PDA

Zobacz pełną wersję: Wsparcie dla vBadvanced CMPS



Hangman
21-12-09, 11:21
Witaj, byłoby wspaniale, gdyby CMPS vBadvanced będą obsługiwane. Portal znajduje się na index.php, I zmienić język tu, potem ziemi Strona główna Forum (w moim forum.php). Więc biorę stronie portalu do tłumaczenia. Dzięki i uważa, Hangman

vBET
22-12-09, 00:14
Witam,

planujemy wsparcie najbardziej popularnych modów, które wymagają szczególnej integracji. W tej chwili mamy dużo pracy na 3.3.0 wersji. Po tym zrobiliśmy integracji z vBulletin 4.0 i wtedy zrobimy naszą uwagę na innych modów.

Nadal jesteśmy gotowi przez cały czas wspierać autorów mod, który chciałby się integracje się, odpowiadając im, który potrzebny jest kod i gdzie należy umieścić.

jaryx
12-01-10, 18:40
W jaki sposób można zrobić, aby był parsowany langtitle na stronach vbcmps.

ps.
To jest kontynuacja wątku poruszonego w tym temacie: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/pl/troubleshooting/194-mod-co%C5%9B-dzia%C5%82a-nie-richtik.html

vBET
13-01-10, 23:33
Cieszę się, że chcesz kontynować to w tym miejscu :)

Ogólnie trzeba znaleźć miejsce w którym mod ustawia wartości dla tytuów, które potem wyświetla, a potem dodać tam poniższy kawałek kodu (czasem trzeba go jeszcze zmodyfikować - tutaj chętnie pomogę jak ktoś przedstawi już zanużony kod). Wpisanie dodatkowego kodu bezpośrednio w kod moda jest najprostsze, choć nie koniecznie najlepsze.

Przykładowy kod do zamieszczenia (trzeba zmienić nazwę zmiennej reprezentującej tytuł $title):


if (strpos($title, '[/langtitle]')) {
require_once(DIR. '/includes/vbenterprisetranslator_functions_bbcode.php');
$title = vbet_parseTitle($title);
}


Jak pisałem moze byc potrzeba drobnej zmiany Tego Kodu - w przypadku jeśli do Tytuł żart potem przycinany, ale mogę pokazać na Tylko widząc Kod w ktory trzeba się zanużyć.

jaryx
19-01-10, 06:50
Zrobiłem :D

Tak jak pisałeś trzeba było trochę zmodyfikować kod.

Wyrażenie $title trzeba było zamienić na $thread[title]

W linijce 253 w pliku recentthreads.php (forum root/modules/) dodałem następujący kod:



// Langtitle
if (strpos($thread['title'], '[/langtitle]')) {
require_once(DIR. '/includes/vbenterprisetranslator_functions_bbcode.php');
$thread['title'] = vbet_parseTitle($thread['title']);
}



Do prawie wszystko. : cool:

Mam jeszcze jeden mały problem z tym. : p
Jeżeli bd moim English forum w "Ostatnie tematy" znajduje SIĘ Temat napisany po rosyjsku, aby zmieniając język km rosyjski pojawia mi sie Pusta biała strona. (Pozostale języki działają Bez zarzutu.)

vBET
19-01-10, 20:34
Mam jeszcze jeden mały problem z tym. :p
Jeżeli na moim polskim forum w "Ostatnie tematy" znajduje się temat napisany po rosyjsku, to zmieniając język na rosyjski pojawia mi się pusta biała strona. (Pozostałe języki działają bez zarzutu.)
A czy pojawia się jakaś informacja w logach serwera? Podeślij proszę dokładny link do strony z "Ostatnimi tematami" i napisz na co dokładnie kliknąć, żeby zobaczyć tą białą stronę.

jaryx
19-01-10, 21:34
A czy pojawia się jakaś informacja w logach serwera? Podeślij proszę dokładny link do strony z "Ostatnimi tematami" i napisz na co dokładnie kliknąć, żeby zobaczyć tą białą stronę.
Okazało się, że biała strona pojawia się tylko na moim FireFox ;) Ciasteczka....

Ale i tak mam problem.

Po dodaniu kodu przed nazwą już nie pojawia mi się napis [langtitle =
Niestety jak zmienię język, to tematy napisane w języku obcym nie są tłumaczone i są ciągle po polsku.
Temat w oryginale napisany po rosyjsku: "возьмите в лигу" zarówno w polskim języku, rosyjskim i każdym innym na stronie vbcmps wyświetla się jako: "Weź w lidze"


http://fifa.pes.com.pl/

Rozwiązany. Aż głupio się przyznać, ale używam vB optymalizacji i chyba po prostu pamięci podręcznej się nie odświeżał i dlatego te problemy.

Dziękuję za drugie rozwiązanie. :)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vB Enterprise Translator 4.10.1