Важно: Оваа страница е користење на колачиња (cookies). Со користење на овој веб-сајт без исклучување на колачиња во прелистувачот, значи дека се согласувате за негово користење.
Купи сега! Карактеристики Превземања

Заработи со нас!

Ако сакате да почнете да заработуваат пари со vBET приклучат на Affiliate програмата.
Резултати 1 да 6 на 6

Тема: Сите реклами исчезне, потребна помош:)

  1. #1
    Помлад Член
    Зачленет
    Јануари 2010
    Мислења
    15

    Cool Сите реклами исчезне, потребна помош:)

    Јас инсталирав најновата верзија 2.4.1 во мојот тест сајт. Имав малку проблеми со поставување на знамиња и конечно тие се појави подолу или на дното од подолу статистика лента реклама.

    Преведувачки избор и работата беше фантастична, а потоа одеднаш на рекламата и знамиња исчезна.

    Јас со посебни потреби на производот, ништо не се случи, се уште недостасува реклама. Тогаш uninstaled на производот, сè уште ништо не се случи, без реклама. Јас ги отстрани сите датотеки што се однесуваат на производот. Сега имам АД назад.

    Сите предлози ќе биде многу ценети.

    Благодарам,
    Мет Olieman
    mycockpit.org

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET персонал) vBET's Avatar
    Зачленет
    Октомври 2009
    Мислења
    3,037

    Default

    Многу чудно, но ако сте имале уште проблем со реклами по vBET е оневозможен тоа значи дека тоа не е vBET грешка (МО не прави ништо, кога тоа е оневозможено - мрежата! Се грижи за тоа.) Особено што тоа беше работа на почетокот и само застана некое време (како што разбрав).

    Може да ви закачувам? Ве молиме инсталирајте vBET повторно и да се каже не се случи повторно?

    Тоа може да биде некој привремен проблем со AdSense.

  3. #3
    Помлад Член
    Зачленет
    Јануари 2010
    Мислења
    15

    Default

    Тоа е она што мислев дека е премногу. Не прави било која смисла, затоа прашав. Ќе се направи инсталирате утре (моето време). Јас ќе те оставам да знаете што се случува.

    Благодарам,
    Мет Olieman
    mycockpit.org

  4. #4
    Michał Podbielski (vBET персонал) vBET's Avatar
    Зачленет
    Октомври 2009
    Мислења
    3,037

    Default

    Велики

  5. #5
    Помлад Член
    Зачленет
    Јануари 2010
    Мислења
    15

    Default

    Добри вести, инсталацијата одеше добро и беспрекорно. Досега по околу еден час на тестирање, без губење на АД

    Мразам овој дел .... НО,

    1. Јас забележав тоа е сосема бавно, брзо и не како на овој сајт. Мислев дека тоа е надградба функција

    2. Јас не се најдат некои аномалии во форумот категории, јас тестирани со IE8 и Хром. И двете имаат различни аномалии.

    3. Дали статистика лента копчето достапна само во vBET 3.3.?

    Ве молиме слободно да се погледне на тест сајт MyCockpit.org - Галерија Дома

    Ако сакате да се копа подлабоко, дозволете ми да знам преку е-маил, исто така, ќе ми биде драго да бета тест vBET 3.3. на мојот тест сајт.

  6. #6
    Michał Podbielski (vBET персонал) vBET's Avatar
    Зачленет
    Октомври 2009
    Мислења
    3,037

    Default

    1. Бесплатна верзија е побавно. vBET 3.x се плаќа и тоа е повеќе оптимизиран.
    2. Ве молиме отворете нова тема за ова и се опише тоа повеќе
    3. Ако мислиш паѓачкото мени со знамиња - тогаш да.

    Ве молиме имајте во предвид дека vBET 3.3.0 нема да биде подготвен за vB4. Платена верзија на vBET ќе биде подготвен за vB4 во март.

Тагови за оваа тема

Правила на пишување

  • Можете може да не да отвораш нови теми
  • Можете може да не да испраќате мислења
  • Можете може да не да вршите прикачувања
  • Можете може да не ги уредувате своите мислења
  •