PDA

Zobacz pełną wersję: Problemy z google sitemap



Simon Lloyd
08-11-10, 11:41
Hi im nadal występują problemy z mapy google strony, dołączony jest ostrzeżenie i poniżej (z wyjątkiem sitemaps że Google X) jest to wyciąg z jednym z sitemaps, które pokazują, ostrzeżenie
Ponownie 5 listopada 2010
Mapa strony błędów i ostrzeżeń

Szczegóły Stan linii
- Nie adresy URL, po
Podczas testowania próbki adresów URL z Twojej mapy witryny wykryliśmy, że niektóre adresy przekierowują do innych lokalizacji. Zalecamy, aby Mapa strony zawierające adresy URL punktu do miejsca docelowego (stron docelowych przekierowania) zamiast przekierowania do innego adresu URL. Błąd HTTP: 302
URL: 2003 диаграммы не отображаются должным образом в 2007 году - Кодекс клетке Форум
Problem wykryty: 7 listopada 2010 możesz pomóc?

Z jakiegoś dziwnego powodu nie mogę wgrać 7KB pliku tekstowego, jeśli skontaktować dam ci go pobrać!

kamilkurczak
08-11-10, 13:31
ok więc proszę wysłać do mnie PM z tego linku. Dzięki

Simon Lloyd
08-11-10, 13:35
PM wysłał:)

kamilkurczak
08-11-10, 13:44
ok będzie to sprawdzić
EDITED
Będzie przenieść go na forum integracji

kamilkurczak
09-11-10, 12:35
Witam,
I sprawdzone linki z pliku i prowadzą do istotnych tematów prawidłowo.
Może to był chwilowy brak połączenia z google i strony nie buforowane. Te linki działają teraz tak nie mam nic do wyboru.
Jeśli znajdziesz się teraz url z tym problemem. Proszę pisać tutaj o tym.
Dzięki

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vB Enterprise Translator 4.10.1