesteśmy w drugiej połowie kwietnia.
    Tak, wiem I planuje to zrobić w pierwszej połowie, ale z wakacji wróci dał nam więcej niespodzianek się spodziewałem Wciąż pracujemy na nim. Najważniejsze zmiany są już zamknięte. Niektóre z nowych błędów pojawia się więc chcemy go poprawić również przed zwolnieniem. Będę bardzo szczęśliwy, aby zwolnić jak najszybciej, ale pośpiech nie jest dobre dla jakości Będziemy więc poprawić wszystkie zauważone błędy i zwolnij Mam nadzieję, że będzie to co najwyżej w pierwszym tygodniu maja.

  2. #12
    Członek
    Zarejestrowany
    Styczeń 2010
    Wiadomości
    46

    Default

    Quote Napisał vBET View Post
    W tej chwili nie możemy powiedzieć czy nowa wersja rozwiąże poprzednich wydań, ponieważ nie wiem, jakie kwestie piszesz. Należy pamiętać, że oferujemy bezpłatne wsparcie, aby w przypadku problemów jest mądre, aby wiedzieć o tym, jak i pracy nad nimi. Chętnie pomóc i sprawdzić co się dzieje na serwerze w przypadku problemów. W tej chwili mogę tylko powiedzieć, że wzrost wydajności został, znany również błędy i niektóre nowe funkcje.
    Text automatically translated from: Hebrew to: Polish
    Translated text
    Rozmawialiśmy w przeszłości o problem powstaje ....
    Dolna linia - Serwer dedykowany nie może utrzymać system aktywnego układu tłumaczenie ... Próbowałem sugestia, aby zamknąć większość języków, pozostawiając kilka samotnych, obniża ciśnienie, ale nadal tworzy tłumaczenie zasoby systemowe są wielkie ...

    Możemy pójść na rzeczy i zobaczyć, jak je rozwiązać
    Ale to musi być, to będzie ze mną, by znaleźć rozwiązanie.
    Nie mogę włączyć systemu i czekać na odpowiedź co kilka dni!
    Original text
    Ostatnio edytowane przez dacho; 23-04-11 W 10:29.

  3. #13
    Michał Podbielski (vBET pracowniczego) vBET's Avatar
    Zarejestrowany
    Październik 2009
    Wiadomości
    3,037

    Default

    Quote Napisał dacho View Post
    Text automatically translated from: Hebrew to: Polish
    Translated text
    Rozmawialiśmy w przeszłości o problem powstaje ....
    Dolna linia - Serwer dedykowany nie może utrzymać system aktywnego układu tłumaczenie ... Próbowałem sugestia, aby zamknąć większość języków, pozostawiając kilka samotnych, obniża ciśnienie, ale nadal tworzy tłumaczenie zasoby systemowe są wielkie ...

    Możemy pójść na rzeczy i zobaczyć, jak je rozwiązać
    Ale to musi być, to będzie ze mną, by znaleźć rozwiązanie.
    Nie mogę włączyć systemu i czekać na odpowiedź co kilka dni!
    Original text
    Hi. Przykro nam, ale nie jestem w stanie zapamiętać wszystkich przypadkach. Najlepiej jest rozpocząć pisanie w wątku już istniejącego, bo nie będziemy mieli całej historii już działania.
    Warto więc, aby w ten sposób - kiedy nowe 4.x vBET ukaże się należy ponownie otworzyć wątku i będziemy nad nim pracować.
    Zapewniamy bezpłatną pomoc, nadal nie jest 24 / 7 więc można zobaczyć opóźnienia w naszych reakcji, jesteśmy tu w każdy dzień roboczy, tylko nasi klienci są z całego świata, więc czasami cierpimy duże różnice w czasie wakacji zupełnie inaczej (tzn. dziś Wiele krajów wakacje, ale niekoniecznie wszystkie).

  4. #14
    Senior Member
    Zarejestrowany
    Maj 2010
    Wiadomości
    257

    Default

    Wszelkie wiadomości podczas przeprowadzania aktualizacji dla VB4 wersja będzie dostępna?

  5. #15
    Michał Podbielski (vBET pracowniczego) vBET's Avatar
    Zarejestrowany
    Październik 2009
    Wiadomości
    3,037

    Default

    Quote Napisał Taurus View Post
    Wszelkie wiadomości podczas przeprowadzania aktualizacji dla VB4 wersja będzie dostępna?
    W tej chwili mamy otwarte 2 drobne błędy w vBET4.x które chcemy poprawić przed zwolnieniem. Wszystkie inne rzeczy są zamknięte. Pracuję w jednym z tych teraz pewne problemy, dlatego nie mogę być pewny, gdy zostanie ono zamknięte. Jeśli nie będziemy w stanie zamknąć to szybko, wydamy w tym - to tylko drobne więc nie wpływa na głównych funkcji, wydajności, ani dostępności.

    Jeśli nie poważny błąd zostanie zgłoszony, wydamy vBET4.x w tym tygodniu - prawdopodobnie w weekend

Strona 2 z 2 FirstPierwszy 12

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Państwo nie może wysyłać nowe wątki
  • Państwo nie może odpowiedzi po
  • Państwo nie może załączników postu
  • Państwo nie może edytować swoich postów
  •