Svarīgs: Šī lapa izmanto cookies (cookies). Izmantojot šo mājas lapu, neizslēdzot sīkdatnes pārlūku, nozīmē, ka jūs piekrītat, izmantojot to.
Pirkt Tagad! Features Lejupielādes

Nopelni kopā ar mums!

Ja jūs vēlaties sākt pelnīt naudu ar vBET pievienoties, lai Filiāļu programmu.
Lappuse 3 gada 3 FirstPirmkārt 123
Rezultāti 21 līdz 28 gada 28

Thread: vBET un vBulletin 3,6

  1. #21
    Vecākais loceklis
    Pievienošanās datums
    Oktobris 2009
    Atbildes
    142

    Default

    Tev PM

  2. #22
    Vecākais loceklis
    Pievienošanās datums
    Oktobris 2009
    Atbildes
    142

    Default

    "F-(\\ d +). Html '=>' f/archive/f- $ 1.html '
    Var kāds modificēt šo, lai to var pievienot htaccess failā?

  3. #23
    Vecākais loceklis
    Pievienošanās datums
    Oktobris 2009
    Atbildes
    142

    Default

    Quote Sākotnēji Ievietoja basketmen View Post
    i am izmantojot VB 3,6 Arī šeit ir tas, ko es darīt vb arhīva darbu pārāk, tikai gribu dalīties ar to, ja daži var padarīt to perfektu, lūdzu, dalīties tajā pārāk


    1. Ar ko nosaka karogi arhīvā
    Ja karogi neparādās jūsu arhīvu lapas, izmantojiet šo soli

    dodieties uz admin panelis -> Plugins & Products -> Plugin Manager -> meklēt spraudnis "Rīkoties karogi arhīvs" bez pēdiņām

    atrast

    Code:
    $metatags .= '
    <link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/images/vbet/flags/vbet.css"/>';

    aizstāt vBulletin Enterprise Translator (vBET) - vBulletin ar foruma ceļu, karogiem, kas nav redzami, jo nepareizi attēlu pathor, jo rewrited pārāk ar vbseo, tāpēc mums ir noteikt šeit arhīva mape

    Code:
    $metatags .= '
    <link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://www.yourdomain.com/forumfolderifany/images/vbet/flags/vbet.css"/>';


    Tagad reload un pārbaudiet vēlreiz jūs arhīvs, karogi būtu parādīja savu arhīvu lapās too








    2. Ja jūs izmantojat pārrakstīti arhīva mājas lapā, izmantojot vbseo, un kas tulkots arhīvā lapu saite ir nepareiza saite, kuru jūs varat salabot pārāk


    piemēram, nepareizas saites, piemēram, tas, tas iegūs Lapa nav atrasta kļūda

    Code:
    http://www.domain.com/forum/es/f-2.html
    tās būtu kā šis, iepriekš url trūkst mapes nosaukumu treknrakstā tālāk, daži cilvēki, izmantojot / / Arhīvs , Vai / Sitemap / mapes nosaukums vai cits mapes nosaukumu

    Code:
    http://www.domain.com/forum/es/archive/f-2.html










    noteikt šo mēs varam izmantot vbseo CRR

    doties uz jūsu vbseocp.php -> Custom Rewrite Noteikumi -> pievienotu šo līniju (jo apakšā CRR ailē), ja jūsu arhīva mapes nosaukumu, izmantojot / Arhīvs / līdzīgs šim http://www.domain.com/forum/archive/

    Code:
    'f-(\d+).html' => 'f/archive/f-$1.html'


    ja jūsu arhīvu mapi, izmantojot / sitemap / mapes vārdu, kā šis http://www.domain.com/forum/sitemap/ vienkārši mainīt mapes nosaukumu

    Code:
    'f-(\d+).html' => 'f/sitemap/f-$1.html'



    tas būs darīt to triks, jūs varat izmantot vbet par 3,6 vb arhīvs lapas









    3. Ja saņemat kļūdas ziņojumu, piemēram, tas, kas top arhīva lapā reizēm (tas nav saistīts, vai tāpēc, 2 solis iepriekš)




    izmantot šo METO instrukcija, Es to izmantot, un tā darbojas
    Tas nav darbs ne vBseo forums

  4. #24
    Dalībvalstis
    Pievienošanās datums
    Maijs 2010
    Atbildes
    97

    Default

    Quote Sākotnēji Ievietoja mario06 View Post
    Var kāds modificēt šo, lai to var pievienot htaccess failā?
    varbūt es kļūdos, kā rakstīt to htaccess, bet mēģināt šo vai to var, piemēram, pievienot htaccess zem RewriteEngine On



    RewriteRule f-(.*). html $ f/archive/f- $ 1.html



    vai




    RedirectMatch 301 f-(.*) \\. Html $ http://www.yourdomain.com/f/archive/f- $ 1.html

  5. #25
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Pievienošanās datums
    Oktobris 2009
    Atbildes
    3,037

    Default

    Quote Sākotnēji Ievietoja mario06 View Post
    @ Michael
    Tas nav pabeigts, jo jūs esat nolēmis to, tas ir pabeigts, kad es varu atrisināt šo problēmu.
    Regards
    Lūdzu, izlasiet uzmanīgi - kā gatavo uzskata diskusiju par to, ko tu maksā (tas ir tas, ko mēs rakstīja par pagājušā amati) un es tev ne rakstīt pats ziņojumus.
    Protams, ja vien jums ir jautājumu un vēlamies sniegt kādu jaunu informāciju, kas jums ir absolūti bezmaksas, lai to izdarītu. Tāpat kā es wrote:
    "Lūdzu, ievērojiet, ka šī diskusija ir uzskatāms par pabeigtu Ja vien jums ir kaut ko jaunu rakstīt, lūdzu, nav surogātpasta.."

    Lūdzu, izlasiet to visu vēlreiz, ja jūs vēlaties būt pārliecināts par to nozīmi šo citātu:
    http://www.vbenterprisetranslator.co....html # post4588

    Arī tad, ja jūs pārņēma iespaids, ka Jums nav atļauts rakstīt šeit, lūdzu, manu atvainošanos par šo pārpratumu. Es paturēt manu uzmanību precīzāk nākotnē. Sorry atkal

  6. #26
    Vecākais loceklis
    Pievienošanās datums
    Oktobris 2009
    Atbildes
    142

    Default

    Tur locekli šeit, ka atrasts risinājums, lai šo problēmu, bet viņš izmanto vBSEO un man nav tik tas nav darbs mani. Es nesaprotu, kāpēc jūs nevarat sniegt noteikt bez piekļūt maniem serveriem, tāpat kā es teicu es nedos mana servera informāciju out.

    Ja šī dalībvalsts noteiktā kodēšanas pats tad kāpēc jūs varētu darīt, jo jūs esat coder? Tāpat kā es teicu, un parādīja, iepriekš tēmas, ka jūsu fiksēt pirmajā post darbi, bet karodziņi nerādās (viņi neredzams), bet, ja jūs lidināties pār tām ar peli jūs varat tos apskatīt, un noklikšķiniet tulkot kā parasti, Es runāju par arhīvu karogi, protams.

    Tu neļauj man rakstīt to pašu ziņojumu, bet man ir ņemot vērā, ka es esmu joprojām šeit ar nekādu atbalstu.

    PS. Es saprotu, angļu ļoti labi, ņemot vērā, ka tā ir mana dzimtā valoda.

    Regards

  7. #27
    Dalībvalstis
    Pievienošanās datums
    Maijs 2010
    Atbildes
    97

    Default

    Quote Sākotnēji Ievietoja mario06 View Post
    Tur locekli šeit, ka atrasts risinājums, lai šo problēmu, bet viņš izmanto vBSEO un man nav tik tas nav darbs mani. Es nesaprotu, kāpēc jūs nevarat sniegt noteikt bez piekļūt maniem serveriem, tāpat kā es teicu es nedos mana servera informāciju out.

    Ja šī dalībvalsts noteiktā kodēšanas pats tad kāpēc jūs varētu darīt, jo jūs esat coder? Tāpat kā es teicu, un parādīja, iepriekš tēmas, ka jūsu fiksēt pirmajā post darbi, bet karodziņi nerādās (viņi neredzams), bet, ja jūs lidināties pār tām ar peli jūs varat tos apskatīt, un noklikšķiniet tulkot kā parasti, Es runāju par arhīvu karogi, protams.

    Tu neļauj man rakstīt to pašu ziņojumu, bet man ir ņemot vērā, ka es esmu joprojām šeit ar nekādu atbalstu.

    PS. Es saprotu, angļu ļoti labi, ņemot vērā, ka tā ir mana dzimtā valoda.

    Regards
    Es domāju, ka es vienkārši laimīgs pirms un tā varbūt nav perfekts, arī es esmu pārliecināts, ja es dodu manu ftp informāciju, lai Michał viņš var atrisināt to pārāk, es jau pirkt integrācija / uzstādīšana pakalpojumu $ 30 pirms, un to darīt pat tad, tās ir vajadzīgs laiks, i uzskata, Michał ir viens no lielākajiem coder, ka, izmantojot vBulletin, vienkārši pamēģini vairāk uz sadarbību ar viņu un dod mājienus, kas var palīdzēt

    BTW es tikko apsver iespēju noņemt arhīva līdzekli vb pēc lasīšanas šo pavedienu un šī post, Jo viņi teica tā pietiek ar sitemap ģenerators
    Pēdējo reizi basketmen; 15-09-10 pie 08:20.

  8. #28
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Pievienošanās datums
    Oktobris 2009
    Atbildes
    3,037

    Default

    Quote Sākotnēji Ievietoja mario06 View Post
    Tur locekli šeit, ka atrasts risinājums, lai šo problēmu, bet viņš izmanto vBSEO un man nav tik tas nav darbs mani. Es nesaprotu, kāpēc jūs nevarat sniegt noteikt bez piekļūt maniem serveriem, tāpat kā es teicu es nedos mana servera informāciju out.

    Ja šī dalībvalsts noteiktā kodēšanas pats tad kāpēc jūs varētu darīt, jo jūs esat coder? Tāpat kā es teicu, un parādīja, iepriekš tēmas, ka jūsu fiksēt pirmajā post darbi, bet karodziņi nerādās (viņi neredzams), bet, ja jūs lidināties pār tām ar peli jūs varat tos apskatīt, un noklikšķiniet tulkot kā parasti, Es runāju par arhīvu karogi, protams.

    Tu neļauj man rakstīt to pašu ziņojumu, bet man ir ņemot vērā, ka es esmu joprojām šeit ar nekādu atbalstu.

    PS. Es saprotu, angļu ļoti labi, ņemot vērā, ka tā ir mana dzimtā valoda.

    Regards
    Jūs esat bez atbalsta, jo jūs atteicās mūsu atbalstu. Arī vBet 3.x oficiāli atbalsta tikai vBulletin 3,8, ko jūs zināt wery labi. Jūs izmantojat vBET uz neatbalsta vBulletin versiju - par 3,6 vBulletin, kas ir daudz vecāks par atbalsta vBulletin 3,8

    Jautājumi jums deva bija jau atbildēja - es domāju, ka vairāk ka vienu reizi - es negribu atkārtot atkal un atkal, lūdzu, tikai lasīt iepriekšējos ziņojumus.

Lappuse 3 gada 3 FirstPirmkārt 123

Tags par šo Thread

Posting atļaujas

  • Jūs nedrīkst Publicēt jaunu pavedieni
  • Jūs nedrīkst post atbildes
  • Jūs nedrīkst pasta pielikumi
  • Jūs nedrīkst rediģēt savas ziņas
  •