PDA

Zobacz pełną wersję: Rozwiązany VBET musimy się



hotslot
03-05-10, 22:44
2 wysoko oceniane programistów vbulletin.org próbowali naprawić awarię mówili vBET i vbseo winy. Vbseo poszedł w wątku przyjrzał się i naprawiono kilka drobnych rzeczy, ale stwierdziła, że jej nie je i że trzeba się z Państwem skontaktować.

więc nadal nierozstrzygnięte kwestie

1. Błędy Google tags "podałeś niektóre kody temp" to nie działa
2. VBET nie działa

Prosimy człowiek sam login i rozwiązać te problemy, proszę.

vBET
03-05-10, 22:50
Cześć

1. Nie rozumiem, możesz opisać to bardziej? Być może niektóre odwołują się do miejsca, w którym to się dzieje i opis, gdzie szukać.
2. Co dokładnie się dzieje?

Ważna rzecz - co zostało zmienione na forum, od ostatniego czasu kiedy vBET pracował?

EDITED:
Wszystko jest ok - zostały usunięte vBET zasad, tak linki nie działają. To jest OK i będzie dziwne, jeśli będzie działać w tej chwili. vBET będzie działać ponownie, gdy można umieścić vBET zasad. htaccess. Ktoś złamał swoje zasady htaccess -. Zapytać go do naprawy tego, czy to odłogowania instrukcji vBET zasady htaccess.

Także widzę, że masz vBSEO niepełnosprawnych (lub też nie działa propertly) w tej chwili, bo linki są w surowej postaci.

hotslot
03-05-10, 23:25
Paxel programu VBSEO Personel i borbolo nie może zrozumieć tego. Oni po prostu wyłączył vbseo ochrony pr i ruchu, który obecnie w miejscu.

Błędy Google tags "podałeś niektóre kody temp" nie możemy się ich do pracy ..

Prosiłem kilka razy można wejść i szybko naprawić od czasu tylko jeden, który wie jak ten program naprawdę działa. Teraz rozumiem, dlaczego nie można dać wsparcie dla własnych produktów zapłaciłem za dotyczących tych rzeczy jest niemożliwe: (

EDITED: (przeniesiony z oddzielnym wątku przez admin)

Oto aktualnej sytuacji. Po wyczerpujących godzin sam na sam na zastanawianie się, vBET w kwestii vbseo (http://www.vbseo.com) zdecydowała się na to w maksymalny możliwy sposób.

Dali mi nową wersję vbseo to nawet nie jest do wiadomości publicznej jeszcze 3,50 ZŁOTE! ponieważ poczułem ból. Teraz to jest bardzo miłe, ale także poszedł i poprawione i wiggled somethings wokół się tam dostać program do pracy bez konieczności vBET.

Więc teraz tylko problemy pod ręką są następujące:

1. VBET naprawić temp dostarczył nie jest ważna.
2. VBET nie ma nawet pracy. błędy całego teraz

Chcę podziękować wszystkim zaangażowanych, że pomogło mi kilka. Teraz, jeśli mogę facet zapłacił za jego produkt "dwa razy" do pomoże mi, że jestem szczęśliwy kempingowych.

Jestem bardzo sfrustrowany tym vBET, jego tak wielki program, ale usługa jest po prostu straszne: (

Jestem bardzo nowa i nie powinno być wsparcie dla tych szalonych obawy. Nie dawaj mi 3 strony "problem linki rozwiązywania", czyli kodowanie html. To jakby powiedzieć 3 miesięcy życia dziecko gotować obiad, po prostu nie będzie się działo. Nie mam pojęcia, żadnej z tych rzeczy.

vBET
04-05-10, 10:01
Rozumiem, że kłopoty na serwerze jest nic dobrego, ale masz nasze wsparcie i masz nasza odpowiedź szybko zdiagnozować. Wiesz, co jest nie tak z nie działa adresów URL i jak to naprawić. Więc proszę to zrobić. Masz wszystko, czego potrzebujesz, ale nasze wsparcie w tej kwestii.

Pytasz raz - otrzymał odpowiedzi. Teraz widzimy następnej wiadomości i na nie odpowiedzieć. Proszę powiedzieć, czego nie rozumiemy w naszym instrukcje. Pliku htacces i wyjaśnimy je do Ciebie. Masz pełne poparcie naszego forum, które jest za darmo z licencją vBET. Wszelkie interwencje na serwerze klienta zrobiliśmy w przypadku vBET błąd, który nie ma jeszcze rozwiązania, lub usługa płatna (instalacja, aktualizacja, integracja). Nie ma błędu - trzeba było pracy vBET ale ktoś uczynił cię bałagan na serwerze i usuwania reguł vBET.
Należy pamiętać, że nie są wolne sprzątanie i nie idziemy na serwerze klienta za każdym razem, gdy ktoś przerwie coś tam. W tej chwili nie mamy powodu do rzeczy, że jest vBET błąd, bo po prostu widział, że masz złamane zasady, które jak widzę zostało zmienione wczoraj. Znajdź kto jest winny i uczynił go w czystości. Jeśli chcesz nam sprawiło, że vBET instalacji jest to usługa płatna: http://www.vbenterprisetranslator.com/installation-service.php

Masz natychmiast zdiagnozować i rozwiązania. To, co obejmuje bezpłatne wsparcie przez forum. A my pomożemy Ci z tym problemem tak długo, jak trzeba będzie go rozwiązać. Ale jeśli chcesz, usługi instalacji, który jest płatnej trzeba za to zapłacić. To normalne, że jak w każdym sklepie. A jeśli jesteś sfrustrowany, że masz do płatnego w sklepie, to ja jestem verry przykro i mam nadzieję, że poczujesz się lepiej bardzo szybko. Twoje problemy nie są spowodowane vBET. Masz natychmiastowego wsparcia. Chcesz płatnej - nie ma problemu. Jesteś wan płatnej za darmo - nie widzę powodu, dla, że w przypadku gdy ktoś złamał już działającą instalację na swoim forum.

Jeśli miał vBSEO aktualizowane proszę pełnej integracji vBSEO zgodnie z instrukcjami w readme.html z vBET pakietu.

O "podałeś niektóre kody temp" - I nadal nie rozumiem co masz na myśli - proszę wyjaśnić. Co to jest temat?

1. Co naprawić piszesz?
2. Tak nie jest i nie powinna na aktualnej konfiguracji - jak pisałem od początku masz złe przepisy. Htaccess. Proszę to poprawić, jak zostało opisane w pierwszej odpowiedzi.

Także proszę nie spam na forum. To jest miejsce dla Twojego problemu. Mamy nadzieję, że i wsparcie pozwoli Ci rozwiązać problem szybko:) Jeśli masz jakiekolwiek pytania - proszę zapytać.

hotslot
04-05-10, 16:10
http://www.vbenterprisetranslator.com/purchase.php?do=installations

I już z tego tytułu! lol



Kod ten Dałeś nam rozbił się na forum. Jest to część problemu ma powodu, dlaczego nie można naprawić.

hotslot
04-05-10, 18:54
Mam objęte tym forum z wytycznymi pomoc. Nadal nie jest rozwiązany.

vBET
04-05-10, 20:39
http://www.vbenterprisetranslator.com/purchase.php?do=installations

I już z tego tytułu! lol

Nie - nie było z tego tytułu. Płacisz za jedną instalację i jeden przewód został wykonany na serwerze. vBET został uruchomiony i działa po to. Już spożywane z naszych usług. Nie wypłacone dla 2 instalacji (lub aktualizacji). Jeśli kupisz buty w sklepie to masz te. Nie wrócił po chwili i powiedzieć, że powinny dać wam innego buty, bo już z tego tytułu. Daliśmy wam to, czego płacić.

Jesteś aktualnej sytuacji jest dlatego, że ktoś złamał swoje zasady htaccess. Daliśmy Ci rozwiązania, co jest wliczone w darmowe wsparcie. Ale jeśli chcesz nam wykonana instalacja ponownie - masz do płatnego ponownie. Podobnie jak, gdy przyjdziesz do sklepu ponownie na zakupy masz do płatnego ponownie za to, co chcesz zrobić. Należy pamiętać, że usługi instalacji, który zapłacił wcześniej (i które już zużyte), oznacza, że zrobiliśmy jednej instalacji co vBET funkcjonalne na forum. To nie oznacza, że w życiu musimy rozwiązać wszystkie problemy. Jak napisałem wcześniej sprawdzamy, co się dzieje po stronie klienta, gdy jakiś błąd jest zaangażowany lub przypuszczamy, że jest. W twoim przypadku już się zdiagnozować -. Htaccess i tak już się rozwiązanie. Proszę używać rozwiązanie, które daliśmy wam lub kupić instalacji / aktualizacji serwisu, jeśli chcesz nam zrobić to za Ciebie. Będziemy Cię na każdym kroku, czy będziesz miał problemów. Tylko proszę, które krok instrukcji nie rozumiesz:)




Kod ten Dałeś nam rozbił się na forum. Jest to część problemu ma powodu, dlaczego nie można naprawić.

To nie jest prawda - właśnie sprawdziłem plik i nie ma tej zmiany - masz oryginalny kod. W ubiegłym ostatniej modyfikacji vbenterprisetranslator_seo.php na serwerze jest od 22 kwietnia. Więc proszę nie złożył fałszywe oświadczenia - nie pomoże nam pomóc sobie.

Proszę daniele instrukcji, które daliśmy wam rozwiązać problem, lub kupić instalacji / ugrade usługi, jeśli chcesz nam zrobić to za Ciebie. Masz nasze pełne poparcie w każdej sprawie trzeba będzie rozwiązanie tej sprawy. Wystarczy powiedzieć, który krok, który nie rozumie, a my chętnie Ci pomóc:)

hotslot
04-05-10, 21:19
Pamiętaj, nie wiem jak to zrobić. Powiedzieli mi to, będę tym, co mi powiedzieć.

hotslot
05-05-10, 02:06
Kiedy ostatni wypłacono instalacji zainstalowany oryginalny kod. Teraz, kiedy wykrył błędy w oryginalnym kodzie "vbenterprisetranslator_seo.php" Myślę, że powinien wrócić i go naprawić. Nie do nas

EDITED.

Ok kolego Ja poślę wam kolejne 30 dolarów, tylko warunek jest dont płacić za to ponownie i obiecuję uczynić wtyczki w Admin CP, gdzie możemy po prostu automatycznej aktualizacji Gdy nowe aktualizacje są dostępne.

vBET
05-05-10, 12:41
Należy pamiętać, że błędy w oprogramowaniu są normalne rzeczy. vBET ma bardzo mało błędów, które są korygowane bardzo szybko. Możesz zobaczyć na oprogramowanie chcesz na całym świecie, a zobaczysz, że są one usuwanie błędów z poprzedniej wersji. I vBET ma bardzo niskie błędów po prostu zobaczyć tutaj: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-bug-reporting/ - to zaledwie 6 błędów i całej historii vBET4.x całej historii - niektóre są już poprawione w ciągu ostatnich wydania. I wszystkie są niewielkie. Nie było poważnych lub krytycznych nikt nigdy. vBET to oprogramowanie z bardzo dobrej jakości.

Dla błąd opisać daliśmy szybkie poprawki, które oczywiście zostaną uwzględnione w następnym wydaniu.

Nie możemy dać żadnej obietnicy w zakresie przyszłych aktualizacji z bardzo prostego powodu - vBET zależy od BB. Nie możemy zagwarantować, co BB zrobi w przyszłości. Również w przypadku korzystania z innych modów (np. vBSEO) jesteśmy również nie odpowiada i nie może być odpowiedzialny za swój kod. To jest jak idziesz do sklepu i powiedzieć: ". Będzie kupić ten buty jeśli obiecasz mi, że każdy buty, które zawsze będę nosić tej marki będzie pasował mi dobrze i dobrze wyglądać z innymi ubrania, które zawsze będę nosić I także chcą, aby w przypadku, jeśli ktoś użyje moje buty, połamał go, a następnie będzie go naprawić za darmo dla życia. ". Nie jestem pewien, że sobie nawet sprawy, co pan prosił. Należy pamiętać, że po prostu niemożliwe, aby dać takiej gwarancji.

BB nie obsługuje czegoś takiego jak automatycznej aktualizacji - nie mod daje, że i my też nie może. I naprawdę nie wiem dlaczego prosili nas o tym.

Należy pamiętać, że naszym celem jest nie brać pieniądze od klientów, po raz kolejny, ale aby zachęcić klientów do aktualizacji siebie, które są bardzo dobrze opisane i na co dajemy naszym internetowym pomoc w przypadku problemów. Wystarczy zobaczyć nasz pierwszy odpowiedź - daliśmy wam rozwiązanie. Nie ukrywać wiedzy tajemnej. Dajemy naszym klientom wszystkich niezbędnych informacji, odpowiedzieć na ich pytania i pomóc w przypadku problemów. Ponadto dokonaliśmy wszelkich starań, aby instalacji, aktualizacji i integracji tak proste, jak to jest możliwe.

VBET instalacja jest banalna (pliki upload + import pliku produktu).
Aktualizacja wygląda samo jak instalacja i tylko od czasu do czasu prosimy o dodatkowe etapy (zawsze ze względu na inny kod modów nie nasze).
Dokonywanie SEO linki pracy jest dobrze opisany i po prostu MUSI zawierać edycji htaccess -. Nie ma innej drogi, ponieważ jest nie na poziomie serwera vBET.
Integracja jest tak łatwe, jak pozwala na zintegrowane mod. vBSEO nie chce być miły dla innych modów i nie mają żadnych haków. Ich rozwiązanie zmusza nas do dokonanej zmianie 2 plików do integracji z vBET. I proszę pamiętać, że szukamy prostsze rozwiązania - już kilka razy zmieniła instrukcje integracji by było bezpieczniejsze dla forum.

Możesz bezpieczne pieniądze, jeśli tylko spróbować daniele instrukcje i zrobić to sam. Nasze usługi instalacji i aktualizacji są dla ludzi, którzy nie chcą spędzić swój czas na to i wolą płacić. Jeśli wolisz zapłacić dlaczego robisz tak wielkiego dla niego - jest to decyzja zakupu usług lub je sobie o dokładne instrukcje, co robić. Wszystko, czego potrzebujesz jest na tym forum, a jeśli nie odpowiemy na Państwa pytania.

Jeśli nie chcesz to zrobić i chcą płatnego serwisu, prosimy tylko złożyć zamówienie i będziemy dostarczać Państwu nasze usługi na normalnych zasadach. Dostaniesz to, czego płacić.
Ponadto należy pamiętać, że możemy zainstalować można 4.2.2beta wersji, które mają poprawione zauważone błędy, ale nie jest jeszcze dostępny. Więc nie będzie żadnego problemu w obszarach, które były opisane wcześniej (można też po prostu go poprawić samodzielnie za pomocą szybkich poprawek descried na tym forum).

hotslot
05-05-10, 15:47
OK, upewnij się dostać, że "naprawić" pan wspomniał również tam proszę.


powinny być na jego drodze żadnych s

vBET
05-05-10, 16:56
Mamy kilka rzędów dziś. Nikt z adresu e-mail - proszę PM / e-mail jakiej kolejności należy do Ciebie. Może być odpowiedź na mail z potwierdzeniem, id zamówienia, paypal id transakcji, wszystko, co pozwoli nam sprawdzić, czy jeden z tych zamówień jest od Ciebie:)

hotslot
05-05-10, 18:02
PM PRZESYŁAĆ ....

vBET
05-05-10, 22:01
Gotowe. Jak pisałem przed integracją z vBSEO był potrzebny ponownie z powodu vBSEO aktualizacji i ktoś włamał się reguł. Proszę sprawdzić forum i daj nam znać w razie problemu:)

hotslot
06-05-10, 18:00
Moje błędy webmaster mnożą razy 10. Jesteśmy jęczmienia notowana na google jesteśmy nawet problemy z indeksowania witryny.

Zapłaciłem ponad 4000 dolarów dolarów za wszystko, co nigdy nie powinno się zdarzyć. VBSEO i VB.org programistów powiedzieć jej tego programu .. Co tu się dzieje ktoś jest odpowiedzialny

vBET
06-05-10, 20:55
Jakie błędy webmaster? Proszę podać przykłady tych. Nie mogę powiedzieć, co się dzieje, jeśli nie ma wystarczającej ilości informacji.

Ponadto należy pamiętać, że nie jesteśmy odpowiedzialni za innych - pieniądze piszesz o nie wydać na vBET i wspomnieć, że nie mają nic wspólnego ze znalezieniem rozwiązania.
Jeśli jest na vBET strony chętnie Ci pomóc - najpierw trzeba określić, a w tej chwili tak naprawdę nie wiesz co piszą. Proszę podać przykłady swoich błędów webmaster

hotslot
06-05-10, 21:25
Im nie można dołączyć plik csv bezpośrednio z google tutaj ..

To idzie w szczegóły co niewłaściwy. Jeśli chcesz mogę ci dać google webmaster informacji użytkownika narzędzia do logowania itp.

vBET
06-05-10, 23:26
OK - można PM do mnie dostęp szczegóły lub wyślij plik e-mailem. Ale nie musimy wszystkie błędy, to tylko przykłady - które również mogą zawierać tutaj.

vBET
07-05-10, 15:20
Nadal nic z Ciebie ... Czy naprawdę masz jakiekolwiek rzeczywiste błędy Narzędzia dla webmasterów, czy nie? Jeśli tak - proszę podać te więc będziemy mogli sprawdzić, co się dzieje.

hotslot
07-05-10, 17:49
Jestem z powrotem przykro,

e-mail wysłany z logowania.

vBET
07-05-10, 19:07
OK. Byłem tam i co mogę powiedzieć, że nie ma żadnego komunikatu o błędzie, który został wyprodukowany po instalacji vBET została ustalona na naszym serwerze. Większość z tych błędów było foung przez roboty Google, w czasie, kiedy złamał. Htaccess na serwerze, co można sprawdzić samemu według daty.

Należy pamiętać, że Google daje daty błąd został znaleziony i wszystko, co widzisz, jest danych historycznych - większość z tych, już pracuje, co można po prostu sprawdzić, klikając w link pokazany przez Google. Będąc bardziej szczegółowe:
- Błędów HTTP - wszystko to tylko historia, linki działają
- W sitemap - także historii, wszystkie linki działają i daty wynika, że stwierdzono, kiedy forum było crasched
- Nie po - tych z vbet_lang wewnątrz należy historycznych teraz - te zostały spowodowane przez vBET błąd, który jest już poprawiony. Jeśli znajdziesz nową tak (to znaczy z datą po aktualizacji) poinformuj nas o tym. Widzę, że nadal jest jakiś problem z linkami o 20% wewnątrz - Będę dbał o to dziś / jutro.
- Nie znaleziono - to ślepe linki, które są podzielone. To nie ma nic wspólnego z vBET, są to tylko linki z jakąś głupią numery - jeśli będzie wciąż to można zastanowić się, gdzie są te znajdujące się na forum. Również część tych wygląda jak gra ktoś z konfiguracji vBSEO na serwerze i patrząc na daty można powiedzieć, że jest bardzo prawdopodobne. Tak więc najprawdopodobniej Google był zaindeksowaniem, kiedy trzeba było innej konfiguracji vBSEO wzorów linków (to dlatego są te wszystkie / liczba / liczba tytuł linki). Nie mogę być tego pewien, ale jestem pewien, że nie ma nic wspólnego z vBET - te nie są tłumaczone linki.
- Poprawiono nieosiągalny - tylko historia, kiedy forum zostało przerwane (3dr maja wszędzie) - linki działają.

Zakładając, że: po aktualizacji napisałeś, że liczba błędów Webmaster Tools wzrosła 10 razy, ale nie ma jednego błędu z datą po aktualizacji ...
Też coś ponad 95% błędów jest historii i linki są tam pracujących. Tylko błędy Nie po części została spowodowana przez błąd vBET - większość z nich nie powinno się zdarzyć już. 1 problem nadal istnieje, a my zadbamy o to.

Proszę nauczyć się korzystać z narzędzi dla webmasterów i utrzymać uwagę czego szukasz na - prawdziwej lub historia. To może bezpieczne Ci dużo hart bitów;) Tylko patrząc na daty błąd, który pokazuje czas swoim forum złamane i klikając link w celu sprawdzenia stanu faktycznego, można sprawdzić, czy nie jest już prawdziwych i było to spowodowane swoim forum konfiguracji źle (co jest już poprawione).

Należy pamiętać, że historyczne błędy znikną od czasu do czasu w Narzędzia dla webmasterów i bardziej aktualne pojawi się, jeśli takie będą istnieje.

Czy mają Państwo jakieś pytania na temat aktualnego stanu? Lub potrzebujesz więcej wyjaśnień? :)

hotslot
07-05-10, 22:23
1 problem nadal istnieje, a my zadbamy o to.

Dziękujemy za wielkie dzieło. Kiedy możemy spodziewać się tego robić?

vBET
08-05-10, 03:14
Stało się już.

To jest link, który nie działa przed:% http://www.hotslot.org/ga/tags/cleopatra 's 20gold 20slot.htm%

Powodem było to, że po URL przekierowania zaczerpnięte z "rediredted" parametr został zmieniony i nie pasował do tego co było oczekiwane przez vBSEO. Należy pamiętać, że musiałem zmienić sposób określania rzeczywistego związku po przekierowania - to tylko 1 linia, ale znacząca. Teraz po prostu wyciąć kod języka z linku zamiast zastąpić go przez wartość z "przekierowane" parametrów.

Zrobiłem testy na forum i wydaje się, działa dobrze już teraz. Jeszcze proszę się niektóre testy z tłumaczone linki i monitorowania błędów Webmaster Tools na chwilę. W przypadku jakichkolwiek kwestii proszę po prostu napisz - chętnie pomożemy.

Również przypadku zmiany nie będą miały żadnych nieoczekiwanych zachowań, będzie ona zawarta w przyszłych wersjach - ale do tego musimy najpierw sprawdzić, czy inne serwery zachowują się tak samo w tej dziedzinie.

hotslot
08-05-10, 18:55
Dziękuję Michał,

Czy jakieś zalecenia, w jaki sposób mogę dostać z powrotem stronie internetowej w wyszukiwarkach? Nadal istnieje, ale stracił ogromną wartość z przestojów. Co struktury linków vbseo używasz?

pozdrawiam

hotslot
08-05-10, 20:56
Jesteśmy nadal otrzymuje mnóstwo błędów, które są nadal aktualne jednak.

http://www.hotslot.org/ar/media/tag/slot
http://www.hotslot.org/ar/media/u2-slotfan

Wszystkie vBET konwersji sekcji mediów wracają złe.

Także tam, gdzie są te pochodzące z?

hotslot.org/366023421

vBET
08-05-10, 22:02
Jesteśmy nadal otrzymuje mnóstwo błędów, które są nadal aktualne jednak.

http://www.hotslot.org/ar/media/tag/slot
http://www.hotslot.org/ar/media/u2-slotfan

Wszystkie vBET konwersji sekcji mediów wracają złe.

Także tam, gdzie są te pochodzące z?

hotslot.org/366023421

2 pierwsze: to nie jest vBET winy - te linki nie działają w oryginale - nie mogą pracować w tłumaczeniu. Znajdź, gdzie na forum są generowane fałszywe linki do mediów i usunąć te.

Ostatni nie ma nic wspólnego z vBET - nie ma kodu języka. Należy pamiętać, że jesteśmy vBET wsparcie - zwróć się do nas tylko o vBET związanych rzeczy. Oczywiście, jeśli nie jesteś pewien - zapytaj;)

hotslot
09-05-10, 18:55
Warning: require_once (/ home / content / h / o / t / hotslot / html / includes / vbenterprisetranslator_functions_vbseo.php) [function.include]: failed to open stream: Nie ma takiego pliku ani katalogu in / home / content / h / o / t / hotslot / html / vbenterprisetranslator_seo.php on line 55


Fatal error: require_once () [function.include]: Failed opening required '/ home / content / h / o / t / hotslot / html / includes / vbenterprisetranslator_functions_vbseo.php' (include_path ='.:/ usr/local/php5 / lib / php ') in / home / content / h / o / t / hotslot / html / vbenterprisetranslator_seo.php on line 55


Forum rozbił się ponownie.

vBET
09-05-10, 19:49
Nie masz żadnych vBET plików, które powinny być w tym katalogu. Ktoś usunął go i złamał swoim forum.

Proszę przesłać do serwera FTP pliki z vBET pakietu. Także, jeśli nie usunęło tych i nie wiem kto to był, to będzie mądre, aby zmienić hasła do FTP. Pliki te nie znikają w magiczny sposób ... Jeśli wiesz, kto to był - także byłoby mądre, aby ograniczyć jego dostęp ...

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Multilingual community supported by vBET Translator 4.10.1