Svarīgs: Šī lapa izmanto cookies (cookies). Izmantojot šo mājas lapu, neizslēdzot sīkdatnes pārlūku, nozīmē, ka jūs piekrītat, izmantojot to.
Pirkt Tagad! Features Lejupielādes

Nopelni kopā ar mums!

Ja jūs vēlaties sākt pelnīt naudu ar vBET pievienoties, lai Filiāļu programmu.
Rezultāti 1 līdz 4 gada 4

Thread: dažādas db par vbet

  1. #1
    Dalībvalstis
    Pievienošanās datums
    Jan 2010
    Atbildes
    53

    Default dažādas db par vbet

    kā virsraksts ARI. dažādas db tikai vbet kešatmiņu. kādā veidā? i guess mums ir, lai rediģētu failu ar db info vai izveidot plāksteris, kur mēs varam izvēlēties db no AdminCP

  2. #2
    vBulletin Enterprise Translator (vBET) personāla
    Pievienošanās datums
    Maijs 2010
    Atbildes
    1,000

    Default

    ok, es eju šo pavedienu, lai Feature Pieprasījumi.
    Priekšlikums tika pieņemts izskatīšanai. I rādām šo pavedienu, lai Michał un viņš domās par to. Ja mēs to pieņemam, mēs rakstīt par to šo pavedienu, un mēs noteikt atbilstošu pavedienu statusu.

    Paldies,

  3. #3
    Dalībvalstis
    Pievienošanās datums
    Oktobris 2009
    Atbildes
    38

    Default

    Quote Sākotnēji Ievietoja kamilkurczak View Post
    ok, es eju šo pavedienu, lai Feature Pieprasījumi.
    Priekšlikums tika pieņemts izskatīšanai. I rādām šo pavedienu, lai Michał un viņš domās par to. Ja mēs to pieņemam, mēs rakstīt par to šo pavedienu, un mēs noteikt atbilstošu pavedienu statusu.

    Paldies,
    Tas būtu liels, jo tas nozīmē, ka mums ir tikai ikdienas backup aptuveni 8 GB nevis 30 + GB

    Rediģēt: Jūsu raksturs rezerves aizstāj 8-GB (bez defises) ar ***
    Pēdējo reizi steve; 28-07-10 pie 13:12.

  4. #4
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Pievienošanās datums
    Oktobris 2009
    Atbildes
    3,037

    Default

    Hello. Es tikai gribu atzīmēt, ka es sāku strādāt par šo pieprasījumu. Still daži maz jautājumiem, kas saistīti ar drošību pret nepareizu konfigurāciju, bet tie ir detaļas.

    Savienojumiem ir izmantoti vBulletin klasēs lejā, mēs pievienojām konfigurāciju iespējas un mūsu koda atbalstu. Kā es rakstīja maz jautājumus par nepareizu pieslēguma parametrus mēs darām, lai būtu iespējams tīrīt to viegli bez atspējošanas āķi globāli brīdi.

Tags par šo Thread

Posting atļaujas

  • Jūs nedrīkst Publicēt jaunu pavedieni
  • Jūs nedrīkst post atbildes
  • Jūs nedrīkst pasta pielikumi
  • Jūs nedrīkst rediģēt savas ziņas
  •