PDA

Zobacz pełną wersję: Rozwiązany Bloki Forum Pokazuje lantittle =.. w linku URL?



Jesh
07-06-10, 15:22
Nie jestem pewien, ale myślałem, że to naprawić? Bloki Forum pojawi się jako:



"Moneta rasta , bet internete nieko nepavyko apie ja rasti , tai gal mazdaug kanors apie ja noreciau suzinot...
14 Hours Ago 11:39 PM
Padekit nustatyt..."

vBET
07-06-10, 18:21
Jestem pewien, że było ustalenie czegoś takiego dla langtitle. Także jedna poprawka nie została wydana jeszcze (szybko naprawić opisane w wątku). Nie jestem pewien, był to ten sam problem, czy nie: confused:

Twoja wiadomość jest dziwne, ponieważ jest otwarty langtitle i zamknięte lang bbcode - więc może jest to po prostu ktoś napisać go z rąk i rozbiliśmy bbcode w wiadomości, które wymaga ręcznej korekty ...

Jesh
08-06-10, 17:24
Jestem pewien, że było ustalenie czegoś takiego dla langtitle. Także jedna poprawka nie została wydana jeszcze (szybko naprawić opisane w wątku). Nie jestem pewien, był to ten sam problem, czy nie: confused:

Twoja wiadomość jest dziwne, ponieważ jest otwarty langtitle i zamknięte lang bbcode - więc może jest to po prostu ktoś napisać go z rąk i rozbiliśmy bbcode w wiadomości, które wymaga ręcznej korekty ...

To dlatego, że jest jak łącze ma wykazało w bloku.

http://www.jesh.com/Capture.JPG

vBET
10-06-10, 22:51
Ten był ustalony w ostatniej wersji. Która wersja używasz?

vBET
14-06-10, 23:12
Brak odpowiedzi - za rozwiązany. Należy pamiętać tutaj, jeśli nie:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vB Enterprise Translator 4.10.1