PDA

Zobacz pełną wersję: vbOptimise



tavenger5
16-11-10, 16:27
Jestem niestety nadal występują problemy z wykorzystaniem vbOptimise i vBET razem. Jeśli mogę włączyć gości cache, który buforuje wszystkie strony dla gości w memcache, strony vBET tracą CSS i nie należy tłumaczyć poprawnie.

Jakieś pomysły?

kamilkurczak
17-11-10, 09:49
i kiedy vBotpimise jest wyłączony - gość stylu cache jest Bóg działa czy nie? Chciałbym to sprawdzić. chciałbym sprawdzić źródło strony.

moman
17-11-10, 15:48
Jestem niestety nadal występują problemy z wykorzystaniem vbOptimise i vBET razem. Jeśli mogę włączyć gości cache, który buforuje wszystkie strony dla gości w memcache, strony vBET tracą CSS i nie należy tłumaczyć poprawnie.

Jakieś pomysły?
memcache nie jest przeznaczone do pamięci podręcznej dużej ilości danych (> 1Mb domyślnie). Może to, co jest przyczyną problemu?

Używam vBET, vBoptimise, Memcache i APC na moim serwerze bez żadnych problemów, ale używam starszej wersji vBET, który nie ma gości z pliku pamięci podręcznej.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vBET Translator 4.10.1