Ważne: Ta strona jest za pomocą plików cookie (cookies). Za pomocą tej strony internetowej bez wyłączania plików cookie w przeglądarce, oznacza to, że użytkownik zgadza się za to.
Kup Teraz! Funkcje Pliki do pobrania

Zarabiaj z nami!

Jeśli chcieliby Państwo rozpocząć zarabianie pieniędzy z vBET dołączyć do Program partnerski.
Wyniki 1 do 5 z 5

Wątek: Mcached jako cache

  1. #1
    Junior Member
    Zarejestrowany
    Kwiecień 2010
    Wiadomości
    26

    Default Mcached jako cache

    Wiem, że zaproponowano już, ale chciałbym, aby przesunąć ten pomysł. Dla mnie to absolutnie "must have" dla takich funkcji na dużych forach. Próbowałem przepisać vBET go używać, ale po okiem na kod i zrezygnował. Dlaczego nie używasz programowania obiektowego? Jest o wiele łatwiej kod i zmodyfikować skrypty z nim. Uważam, że byłoby to 5 min. pracy do kodu inny mechanizm buforowania, kiedy będzie w standardowej klasy.

  2. #2
    vBulletin Enterprise Tłumacz (vBET) Personel
    Zarejestrowany
    Maj 2010
    Wiadomości
    1,000

    Default

    Pracujemy teraz na tej opcji

  3. #3
    Michał Podbielski (vBET pracowniczego) vBET's Avatar
    Zarejestrowany
    Październik 2009
    Wiadomości
    3,037

    Default

    Tak jak Kamil napisał - pracujemy na to Dokładniej Pracuję na nim w tej chwili Chcemy wspierać:
    - Memcache
    - Apc
    - XCache
    - EAccelerator

    Jeśli będzie to uwzględnione w następnej wersji to ostatecznie zostaną oznaczone jako BETA funkcjonalności. To nie jest jeszcze podjęta będzie w następnej wersji lub kolejnej. Także, jeśli będzie to uwzględnione w następnej wersji wciąż nie zdecydowała będzie to w pełni obsługiwane lub po prostu cache gości na początek.

    W skrócie mówiąc - będziemy Ci tej funkcji, nadal nie wiesz to będzie w następnym wydaniu

  4. #4
    Junior Member
    Zarejestrowany
    Kwiecień 2010
    Wiadomości
    26

    Default

    Jeśli miał przyzwoity obiekt klasy cache dodawanie kolejnych magazynów cacheing byłby pokój z masłem.

  5. #5
    Zakazany
    Zarejestrowany
    Sierpnia 2012
    Wiadomości
    481

    Default

    Przepraszam za opóźnienie w odpowiedzi. Ta funkcja została dodana w wersji starszej niż 4.3.0.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Państwo nie może wysyłać nowe wątki
  • Państwo nie może odpowiedzi po
  • Państwo nie może załączników postu
  • Państwo nie może edytować swoich postów
  •