Важно: Оваа страница е користење на колачиња (cookies). Со користење на овој веб-сајт без исклучување на колачиња во прелистувачот, значи дека се согласувате за негово користење.
Купи сега! Карактеристики Превземања

Заработи со нас!

Ако сакате да почнете да заработуваат пари со vBET приклучат на Affiliate програмата.
Страница 2 на 2 FirstПрво 12
Резултати 11 да 16 на 16

Тема: 404 во верзија 3.4.1

  1. #11
    Пензионираниот;)
    Зачленет
    Август 2011
    Мислења
    441

    Default

    Лична порака Испрати

  2. #12
    Michał Podbielski (vBET персонал) vBET's Avatar
    Зачленет
    Октомври 2009
    Мислења
    3,037

    Default

    Јас само ќе го прочитаат целата работа и да ви даде поддршка во неколку минути.

  3. #13

    Default

    нејзините реши

  4. #14
    Michał Podbielski (vBET персонал) vBET's Avatar
    Зачленет
    Октомври 2009
    Мислења
    3,037

    Default

    Извинете, но јас не сум во состојба да се утврди што е прашањето. Еве неколку работи почна и оваа тема е во хаос веќе ... Ве молиме отворете нова тема за секој сеуште постојат прашање и копија пораки од тука (само Copy, paste). Жалам за проблеми - Радек не знаат нашите управување со политика - едно прашање во една нишка, па тоа е наша грешка, но сепак ние треба да го исчисти во спротивно ќе се најлошото. Сега имам впечаток како секој пост е за нешто друго (404, vbadvanced, грчки букви во URL-то, имала бубачка) и не можам да се утврди статусот на било кое прашање. Навистина - не знам каква помош ви е потребна сега ...

    Оваа тема во насловот има 404 грешки и како јас ги разбирам дека е решен. Ако сеуште имаш 404 прашањето пишете тука, ако е решен - Ве молиме потврдете. За други прашања - ве молиме отворете други теми (1 Тема на прашање). Имам нов хардвер сега (имам лаптоп несреќа па Радек беше сам на форумот последните денови), па ќе можам да ви помогне да брза тоа време. Само немојте да она што го побара - софтвер со отворен нова тема за секое прашање, па ќе бидеме во можност да го управуваат и да се врати ако е потребно (како сега) да целото прашање историја.

  5. #15

    Default

    реков своите решени. Од друга поддршка Му дадов пристап до тест форумот и реши тоа. r.dziadusz треба да ги означиле решено.

  6. #16
    Michał Podbielski (vBET персонал) vBET's Avatar
    Зачленет
    Октомври 2009
    Мислења
    3,037

    Default

    Велики - Ви благодариме за потврда Јас сум тоа означување сега. Во случај на други / идни прашања - ве молиме отворете нова тема за секој од нив

Страница 2 на 2 FirstПрво 12

Тагови за оваа тема

Правила на пишување

  • Можете може да не да отвораш нови теми
  • Можете може да не да испраќате мислења
  • Можете може да не да вршите прикачувања
  • Можете може да не ги уредувате своите мислења
  •