PDA

Zobacz pełną wersję: Facebook Jak Przycisk



Snake
30-10-10, 16:03
Dodałem Facebook, takich jak przycisk na mojej stronie.

To działa dobrze z wyjątkiem, gdy i jak przetłumaczone na stronę.

Url, który wyświetla na mój profil na Facebooku jest zawsze url angielska strona (domyślny język forum)

Jak można uczynić pracę przycisk przetłumaczonych stron.

Oto szczegóły mod, Facebook "jak" Przycisk Vbulletin - vBulletin SEO Forum (http://www.vbseo.com/f2/facebook-like-button-vbulletin-42695/index2.html # post266022)

vBET
01-11-10, 17:20
To, co widzę jest iframe nie przycisku. Proszę opisać dokładnie jak to działa, jak to jest przedstawione na forum (podać URL, pod którym możemy oglądać na forum i powiedz, który z nich jest).

Snake
01-11-10, 17:23
lol, iframe ładuje jak przycisk, gdzieś ty był w 2010 roku, nie wiesz co to jest facebook jak przycisk?

W każdym razie, co nie dodać na ciebie do badań lub vBET, trwa 2 sekundy, a wielu użytkowników korzysta z niej.

vBET
01-11-10, 17:52
Należy pamiętać, że mój czas spędzony w 2010 roku jest moja osobista sprawa. Jeśli oczekujesz pomocy proponuję odpowiedzieć na pytania zamiast pisać zdania, które daje nic za wydawanie i mogą być traktowane jako obraźliwe. Nie jesteśmy zainteresowani tym, co Twoim zdaniem powinny być znane przez wszystkich ludzi na świecie (w tym prosimy użytkowników Area - masz tam Off Topic sub forum), ale pomaga. A do tego potrzebujemy odpowiedzi.

Należy pamiętać, że nie należy instalować każdy mod, który jest używany przez każdego z naszych klientów. Prosimy o odpowiedź na pytania, tak abyśmy byli w stanie przeanalizować problem i pomóc:)

Snake
01-11-10, 18:01
Proszę opisać dokładnie jak to działa

Kod i związane, dodaje facebook jak przycisk do stron vbulletin forum, po kliknięciu pokazuje podoba Ci się strony czas i także pokazuje na swoim profilu Facebook.


To działa dobrze z wyjątkiem, gdy i jak przetłumaczone na stronę.

Url, który wyświetla na mój profil na Facebooku jest zawsze url angielska strona (domyślny język forum)

vBET
02-11-10, 13:17
podać URL, pod którym możemy oglądać na forum i powiedz, który z nich jest

Ja pozwolę sobie go zobaczyć i lepiej zrozumieć. Również linki, jakie zmiany, co nie w trakcie tłumaczenia itp. Teraz nie jestem w stanie określić, co dokładnie się dzieje. Prosimy o podanie danych zapytał:)

Snake
02-11-10, 13:19
Sok komputera - Forum - Free Pomoc PC, IT Support i naprawy (http://www.computer-juice.com/forums/)

Musisz być członkiem i zalogować

vBET
02-11-10, 13:22
Proszę PM mi dostęp szczegóły konta test, który pozwoli mi zobaczyć (nie tworzenia fałszywych kont na forum klientów). Jestem na forum już teraz więc będę w stanie sprawdzić to szybko:)

vBET
02-11-10, 13:48
OK, więc jestem tam. Ale nadal nie napisał co mam szukać ...

Po raz kolejny proszę powiedzieć ", który z nich jest" - przycisk, który mówimy? Co należy szukać nie swoim forum? Daj mi jakiś tekst, lub opisać obraz ... Teraz widzę, przycisk do oddania i wyszukiwania ...

Snake
02-11-10, 13:57
Facebook jak przycisk w środku ekranu.

http://socialmediaseo.net/wp-content/uploads/2010/07/facebook-like-button.jpg

vBET
02-11-10, 14:55
Nie widzę nic takiego ... Może to generuje coś innego w zależności od kraju użytkownika. W środku (między wyszukiwania Google i przycisk darowizny) widzę obraz z tekstem "I tak" w języku polskim. Należy powiedzieć to to lub coś innego. Jeśli coś innego - proszę mi dać zrzut ekranu z pełną forum i miejscu, gdzie to jest. Nie widzę Thung do obrazu ...

Snake
02-11-10, 14:57
Tak, to jest facebook jak przycisk.

Po kliknięciu go lubi stronie forum na swoim profilu Facebook.

Tylko, że zawsze lubi angielski nie wersji przetłumaczonej URL.

vBET
02-11-10, 15:10
Jak widzę facebook reaguje na ustawienia języka przeglądarki - widzę to w języku polskim. Również po kliknięciu widzę formularz logowania w języku polskim. Więc czy naprawdę potrzebujesz integracji tutaj? ...

Jeśli chcesz umieścić tam wartości języka, to najpierw należy sprawdzić, co jest nazwą atrybutu dla kodu języka używanego w Facebook. Również oni używają tych samych kodów językowych. Jeśli tak, to po prostu w szablonie, dodane iframe iframe zmienić wartość atrybutu src i tam dodać kod języka. Wartość jest przechowywana przez vBET w $ _REQUEST ['language'] - na szablon należy użyć $ _REQUEST [język].

Ponadto należy pamiętać, że zawartość iframe nie jest traktowane jako część strony przez roboty Google. Do roboty na każdym iframe jest osobna strona - każdy może być oddzielnie indeksowane. Więc indeksowanie robotów strony nie biorą pod uwagę zawartość w iframe - jest traktowany jako link.

Proszę powiedzieć czy pomógł.

Snake
02-11-10, 15:27
Nie rozumiesz. Czy masz konto w serwisie Facebook? Nie mam pojęcia, co to ma do czynienia z robots.txt i Google. Jest to facebook jak przycisk, niż po naciśnięciu pokazuje jak swoją stronę na strony Facebook, więc znajomych kliknij go i dostać ruchu facebook.

Pozwólcie, że wyjaśnię lepiej;

I kliknij przycisk jak na hiszpański (es)



W moim facebook link do wersji angielskiej (en)


vBET
04-11-10, 19:31
Tak - I nie rozumie. Wszystko widziałem stronę logowania Facebook, który został już w języku polskim i myślałem, że masz na myśli tego tłumaczenia. Jak widzę chcesz Facebook, aby zobaczyć link do przetłumaczonych stron. Proszę dać mi chwilę będę jeszcze raz na ten zawiera iframe.

vBET
04-11-10, 19:49
OK, więc - trzeba zmienić ten kod (z nici vBSEO):

$facebook_liked_url = $_SERVER['VBSEO_URI'];
do tego (nie testowane):


require_once(DIR. '/includes/vbenterprisetranslator_functions_url_tracking.php');
$facebook_liked_url = $_REQUEST['language'] ? vbet_createURLForAddressNoChecks($_REQUEST['language'], $_SERVER['VBSEO_URI']) : $_SERVER['VBSEO_URI'];

Proszę powiedzieć, czy to pomoże:)

Snake
14-02-11, 22:52
Zrobiłem, że zmiany, ale kiedy i jak transted url to pokazać na mojej stronie facebook jak:

Dave lubi http://www.facebook.com/forums/da/ na facebook.com.

Jest to całkowicie błędne.

Dzięki.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vB Enterprise Translator 4.10.1