Svarīgs: Šī lapa izmanto cookies (cookies). Izmantojot šo mājas lapu, neizslēdzot sīkdatnes pārlūku, nozīmē, ka jūs piekrītat, izmantojot to.
Pirkt Tagad! Features Lejupielādes

Nopelni kopā ar mums!

Ja jūs vēlaties sākt pelnīt naudu ar vBET pievienoties, lai Filiāļu programmu.
Rezultāti 1 līdz 8 gada 8

Thread: vBSEO un VB Tulkotājs Uzņēmējdarbība

  1. #1
    Jauniņais
    Pievienošanās datums
    Aug 2010
    Atbildes
    3

    Default vBSEO un VB Tulkotājs Uzņēmējdarbība

    Hi!

    Man ir problēma ar iestatījumu draudzīgas saites vB Enterprise Translator 2.4.3

    Man ir, tāpēc es noteikti vBSEO:
    Link Tips VBSEO_URI
    Tulkošanas saites veids reat URL SEO Saskaņā ar saiti vienprātība (ti, "/ lv / adrese ')

    Es pievienotas. Htaccess
    Code:
    #rules for SEO translation links without vbSEO
    
    RewriteEngine On
    
    RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|sq|ca|et|tl|gl|hi|id|lv|lt|mt|sl|uk|vi|cy|yi)/archive/index.php/(.*)?$ archive/index.php?/$2&language=$1 [L,QSA]
    RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|sq|ca|et|tl|gl|hi|id|lv|lt|mt|sl|uk|vi|cy|yi)/$ index.php?language=$1 [L,QSA]
    RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|sq|ca|et|tl|gl|hi|id|lv|lt|mt|sl|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ $2?language=$1 [L,QSA]
    
    #************************************************************-
    #Rules for SEO translation links with vbSEO (have to be included before all rules to vbseo.php)
    #RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|sq|ca|et|tl|gl|hi|id|lv|lt|mt|sl|uk|vi|cy|yi)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/ [L,QSA]
    #RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|sq|ca|et|tl|gl|hi|id|lv|lt|mt|sl|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/$2 [L,QSA]
    
    #RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|vbseo_sitemap/|cron)
    #RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]
    Viens ieraksts un pēc tam, piemēram, angļu priekšu domena.pl / padome / en / Diemžēl, izrādās lapu ar informāciju, ka ar norādīto ID forumā netika atrasts, vīns ir uz pusi dažu novirzīt.

    Es vēlos piebilst, ka, protams, bez izmaiņām draudzīgas saites, darbojas lieliski.

    Varbūt kādam ir līdzīga problēma, vai zina, ko es esmu dara nepareizi.

    Ar cieņu,
    Rafal
    Pēdējo reizi pitu120; 10-08-10 pie 01:32.

  2. #2
    vBulletin Enterprise Translator (vBET) personāla
    Pievienošanās datums
    Maijs 2010
    Atbildes
    1,000

    Default

    Pārcelts uz Bezmaksas versija vBET2.4.x.

    Kā es redzu, jums ir vBSEO, bet paskatieties uz savu. Htaccess. Tagad jums ir noteikumi par vBET bez vBSEO, bet jums ir jābūt noteikumiem attiecībā vBET ar vBSEO.

    Tātad, vienkārši Uncomment noteikumi vBSEO un bez vBSEO komentēt noteikumus vBET.

  3. #3
    Jauniņais
    Pievienošanās datums
    Aug 2010
    Atbildes
    3

    Default

    Es pievienotas. Htaccess tikai noteikumus vBSEO.
    # Noteikumi par SEO tulkošanas saites ar vbSEO (ir jāiekļauj pirms visi noteikumi, lai vbseo.php)
    RewriteRule vbenterprisetranslator_seo.php vbet_lang =? $ 1 & novirzīts = / [L, QSA]
    RewriteRule vbenterprisetranslator_seo.php vbet_lang =? $ 1 & novirzīts = / $ 2 [L, QSA]

    RewriteCond% {REQUEST_URI}! (AdminCP / | modcp / | vbseo_sitemap / | cron)
    RewriteRule ^ ((arhīva /)?(.* \\ php (/.*)?))$. Vbenterprisetranslator_seo.php [L, QSA]
    Pēc ieceļošanas domena.pl / padome / fr / piemēram, ziņu Invalid norādīto forumā. Ja jūs pēc derīga saiti, lūdzu, informējiet administratoru.

    VBSEO apstrādā kā struktūrvienība un nevar atrast.

    @ Rediģēt.
    Noteikumi ievietota failu, kas nav panelī vBSEO.
    Pēdējo reizi pitu120; 10-08-10 pie 12:32.

  4. #4
    vBulletin Enterprise Translator (vBET) personāla
    Pievienošanās datums
    Maijs 2010
    Atbildes
    1,000

    Default

    Jūs varat ielīmējiet šeit jūsu visu. htaccess failu?

  5. #5
    Jauniņais
    Pievienošanās datums
    Aug 2010
    Atbildes
    3

    Default

    Jau labi. Man slikti varu.
    Pēdējo reizi pitu120; 10-08-10 pie 23:04.

  6. #6
    vBulletin Enterprise Translator (vBET) personāla
    Pievienošanās datums
    Maijs 2010
    Atbildes
    1,000

    Default

    Kā es domāju. Ok paldies par apstiprinājumu

  7. #7
    Jauniņais
    Pievienošanās datums
    Sep 2010
    Atbildes
    3

    Default problēma

    Man ir dažas problēmas .. al saite strādāt, bet ne indeksa lapā


    forum.com / idlanguage /

    tas ir mans. htaccess



    RewriteRule vbenterprisetranslator_seo.php vbet_lang =? $ 1 & novirzīts = / [L, QSA]
    RewriteRule vbenterprisetranslator_seo.php vbet_lang =? $ 1 & novirzīts = / $ 2 [L, QSA]

    RewriteCond% {REQUEST_URI}! (AdminCP / | modcp / | vbseo_sitemap / | cron)
    RewriteRule ^ ((arhīva /)?(.* \\ php (/.*)?))$. Vbenterprisetranslator_seo.php [L, QSA]

    RewriteRule ^ ((urllist | sitemap_) .* \\ (xml |..? Txt) (\\ GZ))? $ Vbseo_sitemap / vbseo_getsitemap.php sitemap = $ 1 [L]

    RewriteCond% {REQUEST_URI}! (AdminCP / | modcp / | cron | vbseo_sitemap)
    # RewriteRule ^ ((arhīva /)?(.* \\ php (/.*)?))$. Vbseo.php [L, QSA]

    RewriteCond% {REQUEST_FILENAME}-f!
    RewriteCond% {REQUEST_FILENAME}!-D
    RewriteCond% {REQUEST_FILENAME} ^! (AdminCP | modcp | clientscript | cpstyles | fusion | attēli) /
    RewriteRule ^(.+)$ vbseo.php [L, QSA]

  8. #8
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Pievienošanās datums
    Oktobris 2009
    Atbildes
    3,037

    Default

    Kāds ir jūsu forums URL? Vai tas satur forums direktorijā ir? Ja jā - lūdzu, ņemiet vērā, ka jārediģē noteikumi un pievienot foruma direktorija tur (sk. aprakstu par htaccess noteikumos.).

Tags par šo Thread

Posting atļaujas

  • Jūs nedrīkst Publicēt jaunu pavedieni
  • Jūs nedrīkst post atbildes
  • Jūs nedrīkst pasta pielikumi
  • Jūs nedrīkst rediģēt savas ziņas
  •