PDA

Zobacz pełną wersję: vBadvanced Dynamics integracji



vBET
14-11-09, 15:05
Aby zintegrować vBET z VBA Dyna należy zainstalować tylko jeden dodatkowy i darmowy plugin. Można go pobrać z załącznika w tym poście. Instalacja jest bardzo prosta - wystarczy tylko wysyłać pliki, zainstalować plik produktu i dokonać drobnych zmian w konfiguracji vBET - wszystkie szczegóły są zawarte w pakiecie.

Obsługiwane od: vBET 3.2.0
Testowane na: vBAdvanced Dynamics 1.2.0

Co ten plugin daje:

Wielojęzyczny wsparcia społeczności - użytkownicy będą mogli pisać wpisy w różnych językach
Obsługiwane automatyczne wykrywanie języka wiadomość
Obsługuje domyślny język użytkownika w edytorach
Nazwy użytkowników nie będą tłumaczone w

Przeglądaj kategorii
Członkowskiego kategorii
Dyna postbit
Wejście

vBET
21-11-09, 18:42
Nowa wersja obsługuje automatyczne wykrywanie języka wiadomość.

Wymaga vBET 3.2.0 i wyższe

muratcan25
24-12-09, 15:58
Tak myślę, że problem nie ładuje wtyczki

yahoooh
30-12-09, 22:51
Po kliknięciu nasadka
to daje pustą stronę

vBET
31-12-09, 16:58
Dzięki za uwagę - musi to być efekt uboczny serwer ruchu będę przesłać go ponownie.

A teraz jest dostępna:)

yahoooh
20-01-10, 01:43
można plz zweryfikowane, jeśli odpowiedzi i nowe wpisy będą mieli te same funkcje, takie jak to, co widzimy w tematy z forum
Użytkownik może odpowiadać z jego ojczystym języku i vBET będzie tłumaczona na inne zależą w ich językach

vBET
21-01-10, 16:16
Tak - to będzie:) Jest to darmowy dodatek do vBET 3.x - po prostu spróbować:)

tavenger5
03-03-10, 18:49
Z jakiegoś powodu tylko na stronie głównej mojego vbDynamics działa. Strony z wynikami wyszukiwania pocztowa 404 i strony kategorii nie zawierają już folder dynamiki (nie śledzenia ze strony domowej). I przestrzegać instrukcji. Czy jest coś innego mam zrobić? Używam Spider Friendly URL opcji. Czy zasady przepisywania na dynamikę folderze mają być zmienione?

vBET
03-03-10, 20:46
Z jakiegoś powodu tylko na stronie głównej mojego vbDynamics działa. Strony z wynikami wyszukiwania pocztowa 404 i strony kategorii nie zawierają już folder dynamiki (nie śledzenia ze strony domowej). I przestrzegać instrukcji. Czy jest coś innego mam zrobić? Używam Spider Friendly URL opcji. Czy zasady przepisywania na dynamikę folderze mają być zmienione?

Czy możesz mi PM adres forum. Chcę dowiedzieć się, które wersje używasz i jakiego rodzaju linki tłumaczenia.

tavenger5
03-03-10, 22:08
PM'ed się **********..

vBET
22-06-10, 23:01
Pakiet aktualizowany. Wersja nie zmieniło, ponieważ tylko 3 dodatkowe pliki do flagi, gdzie dodane, które mogą być również z ostatniego wydania vBET - tutaj dodać dla wygody użytkowników.
Jeśli zaktualizowany do vBET 3.3.4 flag może przestać działać w VBA Dynamics - właśnie zrobił pierwszy krok w integracji ponownie (upload zdjęć) i będzie rozwiązany:)

yahoooh
13-11-10, 08:11
tam jest wersja aktualizacji do wersji 2.0.x vba ostatni i vBulletin 4.0.x
jak wiesz wersji na starych vbulletin nie będzie działać z nowym

można go zaktualizować i mogę zapewnić dyna do testowania tylko
dzięki

vBET
14-11-10, 06:10
W tej chwili nie wspieramy VBA dla vB4.0
Popieramy go vB3.8, ponieważ jeden z naszych użytkowników dał nam dostęp do forum z VBA (który jest wypłacany mod o ile pamiętam). Nie mamy licencji na VBA 2.0.x

Również w przyszłości należy opisać zagadnienia związane vB4.0 w sekcjach vBET4.x:)

anand
31-01-12, 05:47
Ponownie mamy problem z najnowszymi wersjami & plik nie jest dostępny na Twoim serwerze

http://www.architectpavilion.com/vbet_missing_images.jpg

http://www.architectpavilion.com/vbet_file_error.jpg

VB - bieżącej wersji: 4.1.0
dynamikę - bieżącej wersji: 2.1.3 RC1
vbenterprisetranslator-wersja: 4.4.6


dzięki
Anand

r.dziadusz
01-02-12, 11:27
Hi,
Proszę otworzyć nowy wątek na naszym forum. Również prawdopodobnie będziemy musieli edytować wtyczka becouse:

W tej chwili nie wspieramy VBA dla vB4.0

Proszę otworzyć nowy wątek

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vB Enterprise Translator 4.10.1